Місячний вузол у Тельці: що це таке і як він позначиться на різних знаках зодіаку

При проходженні Висхідного Вузла за меркантильним знаком Зодіаку вчимося користуватися грошима і матеріальними благами

Місячний вузол у Тельці: що це таке і як він позначиться на різних знаках зодіаку

Місячні Вузли бувають середні, а бувають справжні.

Середні вступають у певний знак трохи раніше і створюють передумови для майбутніх подій – вони відбудуться, коли у знак увійдуть справжні Місячні Вузли. Тому майже весь січень 2022 року ми проживаємо у передчутті подій, які стосуватимуться наших грошей, їжі, корисних копалин та інших матеріальних аспектів. З третьої декади січня події, які торкнуться фінансової та матеріальної сфери, почнуть відбуватися насправді, бо на знак Тельця увійдуть справжні Місячні Вузли.

Час заробляти!

Наш світ рухається завжди в тому напрямку, який задає Східний, Північний Місячний Вузол. На цей раз, коли Вузол, що сходить, увійшов на знак Тельця, необхідно кинути всі сили на створення матеріальної стабільності:

  • сконцентруватися на зароблянні грошей;
  • створити матеріальну базу для успішної реалізації та виживання.

Опорою стане Вхідний Місячний Вузол. Його енергія допоможе:

  • долати власні страхи;
  • пам'ятати уроки важких часів;
  • намагатися долати хаос у фінансових та матеріальних справах;
  • прагнути зберігати стабільність;
  • досягати реальних результатів.

Ці тенденції будуть простежуватися у житті кожної людини до другої половини липня 2023 року. Усі досягнення цього періоду у матеріальній сфері забезпечать нам надійний фундамент та будуть годувати нас щонайменше 19 років. Тож постаратися варто.

Розкажемо, у яких сферах зможуть забезпечити стабільність представники різних знаків зодіаку.

Овен

Тобі належить навчитися з повагою ставитися до грошей, власного тіла, внутрішніх ресурсів і відрегулювати відносини з їжею. Часто ти недооцінюєш важливість звичайних речей, які забезпечують допомагають виявляти себе у різних сферах. Тому в найближчі 1,5 роки найкраще, що ти можеш зробити, — заробляти якнайбільше, щоб оздоровити та зміцнити своє тіло.

Телець

Твоє завдання в цей період максимально розкрити свої таланти. Розраховуй переважно на себе, відгукуйся практично на всі пропозиції зовнішнього світу, і в тебе з'явиться чимало нових сфер, у яких ти зможеш розвиватись. Це будуть 18 місяців твоєї яскравості, самостійності, впевненості в собі, навіть якщо раніше ти думала про себе як про сором'язливу людину.

Близнюки

Місячний вузол у Тельці: що це таке і як він позначиться на різних знаках зодіаку Джерело: Unsplash (@anthonytran)

Тривалий час ти була затребувана в роботі та особистому житті, хоча не докладала для цього особливих зусиль. Цей період закінчиться. На зміну йому прийде умиротворення — у тебе з'явиться час відпочити від пропозицій, тривалих подорожей, пристрасних романів чи ще чогось. Активність – це, звичайно, добре, але і паузи прекрасні по-своєму. Особливо, коли сили закінчуються. Негативна сторона таких змін — це те, що справи, які раніше давалися легко, будуть важко. Але якщо не уповільнити ритм життя, виникнуть проблеми зі здоров'ям. Тому більше відпочивай та добре висипайся.

Рак

Ти входиш у період змін. Вони торкнуться як зовнішності, і способу життя. Зміни, на які ти вирішишся, стануть твоїми ключами до матеріального благополуччя. Також зараз саме час змінити харчові звички, якщо після свят ти хочеш підкоригувати вагу. Не дивуйся, якщо за короткий час повністю зміниться твоє коло спілкування – на зміну старим друзям прийдуть нові. Це станеться, тому що в тебе з'являться нові інтереси та уподобання. Якщо тобі актуальна тема народження дитини, то вона втілиться.

Лев

Майбутні 1,5 роки стануть для тебе часом професійного зростання. Ти реалізуєшся в роботі та отримаєш визнання серед колег, а потім і підвищення. Наступний період також можна назвати часом найвищих досягнень у твоєму житті. Не забувай про сім'ю — близькі люди будуть твоєю надійною опорою та помічниками. Ти будеш упевнена, що доки ти будуєш кар'єру, вдома буде все гаразд.

Діва

Місячний вузол у Тельці: що це таке і як він позначиться на різних знаках зодіаку Джерело: Unsplash (@timonrets)

У тебе з'явиться можливість подорожувати майже стільки, скільки захочеш. Особливо якщо ти знайдеш спосіб ділитися своїми враженнями та новою інформацією з іншими людьми. Можливо, ти проводитимеш якісь зустрічі за підсумками своїх поїздок, а може, організуєш свій авторський тур або станеш тревел-блогером. Незалежно від того, який шлях ти обереш, не викреслюй зі своїх планів друзів. Особливо тих, що мешкають в інших країнах. Вони можуть тобі допомогти.

Терези

Для тебе період буде складним – доведеться прикладати величезні зусилля, щоб знайти ту саму золоту середину, без якої тобі життя немає. Постійно намагатимешся стати власником набагато більшої суми, ніж тобі потрібна для нормального існування. Зростуть апетити — і не лише у переносному, а й у прямому значенні. Можливо, спробуєш зважитися на те, чого завжди уникала, наприклад взяти кредит. Можеш отримати спадщину.

Скорпіон

Ти сильна людина, яка звикла розраховувати тільки на себе. Але навіть такому воїнові складно впоратися з усіма завданнями самотужки. Тому період подарує тобі людей, на яких ти зможеш спертися у різних ситуаціях. І це чудово, тому що тобі вже давно настав час опрацьовувати навички партнерства — як ділового, так і особистого характеру. У цей період ти навчишся делегувати обов'язки та довіряти партнерам.

Стрілець

Більше практичної діяльності — і менше роздумів та самокопання. На перший план вийде робота і збільшаться доходи. Хоч як дивно, що краще будуть твої стосунки з колегами, то успішніше почне розвиватися кар'єра. І, навпаки, дуже логічно, що від твого здоров'я безпосередньо залежатиме заробіток. Так що слідкуй за своїм самопочуттям і веди по можливості здоровий спосіб життя.

Козеріг

Місячний вузол у Тельці: що це таке і як він позначиться на різних знаках зодіаку Джерело: Unsplash (@the_weirdo)

Спробуй монетизувати свої захоплення. Якщо ризикнеш, то в ці 1,5 роки зможеш заробити на своєму творчому хобі, в якому досягла досить високого рівня. Наприклад, якщо в соцмережах поділишся тим, що вже давно малюєш картини або пробуєш себе як ілюстратор, ймовірно, що незабаром отримаєш замовлення на оформлення книги або обкладинки. Як довгостроковий вклад можеш розглядати фінансові вкладення у своїх дітей: у цій сфері не буде даремно витрачених грошей.

Водолій

Приділяй більше часу і сил своїй сім'ї — саме вона стане тою основою, опорою, без якої неможливі тривалі та міцні кар'єрні та особисті досягнення. Підтримай тих домочадців, які без тебе не впораються. Також у наступні 18 місяців ти, швидше за все, займатимешся вирішенням питань, пов'язаних з нерухомістю. Можна буде й купувати житло і продавати його. Упорядкуй сімейний архів.

Риби

Тобі не треба шукати відповіді на нагальні питання далеко від дому. Чужі культури подарують нові враження, але для розуміння причинних зв'язків між подіями навряд чи щось дадуть. А ось спостереження за людьми із найближчого оточення, навпаки, підуть на користь. Більше спілкуйся з близькими та друзями, навіть на ті теми, які для тебе незвичні. Це допоможе краще дізнатися і про себе, і про інших. Гарний час для купівлі-продажу машини чи іншого транспорту.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua