Чудеса продовжуються: 5 ритуалів на Старий Новий рік

Ще одна нагода дозволити собі влаштувати зимовий магічний вечір.

Чудеса продовжуються: 5 ритуалів на Старий Новий рік

Розповімо про ритуали, які прикрасять святкування Старого Нового року.

Підготовка до свята

Старий Новий рік потрібно зустрічати в чистій квартирі, тому за кілька годин до свята потрібно помити підлогу, протерти пил, упорядкувати речі в шафах. Не намагайся впоратися з усім сама, Новий рік – сімейне свято, тому залучи до прибирання та приготування когось ще з домашніх чи запроси в гості друзів, які допоможуть тобі організувати стіл.

Коли квартира буде готова, подумай про свої бажання та випиши їх на папір. Це допоможе тобі зосередитись – під час ритуалів потрібно чітко формулювати думки та бажання. Приступаючи до ритуалів із чистою душею, совістю та квартирою, постарайся розділити їх на колективні, які можна проводити з гостями, та індивідуальні.

Останні краще залишити на спокійніший період після застілля та привітань.

1 Ритуали на залучення прибутку

Подарунки незнайомцям

Гроші йдуть не лише до грошей, а й до щедрих людей. Тому, якщо ти хочеш збільшити дохід, після опівночі вийди надвір з невеликими гостинцями та подаруй їх перехожим. Це може бути шоколадка, іграшка – символ Нового, келих шампанського, горіх чи інша дрібниця. Відповідно до цього ритуалу, якщо за півгодини обдаруєш 10 людей, твій достаток подвоюватиметься кожні три місяці.

Грошові прикраси

Для іншого грошового ритуалу знадобиться ялинка або будь-яка велика рослина в квітці. Потрібно повісити на хвойне дерево або велику квітку іграшкові купюри або справжні монети. Номінал неважливий. Головне, щоб загальна сума становила 2022 карбованці. Знімати гроші гілок потрібно після Хрещення, 19 січня — поклади їх в окрему скриньку або мішечок і прибери якнайдалі.

Грошова ванна

Вранці 14 січня прийми грошову ванну. Ні, це не означає, що треба наповнити ванну купюрами. Достатньо кинути кілька монет у воду з ароматичними оліями та кольоровою сіллю. Чим більше монет буде, тим краще. Для посилення ритуалу по кутах ванни розстав свічки із запахом бергамоту, ялівцю або цитрусових. Приймаючи ванну, уявляй, що купаєшся в золотому потоці. Після збери монети і поклади їх в окрему скриньку.

2 Ритуали на здоров'я

Чудеса продовжуються: 5 ритуалів на Старий Новий рік Джерело: Unsplash (@sharonmccutcheon)

Фруктові подарунки

Набути сили та перемогти хвороби допоможуть 22 мандарини або яблука. На кожному фрукті напиши «Здоров'я – 2022» та поклади під ялинку. Якщо ялинки немає, то під велику рослину. На ранок 14 січня кожен член сім'ї має з'їсти по одному яблуку чи мандарину здоров'я. Треба з'їсти усі фрукти.

Насіння здоров'я

Ще на здоров'я проводять ритуал із насінням пшениці чи вівса. До півночі приготуй горщик або коробку із землею, одну червону свічку та воду для поливу. О 12-й ночі посади насіння в землю і добре полів. По краях горщика або коробки капі воску червоної свічки. Вважається, що здоров'я стане міцнішим, як тільки насіння почне проростати.

3 Ритуали на кар'єрне зростання

Наказ підвищення

Цей ритуал краще проводити наодинці із собою. Візьми лист, ручку і свічку — подумки уяви себе на новій посаді та гарному кабінеті. Продумай інтер'єр приміщення, в якому знаходишся, до дрібниць – який там колір стін, що стоїть на столі, які меблі й надалі. Як тільки все уявиш, розплющ очі і напиши не аркуші наказ на власне підвищення від імені директора. Згорни лист і капни на нього свічковим воском замість друку.

Опівночі повесь наказ на верхівку ялини чи будь-якої іншої рослини. Бережи цей документ доти, поки загадане бажання не справдиться.

Бажання в сірниковій коробці

У ніч на 14 січня напиши записку з бажаною сумою заробітної плати та поклади її в миску з рисом. Зверху посип спеціями – гострим перцем, гвоздикою, коріандром або мускатом. Після перемішай, примовляючи: «Сонце з Місяцем сходяться, а я — із роботою. Як Сонце і Місяць сходять, так і я в кар'єрі піду і перевершу! ». Як завершиш, висипи рис зі спеціями та запискою в сірникову коробку. Завжди носи його з собою, поки тебе справді не підвищать. Як тільки досягнеш мети, відразу ж спалить коробку разом із вмістом.

4 Ритуал на кохання

Створення сердець

Повість опівночі на ялинку два червоні саморобні серця. Матеріали для виготовлення можуть бути різні – папір, тканина, фетр, дерево, пластик, крупи і макарони. Через пару днів переведи їх у затишне місце і не знімай до появи серйозних стосунків.

Пов'язані келихи

Для цього ритуалу потрібні два однакові келихи. Один постав перед собою під час застілля, другий використовуй сама. Вміст келиха при цьому не має значення. Після новорічної вечері зв'яжи свій фужер і той, що стояв навпроти червоної нитки і постав під ялинку. Якщо ти вже викинула святкове дерево, то постав келихи у ліжку. Після 19 січня сховайте їх і не розв'язуй нитку доти, доки не зустрінеш кохану людину.

5 Ритуал на удачу

Бульбашки шампанського

Під час застілля опусти вказівний палець правої руки в келих із шампанським і тримай доти, доки не полопаються всі бульбашки навколо пальця. Потім натрій шампанським скроневу зону і відпий напій з келиха. Повторіть усі дії двічі. Так ти покличеш свій особистий успіх.

Сонячний заряд

Для другого ритуалу не знадобиться алкоголь, зате знадобиться сила волі. Потрібно прокидатися на світанку з 14 по 19 січня. Після пробудження набери в склянку чистої води і, тримаючи його в руках, дивись на Сонце, що сходить. Заплющи очі і уявляй, як разом з першими променями до тебе приходить удача. Через 5 хвилин такої ранкової медитації випий воду до останньої краплі.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua