5 знаків зодіаку, які зустрінуть своє кохання у лютому

Головною винуваткою наших закоханостей цього місяця буде Венера у Стрільці.

5 знаків зодіаку, які зустрінуть своє кохання у лютому

До кінця лютого Венера буде у сузір'ї Стрільця. Для неї цей знак нейтральний – не має ні негативного, ні сприятливого впливу. Але поєднання все ж таки цікаве — Венера в Стрільці допомагає повірити людині, що світ може бути справедливим і порядним, і він може щось змінити. Такий сенс пояснюється тим, що Венера символ любові, а Стрілець знак боротьби. Об'єднавшись, вони виробляють енергію, яка спонукає людей відстоювати свої права, зокрема на особистому фронті.

Важливо!

Лютневий транзит Венери — це час для інтриг і недомовок. Зараз краще відкрито виявляти свої почуття та говорити про свої емоції, не піддаватися на провокації, а розібратися у своїх почуттях. Також не варто фокусуватись на конфліктах.

У цій статті ви дізнаєтеся:

Яким знакам транзит Венери у Стрільці принесе нові відносини та кохання

1. Овен

Венера, проходячи транзитом по 9 будинку Овнів, вабить їх до зарубіжних країн та культур. Подорож у місце, де представники знака жодного разу не були, може принести не лише яскраві враження, а й новий погляд на відносини, що вже є. Лютий – найкращий час для відпустки і для того, щоб отримати насолоду від романтичних відносин.

2. Близнюки

Одиноким Близнюкам лютий подарує не просто новий роман, а зустріч із майбутнім чоловіком. Якщо є якісь недомовки з друзями або претензії до колег, зараз чудовий час, щоб вирішити їх. Ключовими почуттями лютого у Близнюків будуть гармонія та любов. Їх вони спрямують на побудову стосунків. Також цей час підходить для створення міцної спілки або початку ділового партнерства. Потрібно бути уважними до близьких.

3. Лев

5 знаків зодіаку, які зустрінуть своє кохання у лютому Джерело: Unsplash (@noemieke)

Гарний період, щоб грати, веселитися та створювати щось нове. Романтичні зустрічі будуть частіше, розмови до душі триваліші. Так, звичне бажання все тримати під контролем може стати на заваді, але будучи в центрі уваги, виявляючи щедрість, Левам буде легше розглянути поруч людини, яка виявляє до них увагу. Також важливу роль у цей період гратимуть діти, можливо, саме завдяки їм представника знаку закохається.

4. Терези

Для Терезів транзит Венери — чудовий час для коротких подорожей, відряджень та розваг, творчих справ. Буде багато спілкування з братами та сестрами, колегами та друзями. Важливо, що в цей період Терези виявлять, що в їхньому повсякденному житті багато любові і почнуть ділитися цим почуттям з оточуючими. Така щедрість привнесе дипломатичність у їхні стосунки та зв'язки. Тому самотнім Терезам, щоб зустріти любов у лютому, варто більше спілкуватися та рухатися.

5. Стрілець

5 знаків зодіаку, які зустрінуть своє кохання у лютому Джерело: Unsplash (@seteph)

Звісно, у центрі уваги будуть і Стрільці. Венера йде по першому будинку особистості цього знака, підвищуючи у його представників влюбливість, а також бажання приділяти більше уваги розвитку своєї привабливості та чарівності. Знаючи свої сильні сторони, Стрільці впевненіше виявлятимуть ініціативу у ділових та романтичних відносинах. Відкритість і чесність зіграють на руку, якщо представники знаку хотіли дізнатися про щось важливе у партнера. Стрільцям треба користуватися цим етапом – зараз вони у центрі уваги. Такий пріоритет допоможе налагодити будь-які комунікації – харизма та грація на висоті, не варто ховати їх та знецінювати.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua