Ліліт у натальній карті: що означає чорний Місяць в астрології та як впливає

Розповідаємо про всі можливі варіанти становища Ліліт у гороскопі.

Ліліт у натальній карті: що означає чорний Місяць в астрології та як впливає

– Чорний Місяць у знаку зодіаку
— Ліліт у будинках у натальній карті

У каббалістичній теорії Ліліт була першою дружиною Адама. Вона вважала себе рівною чоловікові і не хотіла йому підкорятися. Все це призвело до того, що Ліліт пішла від Адама і перетворилася на демоницю. Після образ Ліліт згадувався в різних релігійних книгах, де її в тому числі називали демоницею-спокусницею, що «вбиває немовлят», та «нічною примарою».

Загальна характеристика Чорного Місяця

В астрології ім'я Ліліт одержала фіктивна планета. Ще її називають Чорний Місяць. Ця планета символізує всі низовинні і темні початки людської душі: відбиває пороки, погані думки, таємні схильності та бажання, що штовхають людину, на шлях саморуйнування. Ліліт – це антипод Селени, світлої іпостасі супутника Землі. Селена, або Світлий Місяць, у натальній карті людини — добрий знак. Вона обіцяє доброту, мудрість, привабливість, жіночність, вдалий шлюб та щасливе материнство.

Чорний Місяць, навпаки, привнесе підступність, жадібність, непомірну зарозумілість, гординю, агресивну сексуальність, буйну вдачу і величезний творчий потенціал, який перекриє все і стане прокляттям. Ліліт у натальній карті також відображає кармічні зв'язки, фатальні моменти та глибину минулого. Якщо не боротися з негативним впливом Ліліт, не опрацьовувати родові проблеми, наприклад, вона доведе людину до безпричинних душевних мук, депресії і зробить її замкненою.

Значення Ліліт для чоловіків

Ліліт у натальній карті: що означає чорний Місяць в астрології та як впливає Джерело: Unsplash (@nojannamdar)

Знак Ліліт у натальній карті чоловіка (особливо у високому градусі) наділяє його найпотужнішою енергетикою. Він завжди шукатиме таку ж небезпечну, сильну та владну жінку. І знаходити проблеми, пристрасті, гострі відчуття. Зовні це може проявлятися дуже цікаво, у тому числі й для представниць протилежної статі.

Чоловіки з сильною Ліліт часто стають успішними бізнесменами та політиками. Їм важливо відчувати владу з інших. Також вони тяжіють до екстремальних видів спорту, відрізняються блискучим умінням вести справи та вольовим характером. Їм властива зовнішність атлетів та харизма. За всієї своєї привабливості такі чоловіки жорстокі до оточуючих, егоїстичні і йдуть у своїй меті по головах.

Закохатися такий чоловік здатний тільки в жінку, яка виводитиме його з себе і буквально зводить з розуму своєю поведінкою. З більш спокійною дівчиною цей нарцис зв'яже себе, щоб відчути свою перевагу над нею. Через те, що йому однаково важливо відчувати пристрасть і насолоджуватися владою над іншою людиною, такий чоловік часто не може визначитися. Та й не хоче.

Ліліт у натальній карті жінки

Ліліт у натальній карті: що означає чорний Місяць в астрології та як впливає Джерело: Unsplash (@cieloadentro)

Чорний Місяць у карті жінки робить її цікавою та складною натурою — вони наділені чарівністю, силою волі та впертістю. Усіми цими якостями вони із задоволенням користуються – легко зачаровують людей, а потім поступово прогинають їх під себе. Таких жінок ще називають фатальними — їм достатньо кількох слів, щоби встановити мир чи розв'язати війну. Навколо володарки Ліліт завжди вирують пристрасті, вона ніколи не залишається поза увагою чоловіків. Але, незважаючи на затребуваність, не може побудувати нормальні стосунки та стати матір'ю.

Життєвий шлях таких дівчат яскравий, але короткий. Крім того, протягом життя на них чекають численні втрати, розставання та трагедії. Наприклад, невдалі шлюби чи вдовство, позаматкові вагітності чи безпліддя.

Зазвичай такі пані обирають творчі професії та найуспішніші реалізують себе як актриси, співачки, художниці чи танцівниці. Їхній природний магнетизм дозволяє легко здобути славу. Але при цьому вони не вміють грамотно розпоряджатися грошима та можуть швидко зубожити.

Факти про Чорний місяць

Вплив Чорного Місяця можна послабити. Для цього важливо відстежувати дев'ятирічні життєві цикли та щоразу закривати всі проблемні сфери. Основних періодів, коли вплив Ліліт у житті найбільш сильний і підступний — сім:

 1. 8 років, 9 місяців. У цьому віці людина ще мала, щоб вирішувати якісь проблеми, тому відповідальність повністю лежить на батьках та інших старших дорослих. Вони можуть допомогти опрацювати вплив Ліліт на соціалізацію та вміння спілкуватися.
 2. 17 років, 8 місяців. У цей час важливо уникати спокус, бурхливих романів, незахищеного сексу та уважніше ставитись до вибору компанії.
 3. 26 років, 6 місяців – настане криза у відносинах батьками та іншими родичами. Цей відрізок часу краще присвятити опрацюванню сили волі та вмінню визнавати правоту інших людей. Не намагатися всім довести, що є тільки одна вірна думка — твоя.
 4. 35 років, 4 місяці — будуть проблеми з дітьми або їх відсутністю. Якщо людина до цього моменту сама не стане батьком, у неї будуть проблеми з репродуктивним здоров'ям, які затягнуться надовго.
 5. 44 роки, 3 місяці можуть виникнути складнощі з кар'єрою та достатком. У цей момент потрібно не за грішми гнатися, а подбати про репутацію та збереження дружби.
 6. 53 роки, 1 місяць може накотити депресію. З'явиться відчуття, що ти нічого не досяг у житті. Якщо в цей момент залишитись одному, все закінчиться незворотними хворобами — фізичними чи ментальними.
 7. 61 рік, 11 місяців Ліліт може вплинути на сприйняття своєї спадщини. Це останній рік, коли можна виправити всі помилки та жити до глибокої старості спокійно та щасливо.

З'єднання Ліліт у натальній карті

З'єднання Ліліт у натальній карті буває або в знаку зодіаку, або в градусі будинку. Дізнатися, як розташований Чорний Місяць у твоїй натальній карті можна в різних безкоштовних програмах. Наприклад, у Sotis Online.

Чорний місяць у знаку зодіаку

Овні найядерніше поєднання. Сильна Ліліт у цьому знаку наділяє людей жорстокістю та моральною силою. Вони агресивні та безжальні. При слабкому впливі планети людина веде себе безвольно і живе нудним життям. Терезів надає на людей подвійне вплив. З одного боку, у цього знака з'являється бажання прославитися, здобути популярність і розбагатіти. Але з іншого – сильно псується характер.
Тільце призведе або до неможливості розбагатіти, або до жадібності та накопичення. Причому це торкнеться всього — вдома, особистого життя, матеріальних благ і навіть емоцій. Скорпіона символізує глибинний духовний пошук. Високий градус Чорного Місяця у Скорпіоні змушує людей шукати таємний сенс у всьому і іноді цей пошук заводить на криву доріжку.
Близнюки змушує людей ставати жадібними до знань. При слабкому вплив планети це виявиться, як комплекс відмінника. А за сильного — у вигляді невиправданого ризику та поганих компаній. Стрільця штовхає на пошук гострих відчуттів. Це робить знак некерованим та нестримним. Але при цьому Стрільці стають грубими, нетерпимими та жорстокими. Слабкий вплив планети змушує цих людей схилятися перед сильними цього світу і заздрити чужому авторитету.
Рака робить людей ревнивими та емоційними. Часто призводить до трагедій та великих скандалів між родичами. Чоловіки-Раки навіть можуть піти на вбивство з ревнощів, піддавшись впливу планети. Козерога у сильному становищі допомагає зберегти працездатність та зберегти загострене почуття справедливості. У слабкому становищі Ліліт у Козерога позбавляє волі і не дає успіху в житті.
Лева у пасивному та активному стані дає два полярні впливи. У першому випадку це слабкі люди. Вони постійно брешуть і роблять підлі вчинки у пошуках покровителя. Другі — тирани та моторошні егоїсти. Вони не зупиняться ні перед чим задля досягнення особистої мети. Водолія в активній опозиції дарує своєму підопічному оптимізм та рішучість дій. Але у слабкому градусі цей емоційний стан змінюється на протилежний. Слабка Ліліт робить людей пасивними.
Діви робить схильних до аналізу людей настільки прагматичними, що з ними неможливо спілкуватися. Негативний вплив планети перетворює людей на критиканів та снобів. Риб посилює всі наявні якості та емоційність знака. Це стосується як усього хорошого, так і поганого. Але якщо вплив планети не опрацювати, людина скотиться на соціальне дно.

Ліліт у будинках у натальній карті

1-му будинку – змушує людей неадекватно сприймати власні ресурси і загалом самих себе. Це стосується насамперед опрацювання кармічних проблем із минулих життів. Згубний вплив планети також полягає в любові до пліток, лихослів'я та заздрощів.

2-м – означає фінансове невдачу. І чим градус вищий, тим сильніше виявлятимуться проблеми з грошима. Але це не заважає тим, у кого Ліліт у другому будинку, концентруватися на створенні домашнього затишку та благополуччя сім'ї.

3-м – робить людей підозрілими та агресивними. Вони прагнуть багатства, але при цьому зневажають саму думку про гроші. І заробивши стан, намагаються відразу його позбутися.

4.-м – завжди про складні та проблемні стосунки з батьками. Якщо Місяць сильний, то життя закінчиться тотальною самотністю. Поки вплив не нейтралізований, підопічний знак не зможе сепаруватися від батьків і стати самостійним.

Ліліт у натальній карті: що означає чорний Місяць в астрології та як впливає

Джерело: Unsplash (@nasa)

5-м – видає схильність до дуже бурхливому прояву почуттів. Люди, які піддалися впливу планети, надовго застрянуть у позиції жертви та маніпулюватимуть оточуючими. Великий творчий потенціал не дозволить їм виражати кохання іншим шляхом.

6-м — каже, що людина в минулих життях мучила тих, хто слабший за нього. Щоб нейтралізувати негативний вплив планети, доведеться зараз стати добрішими, допомагати іншим або займатися цілительством.

НЕ пропустіть

 • Не пропустіть Реінкарнація: ким ти будеш у наступному житті
 • Не пропустіть Реінкарнація: ким ти будеш у наступному житті
 • Не пропустіть Реінкарнація: ким ти будеш у наступному житті

7-м – знак самотності, а також труднощів у шлюбі та стосунках з людьми загалом. За слабкого впливу планети людина, швидше за все, стане пустельником і вестиме чернече життя, а за сильного — пакоститиме людям, щоб ті самі його уникали.

8-м – сигнал, що людина пов'язана злими вчинками. Їх зараз доведеться відпрацьовувати і доля до нього буде жорстокою, як він колись. Щоб нейтралізувати вплив планети, варто багато часу приділяти духовному розвитку.

9-м – знак революціонерів. Такі люди завжди йдуть проти системи та ламатимуть соціальні норми. Причому вони займаються цим тільки тому, що така їхня натура. Якщо їм трапиться сильний та миролюбний лідер, вони зможуть спрямувати енергію у мирне русло. І таких людей виростають найкращі правителі.

10-му — каже про непомірні амбіції. Якщо не врівноважити вплив планети, вона штовхає на найжахливіші вчинки. Манія величі, ревнощі, агресія на тих, хто живе краще — ось основні риси Ліліт у 10-му будинку. Нейтралізувати їх допоможе робота в команді, де навчать цінувати особисту вигоду не менше за громадську.

НЕ пропустіть

 • Не пропустіть 5 правил, як робити компліменти і не виглядати підлабузником
 • Не пропустіть 5 правил, як робити компліменти і не виглядати підлабузником
 • Не пропустіть 5 правил, як робити компліменти і не виглядати підлабузником

11-м – видає людей, які на перше місце ставлять стосунки. При слабкому впливі людина буде лестити і лебезити перед тими, хто сильніший за нього. А при хорошому розкладі ця якість набуде позитивного забарвлення і стане в нагоді тим, хто мріє стати дипломатом.

Ліліт у натальній карті: що означає чорний Місяць в астрології та як впливає

Джерело: Unsplash (@freestocks)

12-м — таким людям приємніше суспільство мертвих, ніж живих. У кращому разі, людина з таким становищем Ліліт вибере дуже похмуре місце — в'язницю, морг, поліцію чи ритуальне агентство. А найгіршим стане запеклим злочинцем.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua