4 імені чоловіків, яких потрібно уникати

Прозора Маріанна Абравітова перерахувала «провинилися» чоловічі імена.

4 імені чоловіків, яких потрібно уникати

Важко простежити, звідки ця тенденція починається. Але саме чоловіки з ім'ям Сергій найчастіше мешкають нелегке життя у зв'язку зі власними негативними якостями. Власників цього імені нерідко відрізняються своєю безпринципністю та байдужістю. Як правило, вони тяжіють до криміналу і часто мають дуже своєрідне уявлення про мораль і моральність.

Підписуйся на наші групи у соціальних мережах — там ще більше корисних порад, ідей, а ще надихаючі картинки та цікаві відеоролики.
– Яндекс Дзен
– Телеграм
– ВКонтакті

У цій статті ви дізнаєтеся:

2 Анатолій

Анатолія може бути властива хитрість у поєднанні з небагатим інтелектом. У сукупності це дає ту саму безпринципність. Крім того, носії подібного імені часто безвільні та страждають від шкідливих звичок. Наприклад, від алкоголізму.

3 Ярослав

Це досить агресивне з енергетики ім'я. Не дарма воно співзвучне зі словом «лютість». Тому чоловіки з таким ім'ям відрізняються запальним та агресивним характером, від чого страждають здебільшого їхні близькі. Вони можуть накопичувати образи, щоб потім помститися, а окремих випадках здатні на підлість.

4 Роман

4 імені чоловіків, яких потрібно уникати Джерело: кадр з фільму «Ромовий щоденник»

Творчі та романтичні натури, але, з іншого боку, непоправні Дон Жуани. Справа в тому, що саме ім'я певним чином зобов'язує крутити безліч інтрижок, можливо, навіть одночасно. Отже, Романи непорядні саме в цьому плані, у побуті та спілкуванні при цьому вони можуть бути прикладом для наслідування.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua