Дитина-Риби: характер та особливості виховання

Які таланти краще розвивати та на які види спорту бажано не віддавати.

Дитина-Риби: характер та особливості виховання

Розкажемо, які характерні риси притаманні маленьким Рибам, як вони поводяться, чим відрізняються від своїх ровесників і найголовніше — як же розкрити в дитині його таланти, які вже заклала природа.

Загальна характеристика

Риби – найзагадковіший знак зодіаку. У таких діток усередині знаходиться цілий світ, повний таємниць та фантазій! У маленьких рибок є унікальна здатність (можна сказати, талант) відчувати абсолютно всі процеси, що відбуваються в житті. При гармонійному вихованні такі діти зможуть у майбутньому досягти величезних успіхів.

Діти-Риби – це фантазери, уява яких вражає оточуючих людей. Вони здатні занурити дорослих у нереальний світ, і з одного боку, це здорово – що малюк такий творчий, а з іншого – якщо надмірно заохочувати таку поведінку, у дитини буде помилкове сприйняття реальності. Батьки такого малюка повинні постійно контролювати його фантазії, але не намагатися придушити їх.

Ще одна особливість дитини, яка народилася під сузір'ям Риб, – здатність швидко адаптуватися до нових ситуацій у житті. У деяких випадках, щоб влитись в обстановку, дітки «йдуть» у свій світ. Щоб такого було менше, з раннього віку батьки мають навчити дитину спілкуватися з людьми та заводити нові знайомства.

Також характерна риса Риб – співпереживання. Дітки постійно намагаються допомогти оточуючим та тваринам, піклуються про них. З дитинства дитина повинна розуміти, що завдяки своїй щирості та емпатії вона може змінити цей світ! Допоможи йому в це повірити і в жодному разі не припиняй його добрі наміри.

Дитина-Риби: характер та особливості виховання Джерело: Unsplash (@kellysikkema)

Головні проблеми маленьких рибок – це зайва вразливість і наївність. Переглянувши сумний мультфільм або послухавши сумну пісню, дитина може почати плакати або впаде у меланхолію. Такі дітки досить легко піддаються чужому впливу. Іноді їх наївність вражає оточуючих, і багато хто починає цим користуватися.

Комфортне місце для Риб – це самота. Єдиними співрозмовниками, які можуть бути поруч, є улюблені іграшки чи книги. Діти цього знаку – мрійники, які дуже прив'язані до мами. Вони можуть довгий час довіряти тільки їй і не підпускати інших.

У школі такі діти навчаються досить добре. У них проявляється здатність до гуманітарних предметів, а от природничі науки даються важко. Рибки мають природні здібності до вивчення мов і гарний склад — можуть на ходу складати неймовірні та захоплюючі історії! Це завжди дуже слухняні учні, але відмінниками їм заважає стати бурхлива фантазія – не дає зосередитись.

Багато хто з Риб – візуали, сприймають інформацію виключно за картинками. Діти-Риби люблять дивитися мультики, фільми, у тому числі документальні та історичні. Не обмежуй їх у цьому, адже таким чином вони набагато краще засвоюють інформацію.

На жаль, хорошим здоров'ям рибки не наділені. У дитинстві вони хворіють, часто стають алергіками. Батькам необхідно посилено дбати про його здоров'я: спостерігатися у педіатра, а під час канікул возити на море або відпочивати частіше на природі. Така низька опірність вірусам з віком проходить.

Хлопчик-Риби: особливості поведінки, таланти

Дитина-Риби: характер та особливості виховання Джерело: Unsplash (@ucaslexander)

Хлопчики цього знаку – м'які та вразливі особи. Потрібно бути дуже обережним та не тиснути на них. Така поведінка дорослих спровокує внутрішній опір і, як наслідок, розвиток егоїзму та навіть жорстокості. Дуже важливо з дитинства розвивати в такому хлопчику рішучість та твердість. Чутливого до дій та слів дитини легко образити, тому з дитинства слід навчити його не сприймати будь-яку дрібницю як трагедію. Закласти основи опору зовнішнім чинникам.

Хлопчики-Риби з раннього віку відрізняються любов'ю до прекрасного та витонченого сприйняття. Тому їм подобаються барвисті книжки та конструктори. Завдяки таким іграшкам дитина може годинами просидіти, створюючи свій світ фантазій. Що стосується талантів, у таких хлопців великі здібності до мистецтва, їх багато представників знаку виявляють змалку. Ще хлопчики-риби відрізняються артистичністю, тому вони з радістю відгукуються на пропозицію зіграти будь-яку роль у шкільному спектаклі.

Якщо батько мріє зробити зі свого сина видатного спортсмена, потрібно врахувати, що Риби – не найвитриваліший знак. Плюс спорт часто зовсім не про них. Надмірне навантаження, особливо на ноги, представникам знака протипоказане, оскільки це їхнє слабке місце. Тому серед видів спорту найкраще вибрати басейн, а не футбол.

Дівчинка-Риби: особливості поведінки, таланти

Дівчинка, народжена під знаком Риби – це ніжне і ласкаве створення, яке розчулює оточуючих. Вона віддає перевагу тихим і спокійним іграм, але це не означає, що за нею не потрібне око та око. Іноді малятко може загратися і створити для себе небезпечну ситуацію. Дівчинка-Риби любить привертати до себе увагу, тому вона із задоволенням ходить до дитячого садка та школи — їй подобається перебувати в постійному оточенні своїх однолітків.

Ще дівчатка-Риби — всебічно розвинені, часом буває важко зрозуміти, який талант дочки, яка домінує, бо це дуже діяльна і творча натура. Щоб визначитися, дозволь їй займатися тим, до чого лежить душа. Згодом усе стане зрозумілим. Захоплення дівчинки, швидше за все, пов'язані з мистецтвом – вокал, малювання, танці.

Особливості виховання

Дитина-Риби: характер та особливості виховання Джерело: Unsplash (@taheriphotography)

До дітей знака Риби потрібен дбайливий підхід – виховувати без агресії та криків. Мрійливі та творчі хлопчики та дівчатка дуже цінують доброту та щирість. Якщо батьки не розділятимуть цього, дитина замкнеться у собі. Основних акценту у вихованні два:

1. Не бійся виявляти почуття

Діти, які відносяться до водної стихії, потребують тісного емоційного контакту з батьками. Даруй дитині обійми і виявляй своє кохання. Не бійся розпестити пестощами — турботу батька така дитина перетворює на захищеність. У майбутньому це допомагає адаптуватися до світу та вибудовувати довірчі стосунки з людьми.

2. Привчай до самостійності

Рибки у ранньому віці позбавлені рішучості та самостійності. Тому треба допомагати і підказувати своєму малюкові, як поводитись у конкретних ситуаціях і чому саме так. Подібна уважність підготує його до дорослого життя. Коли син чи дочка самі виявлять ініціативу з чимось упоратися, дай їм цю можливість. Не намагайся убезпечити від складнощів.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua