Повний Місяць у вересні 2022: коли буде, що можна робити і на які знаки зодіаку сильніше вплине

Повний місяць має тенденцію накопичення енергії — світлої та темної. Розповідаємо, що робити, щоб уникнути небезпеки, пов'язаної із місячною енергією.

Повний Місяць у вересні 2022 року: коли буде, що можна робити і на які знаки зодіаку сильніше вплине

Місяць обертається навколо Землі еліптичною орбітою. До Землі вона повернута лише однією стороною. Коли диск повністю видно, – це фаза повного місяця. Повний Місяць завжди привертав увагу людей, тому з ним пов'язано багато легенд та прикмет. Наприклад, з духовного погляду така опозиція уособлює протиставлення світлих і темних сил у людині. Також існує переконання, що в повний місяць люди відчувають приплив енергії. З одного боку, це добре, але з іншого — на тлі такої рішучості багато хто робить поспішні висновки чи дії.

З нашої статті ти дізнаєшся, чим так особливо повний місяць у вересні 2022 року і на представників яких знаків він вплине найсильніше.

Коли настане повний місяць

У вересні 2022 року Місяць увійде у фазу повного місяця 10 вересня 2022 року о 12:59 за московським часом. У цей час супутник Землі буде в сузір'ї Риб, найчутливішого знак зодіаку. Тож у майбутнє повний місяць підвищиться емпатія до переживань інших та інтуїція. Багато хто відчує підвищений інтерес до окультних захоплень — ворожінь на картах чи передбачень. Такі пориви краще не ігнорувати, навпаки, прислухайся до свого чуття. З мінусів майбутньої повні — меланхолія.

Що потрібно робити

Повний Місяць у вересні 2022 року: коли буде, що можна робити і на які знаки зодіаку сильніше вплине Джерело: Unsplash (@gkumar2175)

 • Виписати свої плани та провести переоцінку своєї праці. Подумати чому деякі справи не рухаються з місця, якщо така проблема є, як збільшити дохід і прописати інші подібні думки.
 • Напередодні повного місяця можна написати записку Місяцю з вдячністю за події минулого місяця та за те, що маєш зараз.
 • Енергія вересневої повні підходить, щоб подвоїти свої зусилля.
 • У моменти переживань акуратно підтримувати себе масажем, SPA-процедурами, розміреним спортом, наприклад, пілатесом і розтяжкою. Також надати енергії та вирвати з лап апатії зможе цікава книга — напередодні повного місяця та кілька тижнів після інформація сприйматиметься на ура.
 • Зверніть увагу на свої сни в ніч повного місяця. Вони можуть виявитися пророчими — енергія Риб пробудить у багатьох екстрасенсів і активізує духовні сили. Так що це прекрасний час для чаклунства, досліджень і розширення меж своїх фантазій.
 • Зібрати невеликий вівтар — поставити на нього пам'ятні фотографії, нотатки, книги та все, що містить енергію твоєї мрії та приємні емоції. Бажано, щоб на це імпровізоване священне місце вночі падало місячне світло. Загадуючи бажання, потрібно відпустити зайві думки та сфокусуватися на важливому.
 • Позбутися застійної енергії. Це можуть бути образи, агресія, мотлох у квартирі або старий одяг, який вже перестав подобатися. Місяць підсвітить проблеми, які потребують невідкладного вирішення.
 • Очистити та зарядити місячним світлом амулети, обереги та талісмани.

Що не можна робити в повний місяць 10 вересня 2022 року

У цей період не можна:

 • піддаватися емоційним поривам, бажанню поскандалити чи вплутатися в авантюру. Спілкування із сумнівними знайомими може призвести до розчарувань та фінансових втрат.
 • розпочинати нові проекти, хоча з'явиться неймовірна запопадливість та відчуття, що можеш гори згорнути. Потрібно контролювати цю спокусу.
 • грубити, огризатися, звітувати чи інакше проявити своє роздратування. Реакція у відповідь виявиться набагато сильнішою.

На які три знаки повний місяць у вересні вплине сильніше

1. Телець

Повний місяць у Рибах принесе енергію в 10-й будинок кар'єри та репутації Тельців. Вона проллє світло на суспільне становище представників знаку — Тельці переосмислять свої професійні цілі та зрозуміють, що щось не працює. Повернути корабель, коли він збився з курсу завжди непросто, але це краще, ніж продовжувати рухатися в неправильному напрямку. Тельці мають величезний потенціал, щоб зробити щось неймовірне у своїй кар'єрі, особливо якщо не зволікатимуть. Попереду на них чекають перешкоди, труднощі та відверті розчарування, але якщо представники знаку сміливо підуть на абордаж, то вийдуть нову висоту.

2. Лев

Повний Місяць у вересні 2022 року: коли буде, що можна робити і на які знаки зодіаку сильніше вплине Джерело: Unsplash (@ig_vlz)

Повня нагадає Левам про необхідність бути впевненими в собі та вірити у свою здатність стати найкращою людиною. Також воно приверне їхню увагу до романтичних стосунків, бо енергія Місяця пройде через 7-й будинок кохання та пристрасті Львів. Це змусить представників знака усвідомити, яка їхня поведінка приваблює людей, а яка відштовхує. Якщо фундамент існуючих відносин слабкий, вересневий повний місяць може стати тією соломинкою, за яку слід ухопитися.

3. Риби

Представники знаку докладають багато зусиль, щоб досягти більшого впливу в кар'єрі та просунутися ще далі до успіху. Повний місяць допоможе зрозуміти, що потрібно пригальмувати і звернути увагу на сім'ю та близьких. Можливо, що в цей період хтось із рідних звернеться до Рибів за допомогою. Таке прохання спочатку не потішить представників знаку — вони навіть відчують себе ущемленим. Але якщо зможуть упоратися зі своєю гордістю, зрозуміють, що придбають більше — чуйність і турбота зміцнять сім'ю. Риб, які давно перебувають у сварці з батьками, ця повня надихне на те примирення.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua