Зніми це негайно: 3 знаки зодіаку, яким не можна носити золото (і чому)

Золоті прикраси для представників знаку нашого списку виконують роль провідника. Але передають лише негативну енергетику.

Зніми це негайно: 3 знаки зодіаку, яким не можна носити золото (і чому)

В астрології за кожним знаком зодіаку закріплений свій вид металу – якщо носити непридатну прикрасу, можна спричинити невдачу. В кращому випадку. Розкажемо, представникам яких знаків не можна носити вироби із золота та чому.

Підписуйся на наші групи у соціальних мережах — там ще більше матеріалів, корисних порад, ідей, а також надихаючі картинки та цікаві відеоролики.
– Яндекс Дзен
– Телеграм
– ВКонтакті

У цій статті ви дізнаєтеся:

1 Риби

Золото приваблює до Риб заздрість оточуючих. Якщо прикраса буде ще й із дорогоцінним каменем, то пересудів точно не уникнути. Так, таке може статися з будь-ким, але люди менш сприйнятливих знаків не відреагують на негативну енергію, яке притягло до себе золото. А ось чутливі і ранимі Риби відразу вбирають негативні вібрації, які передає йому золоту прикрасу. Це проявляється у різкій втомі та дратівливості.

Рибам краще носити кулони, сережки або каблучки з перлами. А з металів віддати перевагу сріблу та платині – вони притягнуть удачу, фінансове благополуччя та міцне здоров'я.

2 Діва

Зніми це негайно: 3 знаки зодіаку, яким не можна носити золото (і чому) Джерело: Unsplash (@eclf)

Найскептичніша натура з усіх знаків зодіаку. Побачивши себе в цьому списку, Діва здивується і скаже, що жодного взаємозв'язку між золотом та удачею немає. Як аргумент представник знака наведе факт, що все життя носив цей дорогоцінний метал і нічого, живий і здоровий. Але зірки кажуть інакше. Золото на Дів впливає повільно, непомітно та негативно. У результаті може виникнути різке нездужання, яке люди цього знака можуть списати на втому або безсоння.

Дівам принесуть успіх і допоможуть реалізуватися в житті мідь, срібло та бронза. Прикраси із міді подарують сили для підкорення кар'єрних висот. Бронзовий сплав стане чудовим помічником для тих, хто хоче почати вести здоровий спосіб життя — він наділяє свого власника стриманістю та зменшує потяг до шкідливої солоної та солодкої їжі.

3 Рак

Раку теж потрібно відмовитися від носіння золотих виробів, тому що воно витягує з них позитивну енергію та заважає реалізуватися. Також із-за частого використання прикраси у повсякденному житті можуть виникнути проблеми зі здоров'ям. Наприклад, з'являться головний біль. Обручка в цьому сенсі – виняток. Але краще, якщо воно буде з каменем, який нейтралізує згубну дію золота на енергетику Раку: смарагдом, синім сапфіром, місячним каменем або агатом. Вироби з вкрапленням дорогоцінних мінералів позбавлять пристріту і поганого впливу.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua