Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 31 січня до 6 лютого

Краще не розпочинати нові проекти та не змінювати звичний режим харчування та спосіб життя. Використовуйте період Нового Місяця для очищення організму.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 31 січня до 6 лютого

Понеділок, 31.01

Цього дня тобі буде тяжко приймати важливі рішення. Сумніви, коливання, нездатність сконцентруватися, невпевненість у силах зведуть нанівець будь-яку активність. Займися рутинними справами – розрахунками, розбором паперів, накопиченням інформації або просто упорядкування файлів на робочому столі комп'ютера.

Вівторок, 1.02

Захочеться змін. Не варто відразу піддаватися імпульсу і бігти до перукарні, щоб змінити радикальний імідж. Спочатку все продумай, зваж все за і проти, порадься з тим, чия думка для тебе щось означає. Не треба призначати побачення — знижений енергетичний фон позначиться на твоєму настрої, а емоційність може спровокувати сварку.

Середа, 2.02

Будь попереджувальною у спілкуванні з партнером, постарайся зробити все, що він просить. Цього дня краще уникати конфліктів. Також утримайся від грошових операцій, особливо з великими сумами. Технічні накладки чи некомпетентність можуть все ускладнити. Але пасивність сьогодні протипоказана — постарайся максимально завантажити себе роботою.

Четвер, 3.02

Ти будеш сповнена сил. Не відкладай справи, постарайся скористатися цим сплеском енергії та зробити якнайбільше. Ідеальний час для домашнього клопоту, можна робити прибирання, розбирати завали на антресолях, починати косметичний ремонт. Але варто утриматися від розмови з начальством про гроші, навіть якщо наболіло, — порозуміння не досягнеш.

П'ятниця, 4.02

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 31 січня до 6 лютого

Твоя рішучість залишити в минулому не тільки неприємні спогади, а й поганих людей, заслуговує на похвал. Будь сміливою! Ти зможеш легко порвати з людиною, яка давно тебе дратує, при цьому виразно і без емоцій пояснивши причини. Не намагайся замовляти щось через Інтернет, чи є небезпека купити бракований товар або взагалі його не отримати.

Субота, 5.02

Спокійний день, ніби призначений для того, щоб зайнятися домашніми справами та собою. Похід у перукарню або до косметолога буде дуже вдалим. Ти зможеш змінити імідж та випробувати новий сміливий образ. Можна робити генеральне прибирання, купувати дорогі речі, оформляти кредит. Відносини з партнером будуть ніжними та трепетними.

Неділя, 6.02

Тримайся подалі від магазинів, є небезпека витратити багато грошей марно. Краще прогуляйся в парку або сходи в басейн. Можна влаштувати домашнє гуляння для родичів. Алкоголем зловживати не варто, а ось нові кулінарні рецепти випробувати саме час. Гарний день для коротких одноденних подорожей із друзями чи родиною.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua