Подарунок від лелеки: характеристика дитини за датою народження

Якої поведінки слід дотримуватися у вихованні та спілкуванні з дітьми, з числами душі від 1 до 9.

Подарунок від лелеки: характеристика дитини за датою народження

Ця стаття допоможе в цьому розібратися: вирахувати число душі дитини та прочитати її розшифровку.

Підписуйся на наші групи у соціальних мережах — там ще більше корисних порад, ідей, а ще надихаючі картинки та цікаві відеоролики.
– Яндекс Дзен
– Телеграм
– ВКонтакті

Що таке число душі

У нумерології число душі – це день, коли народилася дитина. Якщо це двозначне число, його треба привести до однозначного. Наприклад, малюк з'явився на світ 8 травня – значить, його число 8. Якщо ж він вибрав 23 квітня – значить його число 5 (2+3).

Число душі визначає потреби, характер людини, як він хотів би реалізуватися в житті. Вважається, що особливо яскраво амбіції душі сильніше виявляються в дитинстві. Тому батькам важливо вчасно підхопити закладені таланти та позитивні нахили, щоб допомогти дитині в особистісному становленні.

Розшифровка числа душі твоєї дитини

Подарунок від лелеки: характеристика дитини за датою народження Джерело: Unsplash (@sigmund)

Одиниці

Це діти, яких найкраще характеризує фраза Я-сам!. Такі малюки за вдачею лідери, адже їм опікується Сонце. З цієї причини вони вже змалку намагаються встановити свої правила скрізь, де це можливо — хочуть, щоб не вони, а їх слухалися. Дитина-одиниця має велику внутрішню силу, яку важливо направити в потрібне русло. Вони швидко засвоюють нове, тож швидше вчаться читати. Цю навичку одразу треба використовувати — захоплювати книгами та іноземними мовами, не наполягаючи, а ніби випадково.

Перед одиницями треба не боятися ставити більше складних та цікавих завдань. Вони з азартом за них візьмуться і копітко робитимуть. За успіхи, навіть найменші, таких дітей обов'язково треба хвалити. Якщо вони не отримуватимуть віддачу, швидко закинуть розпочате. Одиночки через свої вроджені якості лідера можуть вирости егоїстичними, якщо батьки упустять момент і не навчать їх співчості, дружелюбності і не покажуть на власному прикладі, що таке взаємодопомога.

Двійки

Діти-двоєчки – сама чарівність. Їм заступається Місяць. Дитина з таким числом душі неконфліктна і сором'язлива. Їхня природна боязкість може стати проблемою, коли малюк підросте. Особливо, якщо в сім'ї не робитимуть акценту на боротьбі з нею, а навпаки, почнуть заохочувати. Щоб дитині-двійці було простіше проявляти себе, висловлювати свої почуття, потрібно помічати їх захоплення і за можливості негайно їх розвивати. Але робити це обережно, без тиску. Наприклад, після розмови тет-а-тет. Двійкам подобається, коли цікавляться їхньою думкою та інтересами — вони охоче діляться своїми думками. Це тихі, але не зачинені діти.

Трійки

Про таких дітей кажуть «чому». Діти-трійки цікаві, вони закидають дорослих питаннями і не заспокояться, поки не отримають відповідь, що задовольняє їх. Ще такі діти допитливі, активні та не люблять одноманітність. Їм складно концентруватися на чомусь одному, тому вони можуть почати будувати замок і кинути, дійшовши до половини, або спочатку погодитись помалювати, а через 5 хвилин закинути цю ідею. З трійками в цьому плані ніколи не вгадаєш — заздалегідь потрібно продумувати різноманітну програму, проте такі діти не втомлюються від частої зміни місць. Їм, навпаки, таке на радість. Щоб батькам не вимотатися зі своїм невгамовним чадом, потрібно змалку привчати його до режиму і правила «закінчи одну справу — берись за іншу».

Подарунок від лелеки: характеристика дитини за датою народження Джерело: Unsplash (@markusspiske)

Четвірки

Діти-четвірки – власники. Вони дуже цінують свій простір і ретельно реагують, коли хтось без попиту бере їх речі. Робити це можна лише після дозволу. Якщо батьки проведуть ревізію у його речах та викинуть щось без його відома — істерики не уникнути. Є такий прояв і плюс. Дитина-четвірка відрізняється самостійністю. Через небажання ділитися іграшками, вони чудово можуть проводити час наодинці із собою. З цієї ж причини у них чудова фантазія. Щоб четвірка не виріс замкненим, потрібно підкладати йому дитячі книги про дружбу та пригоди, де герої діють у команді і, можливо, спочатку переживають схожі почуття, що й він. Згубно для дітей-четвірок порівняння з іншими.

П'ятірки

Ураган – друге ім'я дитини з числом душі «п'ять». Вдома з ним завжди весело, гамірно і від цього неспокійно. Активність дітей-п'ятірок пов'язана з бажанням завжди бути в центрі уваги. Якщо додому приходять гості, чекай на концерт. Така дитина поводитиметься демонстративно, принесе найкращі іграшки, розпитуватиме гостя про все на світі, захоче залучити до своєї гри. Ці маленькі нарциси істинно вважають себе центром Всесвіту. Щоб втихомирити цей міні-вихор, потрібно дати можливість йому самовиражатися серед ровесників. Наприклад, у групах раннього розвитку, де його артистизм і винахідливість припадуть до речі.

П'ятірки швидко все схоплюють – легко вчать вірші та запам'ятовують будь-яку інформацію. Тому в школі вони зазвичай добре вчаться.

Шістки

Діти-шісточки – маленькі маніпулятори. Зазвичай це ласкаві, тонко відчувають малюки, у яких через їхню сприйнятливість швидко змінюється настрій. Таким діти потребують турботи — поцілунків, обіймів. Вони завжди хитаються до батьків і тяжко переживають, коли ті не можуть приділити їм час і не пояснюють чому. Ще такі діти буквально на погляд і тон голосу можуть визначити, в якому настрої знаходиться людина. Серед ровесників виявляють себе не так мирно, як із дорослими — командують і можуть обдурити.

Щоб стримати негативні прояви, батькам треба з раннього віку розповідати, що таке особисті межі, чому треба вміти програвати. Щоб діти-шістки краще це відчули, їх слід долучати до спорту, пов'язаного з мистецтвом. Також потрібно бути готовим до того, що така дитина рано починає цікавитися протилежною статтю. Завдання батьків у підлітковому віці не уникати відповідної теми та пояснити наслідки того чи іншого вчинку.

Подарунок від лелеки: характеристика дитини за датою народження Джерело: Unsplash (@kallyua)

Сімки

Таких упертих ще треба пошукати. Діти-сімки завжди знають чого хочуть і їх неможливо переконати – якщо вирішили, не передумають, поки самі не захочуть. При цьому вони залежать від емоційного стану батьків — реагують на сварки в сім'ї температурою чи безсонням. Фальшиве кохання та брехня вловлюють інтуїтивно. Тому як би батьки не вдавали, що все добре, коли це не так, дитина-сімка все вважає. Навіть якщо йому мало років. Тому вважається, що діти з числом душі сім мають екстрасенсорні здібності. Свої таланти вони можуть розкрити навіть без участі батьків. У старшому віці сімки стають для батьків добрими порадниками та друзями.

Вісімки

Подарунок від лелеки: характеристика дитини за датою народження Джерело: Unsplash (@bethanybeck)

Діти-вісімки в нумерології називаються «учителями». Їхня місія — змінити долю батьків. Змалку така дитина здається дорослою не по роках. У ньому переважають якості інтроверта – любить більше спостерігати та аналізувати, ніж вести активні розмови та грати у рухливі ігри. «Вісімки» — це ті діти, які не передумають, якщо щось пообіцяють. Вони дуже відповідальні та самостійні. Найчастіше діти-вісімки переживають глузування у школі чи садочку, бо вони міркують трохи інакше — по-дорослому.

Завдання батьків — вчасно заступитися за маленького мудреця та підставити йому своє плече. Сімейна підтримка надихає вісімок. Щоб уроджені таланти виявилися, таким дітям потрібно дати на вибір кілька варіантів захоплень. Без діла їм не можна. Чим довше така дитина нічого не робитиме, тим складніше вона соціалізується.

Дев'ятки

Це справжні воїни. Вони змалку не люблять, коли з ними сюсюкаються. Тому нерідко коли починають розмовляти, вибудовують повні фрази. У таких дітей добре розвинена логіка, вони цілеспрямовані та категоричні. При цьому дуже цінують затишок та почуваються захисниками своїх батьків. Тому можуть ревнувати їх до інших родичів або малознайомих людей — їм здається, що вони зазіхають на їхню сімейну ідилію. Енергію цих непокірних воїнів можна спрямувати у спорт, адже там є цілі та нагороди – все, що потрібно завойовникам. “Дев'яток” категорично не можна карати фізично – образа залишиться в серці на все життя.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua