Використовуй силу Повний місяць: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 14 по 20 лютого

Дізнайся, що обіцяють тобі зірки на цьому тижні і постарайся дотримуватися своєї лінії долі.

Використовуй силу Повний місяць: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 14 по 20 лютого

Здоров'я . Стеж за своїм самопочуттям і особливо стережись протягів. Легковажність загрожує застудою з ускладненнями. При найменшому нездужанні звертайся до лікаря. Тиждень буде важким, тому намагайся висипатися, не забувай пити вітаміни та підтримуй бадьорість духу за допомогою культурного дозвілля та спілкування з рідними. У четвер можеш побалувати себе придбанням речі, про яку давно мріяла, — покупка буде вдалою.

Вдалі дні: 14.02, 19.02

Телець

Почуття . Тебе турбує безліч емоцій, які часом не піддаються контролю. Тримай себе в руках і пам'ятай, що ти робиш це не тільки заради себе, а й заради близьких, які можуть постраждати від твоєї нестриманості. У четвер приготуй коханому подарунок. Це допоможе пожвавити ваші стосунки. Або вирушай у гості до родичів, із якими давно не бачилася. Там на тебе чекають не тільки приємна бесіда та смачне частування, а й слушна порада.

Вдалі дні: 15.02, 18.02.

Близнюки

Використовуй силу Повний місяць: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 14 по 20 лютого

Кар'єра . Цього тижня ти будеш у чудовому настрої — у тебе з'явиться можливість досягти підвищення по службі. Для цього у вівторок йди на розмову до керівництва. Якщо ти будуєш власний бізнес, то в середині тижня зможеш знайти інвестора чи вигідного партнера. А ось в особистому житті в тебе затишшя. Будь толерантною, і до неділі на перший план вийдуть почуття, а не робота. Зараз тобі не рекомендовано серйозних фінансових витрат — гроші можуть піти буквально в нікуди.

Вдалі дні: 14.02, 15.02.

Рак

Робота . Ти раптово опинишся в центрі уваги, від чого отримаєш задоволення. Проте на роботі не варто очікувати на підвищену лояльність від начальства. Навпаки, тобі здасться, що вимогливість шефа необґрунтовано зросте. Не слід йти на конфлікт. Завжди чітко виконуй інструкції, і тоді зможеш уникнути нарікань. Четвер буде напруженим днем, тобі доведеться зібрати всю волю в кулак, щоб закрити «хвости».

Вдалі дні: 15.02, 19.02.

Лев

Стриманість . Ти будеш нарозхват – багато хто захоче провести з тобою час. Краще в ці дні відмовитися від вживання алкоголю, не переїдати та не експериментувати з екзотичною кухнею. Навпаки, влаштуй собі розвантажувальні дні – це піде на користь. На роботі будь уважним до прохань своїх колег, комусь із них вкрай необхідна твоя допомога. В особистому житті також дотримуйся золотої середини, уникай бурхливих пристрастей та з'ясування стосунків.

Вдалі дні: 14.02, 16.02.

Діва

Використовуй силу Повний місяць: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 14 по 20 лютого

Успіх . Ти будеш дуже спокійною, що здивує навіть тебе саму. Ти давно не відчувала такої впевненості у своїх силах. Це дуже допоможе тобі в роботі: як мінімум зможеш чітко і швидко виконувати доручення керівництва, і твоє начальство це помітить. Наприкінці тижня можливе підвищення по службі або хороша грошова премія. Отримані гроші витратити на свою сім'ю, про яку ти цього тижня забудеш для роботи. Проведи вихідні із близькими.

Вдалі дні: 16.02, 20.02 .

Терези

Натхнення . Понеділок-вівторок — найкращий час для короткої поїздки. Це допоможе зміцнити стосунки з рідними, близькими та друзями. У середині тижня тебе охопить романтичний настрій. Можливо, ти захочеш вийти на новий рівень у стосунках із коханим. Або відкрити свої почуття людині, яка давно оселилася у твоєму серці. Також цей сприятливий час для творчості — не проґав шанс створити щось чудове.

Вдалі дні: 17.02, 20.02 .

Скорпіон

Гроші . Тиждень буде сприятливим для великих фінансових угод та погашення кредитів. Ти можеш зіткнутися з необхідністю виконувати якісь важкі чи неприємні зобов'язання перед друзями чи організаціями, спільнотами, з якими пов'язана. Є можливість отримати вигідну пропозицію, пов'язану з поїздкою за кордон — по роботі або відпочити. На вихідних зверни увагу на своє здоров'я — не можна відкладати ці проблеми довго.

Вдалі дні: 15.02, 17.02.

Стрілець

Контакти . Прислухайся до того, що тобі розповідають. Ти нарешті станеш володарем потрібної інформації, яку давно хотіла отримати. Але будь готова до всього, можливо, твої очікування не виправдаються. У четвер доведеться багато працювати, начальство звертатиме пильну увагу на тебе саме цього дня. Якщо ти проявиш себе належним чином, матимеш підвищення. Але не забувай про сім'ю, твоя неуважність може образити близьких.

Вдалі дні: 18.02, 20.02 .

Козеріг

Використовуй силу Повний місяць: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 14 по 20 лютого

Перспективи . Сприятливий період для побудови планів на майбутнє, зокрема вирішення житлових питань. Можливо, надійде вигідна пропозиція про купівлю квартири — не проґав її. У будь-якому разі, краще нікому не розповідати про свої плани, навіть найближчим. Постарайся підготуватися до угоди як слід, продумай усі кроки і лише потім поділися з оточуючими. У середу настрій налагодиться, ти перестанеш нервувати і сваритись з рідними.

Вдалі дні: 15.02, 19.02.

Водолій

Релакс . На тебе спуститься осяяння. Ти нарешті зрозумієш, що тобі дійсно потрібно, щоб вирішити поточні проблеми на роботі. Але не обійдеться без суперечок, так що наберись терпіння і приготуйся багато разів пояснювати оточуючим одне й те саме. Не піддавайся тиску, і ти будеш приємно вражена результатом. У вихідні влаштуй собі дні відпочинку. Причому не активного, як ти це робиш зазвичай, а піжамного — поваляйся на дивані з книжкою, випис, розслабся.

Вдалі дні: 16.02, 18.02.

Риби

Сім'я . Понеділок буде дуже нервовим, хтось із близьких тебе дуже здивує та засмутить. Але загалом, незважаючи на мінливість настрою, ти перенесеш конфліктний початок тижня досить легко, без істерик. Можна очікувати сприятливих подій в областях, пов'язаних з твоїм хобі, а також з тим, що приносить тобі задоволення, – подорожами, романтичними захопленнями або спілкуванням з дітьми. Зірки обіцяють, що ти будеш дуже популярною у своєму колі.

Вдалі дні: 14.02, 17.02.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua