Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 9 по 15 травня

Місяць знаходиться у першій чверті свого циклу. Це чудовий час для будь-яких починань. Енергії буде багато, твій ентузіазм зараз активно підживлюється з космосу.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 9 по 15 травня

Понеділок, 9.05

У цей день потрібно бути обережнішими з водою. Тримайся подалі від будь-яких великих водойм. Набагато кориснішими будуть піші прогулянки. Зате для творчості та любові це чудовий час. Проведи святковий вихідний із сім'єю чи коханим – настрій буде прекрасним, ти отримаєш велике задоволення від такого відпочинку.

Вівторок, 10.05

Стеж за тим, що ти їси. Існує ймовірність харчового отруєння. День чудово підходить для копіткої роботи, вдумливої праці, пов'язаної з цифрами, розрахунками, розбором паперів. Місяць у Діві подарує терпіння та зміцнить увагу. Скористайся цими дарами, щоб упорядкувати свої «авгієві стайні».

Середа, 11.05

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 9 по 15 травня Фото: pixabay.com

Все в твоїх руках, не слухай чужих порад. Можливо, доведеться ухвалювати якесь важливе рішення. Будь рішучою, впевненою в собі, і чуття тебе не підведе. У їжі варто віддавати перевагу фруктам, але вибирай не дуже солодкі та краще зеленого кольору. Саме час подумати про обновки до літа – увага на взуття.

Четвер, 12.05

Вдалий день для стрижки та будь-яких інших експериментів із зовнішністю. Також можеш зайнятися покупкою нового одягу – ти знайдеш саме те, що давно шукала, причому за дуже вигідною ціною. Це один з найенергетичніших днів місяця, коли ти можеш здійснювати найсміливіші задуми і плани.

П'ятниця, 13.05

Не варто з'ясовувати стосунки з партнером — домовитися не вдасться, єдиним результатом такої розмови може стати сварка. Період також несприятливий для ділових переговорів, тільки дарма згаяєш час. Займися благодійністю, будь-якими добрими справами, наприклад, літнім і хворим людям.

Субота, 14.05

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 9 по 15 травня Фото: pexels.com

Сплеск творчої активності збігається з бажанням покопатися в собі, розібратися у своїх помилках та невдачах. Не піддавайся рефлексії, використовуй енергетично сприятливий день, щоб зробити якнайбільше корисного — генеральне прибирання, перестановку в квартирі або ревізію гардеробу, свого та дітей.

Неділя, 15.05

Незважаючи на законний вихідний, є сенс попрацювати головою, згаяти час на інтелектуальну діяльність, до якої не доходили руки. Думки будуть ясними, ти зможеш легко вирішити найскладніші завдання, пов'язані з сімейними фінансами, плануванням відпустки чи вибором навчального закладу для дитини.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua