Зірки радять затягнути поясок: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 15 по 21 серпня

Овну пора повернути борги, Раку купити щось недороге і корисне для дачі, а Козерогу влаштувати сімейне свято.

Зірки радять затягнути поясок: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 15 по 21 серпня

Витрати . Тобі зараз так не хочеться витрачати гроші! Але що вдієш — накопичувати борги, наприклад, за комунальними платежами чи кредитами, набагато гірше. У середині тижня виділили час для походу до магазинів. Купиш ти щось чи ні – це вже справа друга. Головне, ти отримаєш задоволення, а це дуже важливо для твого внутрішнього стану. Наприкінці тижня більше часу проводь із домочадцями, займаючись тим, що всім цікаво.

Вдалі дні: 18.08, 19.08

Телець

Здоров'я . Будь уважною до сигналів, які посилає тобі організм: можуть нагадати про себе хронічні захворювання. Борись з недовірливістю і не крути себе думками про погане здоров'я. Постарайся відволіктися, наприклад, за допомогою спілкування. Нові знайомі тебе дуже зацікавлять. Не виключено, що хтось із них трохи згодом перейде до розряду близьких друзів. Вивчивши пропозиції магазинів стільникового зв'язку або електроніки, можлива вдала покупка.

Вдалі дні: 17.08, 20.08

Близнюки

Зірки радять затягнути поясок: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 15 по 21 серпня Фото: freepick.com

Враження . На початку тижня ти почуєш від когось із друзів новину, яка зачепить тебе за живе, ти довго її обмірковуватимеш. Але насправді проблема не варта витраченого часу. Так що зосередься на сім'ї, близькі потребують твоєї підтримки. Самопочуття потішить, енергії вистачить на здійснення всіх планів. Якщо має бути екскурсія — вибирай саме ці дні. Відмовся від старих звичок, тоді не пропустиш добрий шанс.

Вдалі дні: 15.08, 16.08

Рак

Передбачуваність . Уникай непослідовних дій, а якщо щось пообіцяла — виконуй. Простіше, звичайно, не давати обіцянок, тоді й червоніти, якщо не дотримаєшся слова, не доведеться. У середині тижня ти отримаєш пристойні гроші за якусь важливу роботу. Це дозволить тобі купити необхідні речі для дачі чи будинку – наприклад, набір посуду чи садовий інструмент. Не відкладай покупку, цей тиждень дуже сприятливий для господарського шопінгу.

Вдалі дні: 18.08, 21.08

Лев

Авторитет . У тебе гарна репутація як на роботі, так і серед друзів. Проте зараз саме час її покращити, це не завадить. Не відмовляйся взяти участь у заходах, де з'явиться можливість прорекламувати якісь свої успіхи та досягнення. Вивчіть пропозиції щодо надання освітніх послуг. Якщо на роботі тобі запропонують пройти професійний тренінг — не відмовляйся, це піде на користь і незабаром стане в нагоді.

Вдалі дні: 16.08, 20.08

Діва

Стійкість . Доведеться понервуватись. Тобі належить озвучувати і, можливо, відстоювати свою позицію з якогось важливого робочого чи соціально значущого питання. Не бійся здатися некомпетентною. Ти зможеш добре проявити себе на роботі, заслужити заохочення керівництва і навіть здобути премію. На відпочинку також не уникай сильних емоцій. Наприклад, можна відчути смак свободи, здолавши свої страхи на атракціоні.

Вдалі дні: 17.08, 19.08

Терези

Зірки радять затягнути поясок: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 15 по 21 серпня Фото: freepick.com

Партнерство . Протягом наступного тижня гармонійно складатимуться твої стосунки з другою половиною, колегами та діловими партнерами. Брай активну участь у публічних заходах, набирай нових зв'язків і відновлюй старі відносини. При цьому намагайся уникати ризикованих ситуацій. Причому не лише тих, де є загроза твоєму фізичному здоров'ю, а й тих, де ти можеш втратити гроші. Стеж за режимом дня, не лягай спати пізно.

Вдалі дні: 15.08, 21.08

Скорпіон

Кар'єра . Ти відчуєш усю нестабільність свого становища на роботі. Не поспішай робити далекосяжні висновки і тим паче робити якісь радикальні кроки, через кілька днів усе проясниться. Просто намагайся бути уважною і не робити прикрих помилок. У середині тижня старі друзі захочуть побачити тебе. Можливо, запросять тебе на зустріч однокласників чи однокурсників. Чи не відмовляйся, отримаєш багато позитивних емоцій.

Вдалі дні: 18.08, 20.08

Стрілець

Перепочинок . Зі спокійною душею можеш взяти частину своєї щорічної відпустки і як слід розслабитися. Ти перебуваєш у відповідному настрої для того, щоб насолодитися красою природи і із задоволенням провести час у компанії найулюбленіших людей. Для тих, у кого відпустка вже позаду, період теж буде сприятливим. Поліпшаться стосунки з колегами, особливо якщо ти візьмеш участь у вирішенні чиїхось проблем.

Вдалі дні: 17.08, 21.08

Козеріг

Зірки радять затягнути поясок: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 15 по 21 серпня Фото: pixabay.com

Родня . Навести батьків або хоча б довше поспілкуйся з ними по телефону чи скайпу. Це принесе велике задоволення як їм, так і тобі. Зараз добрий час, щоб організувати сімейне свято, на якому можна було б зібрати всіх родичів. Не відмовляйся сходити з кимось із близьких на концерт чи спектакль, у цирк чи кінотеатр. Наприкінці тижня ти добре відпочинеш на дачі. Якщо немає своєї заміської ділянки, напросись у гості до друзів.

Вдалі дні: 18.08, 19.08

Водолій

Світогляд . Це чудовий період для саморозвитку. Ти можеш розпочинати навчання на курсах, де є можливість набути практичних навичок та вмінь, необхідних для особистісного зростання. Наприклад, попрацювати над грамотністю своєї мови, тобі зараз це запорука поважного ставлення з боку оточуючих. Будь гостинною, якщо до тебе приїдуть гості здалеку. Є реальний шанс покращити стосунки з дітьми чи коханою людиною.

Вдалі дні: 16.08, 20.08

Риби

Обережність . Не варто розслаблятися та довіряти малознайомим людям. Ти ризикуєш грошима, якщо спробуєш провернути якісь сумнівні фінансові операції. Це не найкращий час для вкладень, а також оформлення кредитів або страховки. У той же час вдало складуться заходи, де ти намагатимешся підвищити свій освітній рівень. Вдома разом із родичами ти зможеш переробити купу побутових справ, що накопичилися.

Вдалі дні: 15.08, 17.08

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua