12 архангелів знаків зодіаку: як звуть твого

Архангели – істоти з релігійних писань. Кожен з ангелів вищого чину мав унікальні здібності та допомагав людям. І кожен відповідає знаку зодіаку, надаючи йому своїх рис.

12 архангелів знаків зодіаку: як звуть твого

Підписуйся на наші групи у соціальних мережах — там ще більше корисних порад, ідей, а ще надихаючі картинки та цікаві відеоролики.
– Яндекс Дзен
– Телеграм
– ВКонтакті

1 Овен — Аріель

Архангел Аріель надає підтримку Овнам. Це ангел-цілитель навколишнього середовища та захисник природи. Аріель наділяє схильністю до експериментів, духом дослідника та авантюриста, допомагає вистояти у небезпечних ситуаціях та хоробро подолати найскладніші життєві періоди. Завдяки Аріелю Овни часто виходять із будь-яких ситуацій переможцями. До нього можна звернутися за допомогою у досягненні кар'єрних висот та успіху.

2 Телець – Чамуїл

Архангел Чамуїл заступається Тельцям. Він допомагає у любовній сфері, оберігає від розбіжностей та конфліктів. Якщо мрієш відчути щирі почуття та любов, попроси про це Чамуїла. До нього також звертаються з проханнями зцілення розбитого серця.

3 Близнюки – Задкіїл

12 архангелів знаків зодіаку: як звуть твого Джерело: кадр із серіалу «Ангели в Америці»

Помічник і покровитель Близнюків – архангел свободи та милосердя Задкіїл. Також його називають Цадкіель. Він допомагає сфокусуватися на зціленні, очищенні, любові та трансформації. Ще Цадкіель підказує шлях тим, хто зіткнувся зі складними життєвими негараздами, але не сумує і хоче розвиватися.

4 Рак – Гаврило

Архангел Гавриїл – захисник Раків. Він вважається одним із наймогутніших ангелів. У перекладі з єврейської його ім'я означає «Сила Божа», а в християнстві Гавриїл — один із двох ангелів, які мають почесне звання Архістратиг. Вважається, що Гаврило відповідає за пам'ять і добрі, ясні думки. Він допомагає у ситуаціях, коли потрібне красномовство, наділяє своїх підопічних талантом та вмінням швидко знаходити спільну мову з іншими.

5 Лев — Разіель

Леви знаходяться під захистом архангела Разіеля. Його називають ангелом магії, який навчив людей астрології та ворожінням. Тому вважається, що Разіель здатний втілювати у життя всі задуми та мрії. Він допомагає як у досягненні кар'єрних висот, так і в коханні. До нього варто звертатися, коли заплутався і хочеш знайти свій шлях, коли перебуваєш на роздоріжжі.

6 Діва – Метатрон

Представникам цього земного знака надає підтримку архангел Метатрон. Згідно з міфологією, Метатрон, на відміну від інших ангелів, не був таким спочатку. Він жив на землі як людина, але за праведність його взяли на небо живим і поставили на чолі ангелів. Метатрон оберігає Дів від нечистої сили, допомагає у навчанні та розвитку. Архангел, якщо звернутися до нього, надає впевненості у собі.

7 Терези — Йофіїл

12 архангелів знаків зодіаку: як звуть твого Джерело: кадр з фільму «Костянтин»

Архангел мудрості та розуміння Йофіїл – покровитель Терезів. Ще його називають ангелом осяяння. Іофіл несе світло всьому сущому на землі, допомагає отримати доступ до вищих рівнів свідомості. Саме через нього приходять ідеї, думки та пізнання. Попроси допомоги Йофіїла, якщо відчуваєш проблеми з концентрацією або не відчуваєш у собі сил засвоїти важливу інформацію.

8 Скорпіон — Єреміїл

Скорпіони перебувають під захистом архангела Єреміїла, або Раміїл. У писаннях говорилося, що його посилали на землю, щоб вивести людей з оман і нагадати їм про їхнє призначення. Єреміїл веде Скорпіонів життєвим шляхом, допомагає не падати духом, проходити випробування та уроки з гідністю. Якщо з'явилося бажання провести інвентаризацію свого життя, зрозуміти зміст вчинків та внести до нього позитивні зміни — зверніться до свого архангела. Він допоможе вивчити минулий досвід та стати сильнішим.

9 Стрілець — Рагуїл

Вогняних Стрільців оберігає архангел Рагуїл, або ангел помсти. Незважаючи на своє страшне друге ім'я, Рагуїл у міфології приносив у світ гармонію, допомагав людям взаємодіяти один з одним на благо всьому живому. Архангел захищає свого підопічного від сварок та конфліктів, у складних ситуаціях допомагає відновити справедливість. Можна звернутися до Рагуїла, якщо з кимось із знайомих чи близьких виникла спірна ситуація. Його сила допоможе знайти рішення.

10 Козеріг — Азраїл

12 архангелів знаків зодіаку: як звуть твого Джерело: кадр з фільму «Домініон»

Захисник Козерогов – архангел Азраїл, або ангел смерті. Не варто лякатися цього ангела, у нього немає мети умертвити все живе. Азраїл у давніх писаннях допомагав душам перейти із мирського життя у вічне. Козерогам такий потужний покровитель допомагає впоратися з неприємними чи несподіваними життєвими змінами. Наприклад, звільненням, переїздом чи розривом відносин. Загалом, полегшує будь-яке болісне завершення чого завгодно.

11 Водолій — Уріїл

Архангел Уриїл заступається знаку Водолій. Його називають просвітителем душевних та тілесних почуттів, наставником заблукалих. Уриїл допомагає знайти істинний шлях, дарує відчуття очищення та рятування. Крім того, він оберігає від бід і застерігає від невдач. Заручися його підтримкою перед тривалою поїздкою, щоб не сталося нічого поганого і не зустрілися на шляху злі люди.

12 Риби – Сандальфон

Рибам у житті допомагає Сандальфон. У деяких ранніх джерелах стверджується, що Сандальфон – це піднесений на небо Ілля. Вважається, що саме він доставляє Богові людські прохання та молитви. Своїх підопічних архангел оберігає, надсилаючи підказки за допомогою знаків. Найчастіше Сандальфон спілкується з людьми через музику чи книги. Якщо потребуєш його допомоги, постав питання і включи радіо на будь-якій хвилі або відкрий книгу на будь-якій сторінці — що перше почуєш або побачиш, то є підказка.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua