Тільцям треба експериментувати, а Девам — мислити масштабніше: кар'єрний гороскоп на лютий для всіх знаків зодіаку

Загалом місяць для всіх буде успішним. Головна вимога – не боятися!

Тільцям треба експериментувати, а Дівам — мислити масштабніше: кар'єрний гороскоп на лютий для всіх знаків зодіаку

На кар'єрному фронті на тебе чекає щось нове і захоплююче. Незабаром з'явиться шанс, на який ти вже давно чекала. Тож будь уважна до пропозицій. Всесвіт у лютому створив тобі круті можливості для реалізації. Хапай їх, не роздумуючи. Паралельно обміркуй, як найкраще завершити старі проекти. Вони вплинуть на твої починання.

Телець

Ти налаштована експериментувати замість того, щоб дотримуватись перевіреного та випробуваного. Це спрацює тобі на користь. Також цього місяця виявляться твої комунікативні здібності. Це допоможе в залученні допомоги та ресурсів, якщо потрібно. З фінансами теж усе буде гаразд, але зірки не радять розкидатися грошима. Краще постаратися примножити заощадження.

Близнюки

Тільцям треба експериментувати, а Дівам — мислити масштабніше: кар'єрний гороскоп на лютий для всіх знаків зодіаку Джерело: Unsplash (@johnschno)

Це місяць пройде під гаслом: «усе чи нічого». Ти налаштована підняти свою кар'єру на новий рівень. Це добре, але пам'ятай, що ти не можеш впоратися з усім сама, навіть за великого бажання та наявності сил. Все одно буде потрібна допомога, тому не соромся її приймати. Правильна команда, що йде поряд з тобою, виявиться найбільшою перевагою.

Рак

Настав час звільнитися від ментальної в'язниці, яка заважає тобі реалізувати свій потенціал. Тільки від тебе залежить, чи буде успішним цей місяць. Жодних інших перешкод перед тобою не виникне, навпаки, як тільки ти з азартом візьмешся за справу, обставини почнуть грати на твою користь.

Лев

Той темп, який ти взяла у роботі, зараз найвірніший. Продовжуй в тому ж дусі. Єдине, можеш трохи послабити контроль. Якщо намагатимешся встежити за всім і переробити за іншими, тільки швидше видихнешся. Довіряй людям, з якими працюєш, та змісти свою увагу на поповнення особистих резервів. Якщо захоплюєшся творчістю, не хвилюйся, що у лютому не буде натхнення. Це тимчасове явище.

Діва

Для тебе цього місяця фінансове благополуччя стане пріоритетним. Бажаючи більше заробити, ти можеш набрати багато завдань. Це помилка — берись лише за великі проекти, які не лише добре оплачуються, а й надихають дізнаватися про нове. Дрібні «халтурки» лише дратуватимуть. Якщо зараз у тебе немає роботи або плануєш звільнитися, визначитись із новою сферою допоможе правильно сформульований намір. Чесно відповідай собі на питання, чим тобі дійсно подобається займатися, від чого отримуєш задоволення?

Терези

Виконуй свої зобов'язання, але не дозволяй іншим «сідати собі на шию» — відстоюй свою думку, коли це необхідно. Якщо заради цього доведеться сказати «ні» комусь досвідченішим і авторитетнішим за тебе, не переживай — це на краще. Також у лютому можеш у роботі зіштовхнутися з невизначеністю, не останню роль у цьому відіграє стан справ у світі. Якщо потрапиш під скорочення штату, сприймай це не як особистий програш, а як можливість змінити напрямок свого життя.

Скорпіон

Цього місяця твоє завдання — якнайменше порівнювати себе з іншими. Інакше хибне почуття суперництва завадить тобі досягати важливих цілей. Це не найпростіша місія, але варто спробувати. Впоратися з цим випробуванням може допомогти щоденник подяки. Виписуй щодня моменти, за які ти говориш собі та життю спасибі. Такий прийом дозволить подивитись на ситуацію з іншого боку. Зокрема, одним із пунктів подяки може стати те, що ти справляєшся зі своїми завданнями не одне — поряд завжди є однодумці чи люди, які підтримують твої ідеї.

Стрілець

Тільцям треба експериментувати, а Дівам — мислити масштабніше: кар'єрний гороскоп на лютий для всіх знаків зодіаку Джерело: Unsplash (@cwmonty)

Саме твої дії та ініціатива цього місяця стануть локомотивом командної роботи. Тому не чекай завтрашнього дня, пропонуй ідеї. Всесвіт підхопить твій запал і посилить його. Наприклад, створить ситуації або зведе з людьми, які сприятимуть покращенню проекту. Ще у роботі незайвим буде орієнтуватися на баланс між традиційним та сучасним. Він допоможе озолотитись.

Козеріг

З'явиться можливість співпрацювати з досвідченою людиною у своїй галузі. Перед важливою зустріччю добре вивчи питання, яке обговорюватиметься, щоб «не плавати» в темі. Інакше це покаже тебе із не дуже вигідного боку. Також у лютому є шанс зустріти роботу старого знайомого, з яким ви розлучилися на поганій ноті. Якщо це станеться, не пригадуй минуле, дій за принципом «вибачити і забути».

Водолій

Тобі лютий — місяць радикальних змін. Захочеться вирватися із зони комфорту та зробити сміливий ривок у професійному плані. Це буде дуже ризикований крок, але в перспективі він принесе добрі плоди. Наприклад, якщо захочеш перетворити хобі, пов'язане з творчістю, на професію — наважуйся. Інтуїція тебе не підведе, ти талановитіший, ніж думаєш.

Риби

Ти будеш більш заповзятливою, ніж зазвичай. Можливо навіть складеш бізнес-план своєї майбутньої справи життя. Швидше за все, він буде пов'язаний із онлайн-діяльністю. Розвивай ідею – це крок у правильному напрямку. Якщо ідеї ще немає, покопайся у своїй пам'яті — можливо, надихне те, чим ти захоплювалася або про що мріяла у минулому.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua