5 найскладніших за характером свекрух по знаку зодіаку

Мамам конкретних знаків зодіаку складніше відпустити сина від себе і прийняти факт, що тепер вони — головні жінки в їхньому житті.

5 найскладніших за характером свекрух по знаку зодіаку

У цій статті ви дізнаєтеся:

1 Діва

Прискіплива і вкрай уважна. Такого педанта, як свекруха-Діва, треба ще пошукати. Якщо невістка забуде прибратися на полицях у холодильнику, не погладить білизну або не протерла пил на підвіконнях, вона неодмінно це помітить і дорікне неохайності. Причому це зробить не зі зла. Просто Діви — перфекціоністи, їм складно не звернути увагу на недосконалості, які б інші, можливо, проігнорували.

Підписуйся на наші групи у соціальних мережах — там ще більше корисних порад, ідей, а ще надихаючі картинки та цікаві відеоролики.
– Яндекс Дзен
– Телеграм
– ВКонтакті

Також свекрухи-Діви не бачать особисті межі, коли йдеться про здоров'я людей, які їм небайдужі. Якщо мама чоловіка дізнається, що її син чи онуки захворіли, то задушить їх своєю турботою, а невістку, навпаки, не підпустить до хворих. При цьому свекруха-Дева не скандалитиме або підвищуватиме голос, адже представниці знаку суворі, але стримані. Подружитися з такою жінкою можна, якщо дотримуватись її правил — від утримання будинку до власного зовнішнього вигляду. Проте рідкісна невістка погодиться так «прогинатися».

2 Рак

5 найскладніших за характером свекрух по знаку зодіаку Джерело: кадр із серіалу «Вороніни»

Гостинна та господарська. Але це лише один бік свекрухів-Раків. Друга не така мила. Жінки цього знака сильно прив'язані до своїх синів, тому невістка для них – це ворог, який розлучив її з дитиною, нехай і дорослою. Така мати впевнена, що тільки вона знає, що потрібне її синові, а його дружина завжди помиляється. Невісткам свекрухів-Раків треба бути готовими до того, що проблеми з чоловіком відразу ж ставатимуть загальними — його мама не проґавить можливості втрутитися.

Якщо чоловік не дасть зрозуміти матері, що в його сім'ї є свої правила, з якими ви впораєтеся самі, таке продовжуватиметься нескінченно. З такою свекрухою невістці не вдасться розслабитися, вона завжди вислуховуватиме вчення. Щоб побудувати стосунки з такою свекрухою, спроби відвоювати свій простір треба робити одразу.

3 Овен

Імпульсивна та активна. Свекруха-Овен – Жінка з натиском і вогнем. Саме вона знає найкраще, як треба правильно. Сперечатись із нею собі дорожче, їй вистачить сил дати відсіч. Це жінка лідер, вона звикла бути номером один у всьому, у тому числі й у сім'ї. Така мама гостра на мову і не скупиться на висловлювання, але після шкодує, що в серцях наговорила шпильок, і перша йде на примирення. Тому потрібно відразу робити знижку на її імпульсивність і не сприймати всерйоз сказане. Щоб налагодити стосунки зі свекрухою-Овном, потрібно постаратися не суперечити їй або хоча б вдавати. Наприклад, вислухати її пораду, а потім зробити, як вважаєш за потрібне.

4 Телець

Нетерпляча і має гарну інтуїцію. Свекруха-Телець впевнена, що має бути в курсі всього, що відбувається у сім'ї сина. Тому може несподівано приїхати в гості або дзвонити кілька разів на день, щоб не проґавити нічого важливого. Найчастіше спроби пояснити їй, що така поведінка напружує, виливаються у сварку. Конфлікт для свекрухи-Тельця стане приводом поскаржитися синові на невістку, а він швидше за все прислухається до мами, а не до дружини.

Щоб налагодити стосунки з такою родичкою, треба брати на озброєння її ж методи — настирливо запрошувати в гості, ходити разом магазинами, цікавитися її життям і так далі. Така поведінка їй швидко набридне, і свекруха буквально уникатиме суспільства невістки.

5 Скорпіон

5 найскладніших за характером свекрух по знаку зодіаку Джерело: кадр із серіалу «Моя улюблена свекруха»

Владна та імпульсивна. Свекруха-Скорпіон розумна, хитра, спостережлива та мстива. Її привітність найчастіше — лише видимість. Такі жінки вміють керувати своїми почуттями, для кожного в них напоготові безліч осіб. Складнощі у спілкуванні можуть виникати, якщо свекруха перестане відчувати себе потрібною. Щоб цього не сталося і гнів мами чоловіка не обрушився на його сім'ю, невістці потрібно час від часу першою виявляти ініціативу у спілкуванні — питати поради, цікавитися її справами, запрошувати у гості та не забувати вітати зі святами.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua