4 фази Місяця: що вони означають і як впливають на нас

Скільки триває кожна фаза, навіщо кожна їх підходить і чому.

4 фази Місяця: що вони означають і як впливають на нас

Від Місяця залежить не лише «велика вода», а й людина, тому що наш організм складається з води — на 86% у новонародженого, близько 70% у дорослої і на 50% у людини похилого віку. З цієї причини місячна доба впливає на наш ментальний та емоційний стан. Особливо чутливі до положення Місяця жінки та діти.

Щомісяця Місяць проходить чотири фази. У цій статті докладно розповімо про кожну з них.

Це цікаво

Місяць росте протягом 15 днів, сягає своєї межі – Повня – і після стільки ж днів убуває. По закінченню циклу – на 30 місячну добу – нічне небо практично не висвітлюється. Вважається, що енергія цього періоду несприятлива для починань та прийняття рішень. Краще дочекатися зростання Місяця.

Перша фаза, або Місяць, що росте

Скільки триває: від Молодика до першої чверті, тобто з 1 по 7 місячний день.

Це період, коли Місяць знаходиться між Землею та Сонцем приблизно на одній прямій лінії. Тож ми її практично не бачимо. Але енергія Місяця, що росте, вже відчувається — перші сім днів сприятливі для планування, початку будь-яких справ і дорогих покупок.

Також у цей період організм налаштований на оновлення, тому добре робити косметичні процедури, спа, можна сходити до лазні, а також пройти діагностику чи лікування, яке ти давно відкладала. Ще цей період підходить для стрижки волосся. Можна вивчити місячний календар стрижок на лютий. Також на Місяць добре садити рослини.

Так як діти найбільш чутливі до місячних фаз, у цей час вони менше вередують і краще сплять. Якщо ти маєш маленьку дитину, можеш простежити за цією закономірністю і взяти її на озброєння.

У період Місяця, що росте, в організмі людини відбувається процес накопичення енергії, тому дуже важливо, який спосіб життя в цей період веде людина. Що повніше стає Місяць, то більше вписується ментальних сил.

Друга фаза

4 фази Місяця: що вони означають і як впливають на нас Джерело: Unsplash (@nasa)

Скільки триває: з 8 по 15 місячну добу, закінчується Повним Місяцем.

Під час другої фази вся накопичена енергія рветься назовні — зростає активність та впевненість у своїх діях. Якщо перша фаза підходила для встановлення цілей, складання бізнес-проектів, планування завдань, то, починаючи з 8 місячних діб, з'являються сили на реалізацію цих планів.

Небезпека такого надмірного оптимізму полягає в тому, що на емоційному підйомі можна переоцінити свої сили та опинитися у неприємній ситуації. Щоб цього не сталося, слід добре обмірковувати всі рішення. Майже весь період сприятливий для покупок та фінансових операцій, крім 9 місячних діб. Цього дня варто відмовитись від фінансових угод та матеріальних придбань.

Третя фаза

Скільки триває: від Повного до останньої чверті, тобто з 15 по 22 місячний день

Повня настає в 15 місячний день, ще її називають Пурніма. У цей день Місяць знаходиться навпроти Сонця, тому з Землі він повністю проглядається. У Повний місяць накопичена за дві попередні фази енергія досягає свого піку. Це може виявлятись у різких змінах настрою. Наприклад, хтось у цей день плаче через дрібниці, інші заводяться з півоберту, а треті почуваються пригнічено. Гравітаційне поле Місяця збільшується, тому найчастіше саме в Повний місяць моря і океани виходять з берегів.

У 16 місячний день енергія йде спад. Вважається, що у цей час проявляються результати попередніх дій. Також період сприятливий відмовитися від шкідливих звичок.

Люди, в чиїх натальних картах Місяць у сильному становищі – знаходиться в сузір'ї Тельця (до 3 градусів) – переносять Повний місяць простіше. Воно, навпаки, наповнює їх енергією, що створює, — бажанням виявити турботу і щастям. У людей з ослабленим Місяцем почуття та бажання загострені, їм складно контролювати себе. Можливе порушення сну.

Повний місяць підходить для освідчення в коханні – слова поллються самі. А ось з'ясовувати стосунки в цей час не варто — емоції та почуття затьмарять розум та логіку. Краще прислухатися до інтуїції, яка за період повного Місяця загострена.

Четверта фаза, або спадна Місяць

4 фази Місяця: що вони означають і як впливають на нас Джерело: Unsplash (@aronvisuals)

Скільки триває: з 23 по 29 місячний день (або по 30, якщо він є в місячному місяці).

Період спадного Місяця починається, коли візуально супутник Землі ще повний, і триває, доки він не перетвориться на півмісяць. Цей відбувається за календарний тиждень. Четверта фаза починається після проходження Місяцем третьої чверті і завершується Молодиком.

У цей час життєві процеси сповільнюються, тому є пояснення. Під час спадного Місяця її гравітаційні сили та сили Землі накладаються одна на одну, це призводить до ослаблення земної гравітації для людини. Такий союз негативно позначається на фізичному стані – провокує порушення циркуляції рідини, втому та стає причиною психологічних розладів. Особливо яскраво це проявляється у людей, схильних до місячних коливань. Також цього тижня хочеться більше солоної їжі, тому що Місяць відповідає за солоний смак.

Але є у періоду спадного Місяця плюси. Він підходить для завершення вже розпочатих справ, наведення порядку в думках і навколо себе, позбавлення від непотрібного, в тому числі це стосується спілкування. Ще можна проводити у цей час всілякі очищення. Наприклад, більше приділяти час водним процедурам – сходити до басейну, спа чи лазні.

Безмісяць, або 30 місячна доба

Період, коли завершується четверта фаза, називається Безмісяцем. На санскриті – Амавасья Тітхі. Вважається, що це найтемніша ніч місяця і одночасно найемоційніше несприятливий день. У цей період розум наповнюється ментальним брудом, тому страх, тривога, роздратування відчуваються найсильніше. Спливає багато підсвідомих негативних програм.

Позбутися негативу всередині можна за допомогою психолога або самостійно — виписати на папір отруюючі думки, а потім спалити його. Бажано провести цей день спокійно — займатися простими справами, пити більше води, приймати довгі ванни. Діти в цьому періоді стають примхливими та неслухняними, тому варто набратися терпіння. Наступного дня Місяць почне рости, і місяць почнеться наново.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua