Місяць, що росте, допоможе згорнути гори: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 4 по 10 квітня

Тільцям потрібно діяти за чітким планом, Ракам не варто витрачати гроші, а Водоліям настав час освідчитися в коханні.

Місяць, що росте, допоможе згорнути гори: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 4 по 10 квітня

Емоції . Цього тижня ти будеш налаштована прагматично. Ніяка віра в чудеса не уживеться з твоїм поганим настроєм. Дратівливість може стати причиною неприємних сутичок із сусідами, колегами або просто супутниками у транспорті. Насправді тобі потрібна лише пара днів повної усамітнення — і ти знову будеш у чудовому настрої. На роботі варто взяти відгул і спокійно провести хоча б день наодинці із собою.

Вдалі дні: 5.04, 8.04.

Підписуйся на наші групи у соціальних мережах — там ще більше корисних порад, ідей, а ще надихаючі картинки та цікаві відеоролики.
– Яндекс Дзен
– Телеграм
– ВКонтакті

Телець

Планування . Не варто зараз намагатися експериментувати та винаходити велосипед. Цього тижня краще досягати своєї мети консервативними, перевіреними методами. Ти звикла все передбачати, складати списки, розраховувати витрати. Не відступай від цього правила, воно тебе жодного разу не підвело. Головне, не потрібно покладатися на експромт, всі рішення необхідно ретельно продумувати та діяти згідно з чітким, продуманим планом.

Вдалі дні: 6.04, 7.04.

Близнюки

Місяць, що росте, допоможе згорнути гори: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 4 по 10 квітня Фото: pexels.com

Робота . Цього тижня ти будеш схильна критично оцінювати не так свої вчинки, як дії оточуючих. Більше того, в тобі прокинеться професійний порадник, і ти висловлюватимеш свою думку навіть тоді, коли тебе про це не просять. Постарайся стримуватись і більше мовчати, інакше ти ризикуєш надовго зіпсувати стосунки з колегами та начальством. Та й друзі також не оцінять таку манеру поведінки. Будь терпимішим і добрішим.

Вдалі дні: 4.04, 6.04.

Рак

Успіх . Цього тижня ти почуватимешся просто чудово — настрій на висоті, оточуючі порадують своєю поведінкою та доброзичливим ставленням, на роботі все буде складатися цілком гладко. Але головне в цій ситуації – не розслаблятися, Фортуна – дама примхлива і будь-якої миті може повернутися до тебе спиною. Радуйся білій смузі в житті, але будь завжди готова до іншого. Намагайся не витрачати гроші без серйозного приводу.

Вдалі дні: 7.04, 9.04.

Лев

Тонус . Ти можеш відчути занепад сил і небажання робити щось, але в цій ситуації необхідно зробити над собою зусилля і дочекатися другого дихання. Воно обов'язково відкриється, а розпочату справу переривати не можна, інакше ти її ніколи не закінчиш. У коханні цього тижня ти поводитимешся дещо незграбно, хоча зазвичай тобі це не властиво. Стеж за тим, що говориш. Слово, що випадково вилетіло, здатне стати причиною неприємностей.

Вдалі дні: 8.04, 10.04.

Діва

Сім'я . Тобі слід навчитися виявляти терпіння, особливо у спілкуванні з близькими. Останнім часом ти стала досить часто дратуватися на домашніх, навіть не замислюючись, що ти їх ображаєш. Контролюй свої емоції і обов'язково вибач за свою поведінку. Рідні у будь-якому разі тебе вибачать, але при цьому оцінять той факт, що визнала свої помилки. Поліпшити погоду в будинку допоможе сімейна вечеря із маленькими символічними подарунками.

Вдалі дні: 5.04, 7.04.

Терези

Місяць, що росте, допоможе згорнути гори: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 4 по 10 квітня Фото: pexels.com

Контакти . Зараз тобі потрібно приділяти якнайбільше уваги оточуючим. Це можуть бути як близькі люди, родичі, які хочуть спілкування з тобою, так і колеги, яким потрібна порада. Навіть якщо тобі не дуже хочеться, треба змусити себе. Коли-небудь у майбутньому тобі це відгукнеться. У соцмережах намагайся уникати агресивного спілкування, не вступай у суперечки, не нагнітай, навіть якщо не згодна. Краще дивись «котиків», розслабляйся.

Вдалі дні: 6.04, 10.04.

Скорпіон

Самооцінка . Твої дії на цьому тижні будуть критикуватися, часом, навіть дуже жорсткою. Але тобі не слід засмучуватися і злитися з цього приводу. Постарайся сприймати слова оточуючих тверезо — хтось із них так поводиться із заздрості до тебе, а хтось навпаки хоче тільки добра, але не може підібрати правильні слова, щоб тебе не образити. Проаналізуй свої вчинки. Можливо, є потреба щось підкоригувати.

Вдалі дні: 4.04, 9.04.

Стрілець

Гроші . Тобі будуть легко даватися будь-які справи, які потребують уваги та пунктуальності. Найкраще у цей період вирішувати фінансові проблеми. Тож якщо у тебе є якісь труднощі з платежами чи кредитами, зараз саме час із цим розібратися. На вихідні зірки радять тобі провести час на природі. Неспішна прогулянка з чоловіком, подругою чи на самоті, з гарною аудіокнигою у навушниках, — те, що тобі зараз потрібне.

Вдалі дні: 7.04, 8.04.

Козеріг

Інтриги . Тобі слід уважно придивитися до оточуючих — можливо, хтось із них плете змову за твоєю спиною з метою тебе підсидіти чи скомпрометувати. Тому не будь занадто відвертою, особливо якщо справа стосується робочих проектів, які ти зараз готуєш. Але сама при цьому слухай дуже уважно, вбирай будь-яку інформацію. Можливо те, що ти дізнаєшся, наштовхне тебе на дуже корисні думки, подарує цінні ідеї.

Вдалі дні: 6.04, 9.04.

Водолій

Місяць, що росте, допоможе згорнути гори: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 4 по 10 квітня Фото: pexels.com

Кохання . Легка невпевненість у собі, яку ти відчуватимеш на початку тижня, у жодному разі не завадить тобі доводити свою значущість. Успіхи, яких вдасться досягти, дуже швидко піднімуть твою самооцінку. Це допоможе тобі досягти певних позитивних результатів у особистому житті. Зокрема, ти знайдеш у собі сили та сміливість розповісти про почуття, які давно приховувала. І, швидше за все, вона виявиться взаємною.

Вдалі дні: 5.04, 10.04.

Риби

Кар'єра . Цей тиждень слід повністю присвятити роботі. Зараз вдалий період для того, щоб покращити своє службове та фінансове становище. Тож зберись із силами — і в бій! Потім ти ще встигнеш провести час із сім'єю, відпочити та витратити зароблені гроші, але поки що варто все це відкласти. Якщо знадобиться, звертайся за допомогою до колег — командна робота буде особливо ефективною та збере навколо тебе нових прихильників.

Вдалі дні: 6.04, 8.04.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua