Овнам потрібно виявити самостійність, а Водоліям — бути товариськими: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 13 по 19 грудня

Тут ти не знайдеш жодних надприродних прогнозів, лише життєздатні поради.

Овнам потрібно проявити самостійність, а Водоліям — бути більш товариськими: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 13 по 19 грудня

Самостійність. Обставини складуться так, що тобі доведеться самостійно приймати рішення з багатьох питань, особливо якщо вони стосуються твоєї самореалізації. Намагайся максимальну кількість справ доводити до кінця і не берись за їхню реалізацію, якщо в тебе немає чіткого плану дій.
Вдалі дні: 13.12, 17.12

Телець

Здоров'я. Самопочуття цього тижня залишає бажати кращого. Тому не намагайся штурмувати будь-які вершини — енергії буде мало, тому сили треба розподілити так, щоб не довелося в ці сім днів відмовлятися від запланованих справ. У середині тижня відбудеться подія, яка вплине на раніше ухвалене рішення.
Вдалі дні: 14.12, 19.12

Близнюки

Колеги. Товариші можуть не виконати свої обіцянки, тому розраховуй здебільшого на себе та вибудовуй свої справи так, щоб ні від кого не залежати. Не витрачай час на конфлікти — використовуй сили для реалізації своїх ідей. У найближчі сім днів краще нікуди не літати.
Вдалі дні: 15.12, 18.12

Рак

Досягнення. Тобі можуть запропонувати іншу роботу, причому на початковому етапі ти зможеш поєднувати її із нинішньою зайнятістю. Це чудовий шанс зрозуміти, наскільки тобі підходить нова посада. Якщо тобі не сподобається, колишня робота виконає роль підстрахування.
Вдалі дні: 16.12, 19.12

Лев

Утворення. З'явиться можливість отримати необхідні знання. Якщо раніше ти не вчилася онлайн, час настав. Бажано наголосити на доповнення вже існуючої бази знань, а не починати з нуля.
Вдалі дні: 13.12, 17.12

Діва

Напруженість. Цього тижня ти проживеш із високими навантаженнями — фізичними та психологічними. Не конфліктуй з будь-якого приводу, особливо з людьми, спілкування з якими для тебе важливе. Тим більше, що в більшості випадків твоє незадоволення буде результатом власної недовірливості. Людина, на яку ти за щось розлютишся, може бути не винна. Тільки дарма його образиш.
Вдалі дні: 18.12, 19.12

Терези

Домовленості. Для тебе цей тиждень – тиждень переговорів. Потрібно буде знайти підхід як до потенційних роботодавців чи інвесторів, так і людей, з якими тебе не пов'язують робочі відносини. Наприклад, у процесі оформлення документів. Незалежно від ситуації, намагайся без докору та гордовитості спілкуватися з опонентами. Робочі договори краще підписувати з вівторка.
Вдалі дні: 14.12, 18.12

Скорпіон

Робота. Основна твоя увага буде прикута до робочих подій. Не виключено, що зміни торкнуться твоїх обов'язків та взаємин між колегами. Можливо, постає питання повного переходу на віддалену роботу, а також обговорення дати та місця для проведення новорічного корпоративу.
Вдалі дні: 16.12, 19.12

Стрілець

Творчість. Натхнення стане найчастішим гостем. У тебе постійно виникатимуть якісь цікаві ідеї, які негайно захочеться втілити в життя. Не бійся бути яскравою — це стосується і одягу, і способу мислення. Твій інтерес до різних сторін життя приверне до тебе увагу. Романтичний настрій тобі забезпечений, як і взаємна симпатія. Перше побачення пройде ідеально, особливо якщо ти підготуєшся до нього. Раніше ми писали про фрази, які краще не говорити на першому побаченні.
Вдалі дні: 13.12, 18.12

Козеріг

Житло. Настав час щось змінити у власному будинку – внести сезонні нотки інтер'єру. Наприклад, можеш замінити наволочки на диванних подушках на затишний варіант із товстого трикотажу або пов'язані вручну. За бажанням доповни комплект теплим пледом. Ось і готове місце для домашніх зимових посиденьок.
Вдалі дні: 15.12, 19.12

Водолій

Спілкування. Контакти із найближчим оточенням виявляться дуже корисними для тебе: з'являться потрібні зв'язки чи пропозиції, які обов'язково обернуться заробітками. Можна запланувати на цей тиждень переїзд чи важливі переговори. Все минеться так, як ти задумала.
Вдалі дні: 14.12, 17.12

Риби

Гроші. Все, що стосується грошей, цього тижня спрогнозувати не вдасться. Якщо спробуєш, швидше за все, твої очікування не виправдаються. Це стане причиною смутку. Доведеться набратися терпіння і постаратися підлаштуватися під ці незавидні обставини. Добре, що вони затримаються у житті ненадовго. Наступного тижня все зміниться на твою користь.
Вдалі дні: 13.12, 14.12

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua