Колорадський або сонечко: який ти жук по знаку зодіаку

Жуки — цікаві створіння, у кожного жорсткокрилого свої особливості, які роблять їх неповторними. Власне, як і якості знаків зодіаку.

Колорадський або сонечко: який ти жук за знаком зодіаку

Овен – Бомбардир

Бомбардири в моменти небезпеки стріляють у противника хімічною речовиною – рідиною, розігрітою до 100 градусів за Цельсієм. Вона може завдати реального опіку. Також і з Овнами — якщо представники знаку відчувають небезпеку чи конкуренцію, ніколи не залишаться серед тих, хто промовчить і не постоїть за себе. Подібно до жука-бомбардира, якого ще називають «гарячим жуком», Овни приводять у дію свій «захисний механізм».

Телець – Колорадський

Колорадський жук відрізняється ненажерливістю, але абияк він не харчується — віддає перевагу виключно листяним рослинам, у тому числі листям картоплі. За це його нагородили та прозвали «картопляним жуком». Представники знаку Телець теж люблять смачну їжу. Серед них багато гурманів — людей, які добре знаються на кулінарії. Тільці ніколи не відмовляться від вишуканих та незвичайних страв, а також можуть і самі приготувати щось цікаве.

Близнюки – Світлячок

Колорадський або сонечко: який ти жук за знаком зодіаку Джерело: YouTube/NationalGeographic

Світлячки мають спеціальні органи світіння — лантерни, — які й дали їм назву. Ці жучки у вечірній час тішать око своєю красою. Їхнє казкове сяйво складно не помітити, як і життєрадісність Близнюків. Представники повітряної стихії часто перебувають у центрі уваги і стають душею будь-якої компанії. Все завдяки своїй легкій вдачі та невмінню тримати зло. Для людей, яких вони люблять, Близнюки виступають у ролі маяка — завжди допоможуть із порадою та докладуть усіх сил, щоб «висвітлити» їм шлях.

Рак – Травневий

У міфології травневий жук вважається символом багатства, удачі та захисту будинку. Крила цієї комахи нагадують потужний непробивний щит. Поряд із колорадським його активно знищували пестицидами, бо він завдав шкоди сільськогосподарським посадкам. Таке цькування значно знизило популяцію травневих жуків. Раки в цьому плані дуже схожі зі своїм жучим альтер его – на вигляд вони виглядають непробивними, але насправді дуже вразливі і довірливі. Представників знака легко підловити на їхніх звичках та уподобаннях – це їхні слабкі місця.

Лев – Наривник

Колорадський або сонечко: який ти жук за знаком зодіаку Джерело: YouTube/NationalGeographic

Жук-наривник входить до списку небезпечних комах середньої смуги Росії. Свою назву отримав, тому що в його покровах міститься отруйна речовина, яка спричиняє нариви на шкірі. Леви, якщо порівнювати з цією особливістю наривників, теж не залишать ворога без мітки — якщо захочуть, обов'язково знайдуть точку супротивника, щоб відігратися.

Діва – Геркулес

Жук-геркулес вважається одним із найбільших на Землі. Своє ім'я отримав на честь міфічного Геракла, бо може підняти значно більше за свою вагу. Самці виглядають жахливо — із двома вигнутими рогами. Перший знаходиться на голові і прикрашений дрібними зубцями, другий – на переднеспинці. Самки відкладають до 100 личинок і вважаються дуже дбайливими мамами. Сімейність також притаманна і Дівам. Так само, як і геркулеси, представники знаку роботящі — частенько звалюють на себе більше, ніж треба. При цьому Діва ніколи не зізнається, що їй важко — нестиме свою ношу, ніби так і задумано.

Терези — Пожежник

Жуки-пожежники отримали свою назву через яскравий зовнішній вигляд. Їхнє забарвлення чорне з червоними вкрапленнями. Часто їх плутають із клопами-солдатиками, але це різні комахи. Пожежники добре літають, активні та ведуть денний спосіб життя. Якщо їх турбують, підтискають лапки, прикидаючись мертвими. Жуки-пожежники не такі невинні, як здаються. Вони ловлять свою здобич у польоті, впорскують у неї отруту, а потім поглинають. Терези теж на вигляд здаються милами, але насправді представники знака хитрі й спритні. Вони добре знаються на людях і відчувають свою вигоду, тому знають, з ким і коли слід заводити дружбу, а кого можна і «зжерти» через непотрібність.

Скорпіон – Златка чорна

Жук златка чорна, або чорнозолота чорна, виглядає дуже незвично і повністю виправдовує свою назву. При першому погляді нагадують насіння, яке вкрилося цвіллю. На відміну від пожежників, виглядають відразливо. Відразу зрозуміло, що з такою комахою краще не зв'язуватися, а якщо й вирішиш, доведеться докласти чимало зусиль — тільце златки щільне, тому його важко розчавити. Людей, що народилися під сузір'ям Скорпіон, важко назвати привітними чарівниками. Вони не бояться труднощів і не намагаються здаватися кращими, ніж є. Якщо ти отримав конкурента-Скорпіона, готуйся до довгої і складної боротьби.

Стрілець – Рогач

Колорадський або сонечко: який ти жук за знаком зодіаку Джерело: YouTube/NationalGeographic

Жук-Олень, або рогач, приковує до себе всю увагу завдяки незвичайному забарвленню та хітиновому покриву. Їх яскравий вигляд у тому числі спричинив скорочення популяції. Що дуже погано, адже рогачі – санітари лісу. Неконтрольований збір колекціонерами та випадковими особами зробив так, що рогачів занесли до Бернської конвенції — міжнародної угоди про охорону природи. Серед Стрільців теж часто зустрічаються люди рідкісної доброти, які змушені постійно перебувати в позиції захисту. Але якщо вони підпустять себе когось, прагнуть охопити своїм теплом і оберігати від ворожого навколишнього світу.

Козеріг – Жужелиця

Козерогів можна порівняти з жужелицею, свою назву жуки цієї родини отримали від слова «дзижчати». Це дуже старанні та активні комахи. А ще вони хижаки і можуть напасти на жертву, яка в десятки разів важча. Наприклад, на жабу. Цими ж якостями можуть похвалитися Козероги. Представники знака не шкодують сил, якщо знають, якого результату прагнуть. Вони здорово проявляють себе в команді, але й поодинці можуть досягти багато чого.

Водолій — Щелкуни

Жуки-лускуни відрізняються швидкістю реакції та стрибучістю. Свою назву отримали, бо під час стрибка видають характерний звук. Водолії зазвичай теж не люблять довго сидіти на одному місці, людям цього знака важливо завжди бути в русі — генерувати ідеї, шукати однодумців, займатися спортом. З одного боку, це добре, а з іншого — при такому настрої, що «скаче», складно сконцентруватися на чомусь одному.

Риби – Сонечко

Колорадський або сонечко: який ти жук за знаком зодіаку Джерело: Unsplash (@vincentvanzalinge)

Сонечка, або кокцинелліди, володіють відомим забарвленням – червоною в чорний горошок. З дитинства багато хто з нас сприймає цих жуків як провісників чогось доброго та доброго. Сонечка, на відміну від багатьох інших жуків, викликають розчулення, а не страх або бридливість. Представники знаку Риби також з першого погляду підкорюють оточуючих — вони привабливі, неконфліктні та найчастіше щирі у своїх поривах. Поряд із представниками знака можеш бути впевнена, що не отримаєш «ніж у спину».

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua