Місячний календар стрижок на серпень 2021 – сприятливі дні, щоб побалувати волосся

Місячний календар стрижок на серпень 2021 - сприятливі дні, щоб побалувати волосся

Місячний календар стрижок встановлений нашими предками шляхом багаторічних спостережень за впливом Місяця на здоров'я і ріст волосся. Не секрет, що в залежності від дня, обраного для відвідування перукаря, можна кардинально змінити долю або поліпшити життя. Вибирайте на Zmorshki.in.ua вдалі дні для візиту до свого майстра.

1 серпня 2021 року

Несприятливий день для зміни іміджу, сьогодні це може нашкодити здоров'ю. Стрижка волосся може спровокувати різні страхи, переживання і занепокоєння.

2 серпня 2021 року

Виконана в цей день стрижка сповільнить зростання волосся, але додасть їм здоров'я і фортеці. Волосся перестануть помітно секти, і легко можна споруджувати різні зачіски.

3 серпня 2021 року

Сприятливий день для маніпуляцій з волоссям – це зробить їх міцними, здоровими і блискучими. Рекомендується також сьогодні зробити маску для волосся або побалувати їх іншими уходовой процедурами.

Місячний календар стрижок на серпень 2021 - сприятливі дні, щоб побалувати волосся

4 серпня 2021 року

Сприятливий день для фарбування волосся в природні тони, а стрижку краще відкласти. Сьогодні ви досягнете бажаного результату, який буде радувати тривалий час.

5 серпня 2021 року

Це не дуже сприятливий день для відвідування перукаря. Стрижка може привести до сильного загострення хвороби або до депресивного стану. Сьогодні можна спробувати нові косметичні продукти для волосся в домашній обстановці.

6 серпня 2021 року

У цей день рекомендовано зробити хімічну завивку і фарбування. Але обрізання волосся в цей час не рекомендується, є ймовірність перетину кінчиків.

7 серпня 2021 року

Несприятливий день для укладання, фарбування і укорочення волосся. Ці маніпуляції можуть призвести до фінансових втрат. Для власниць тонких, неживих локонів, буде корисним зробити домашню або застосувати готову професійну маску для волосся.

8 серпня 2021 року

Молодик – невідповідний час для стрижки та фарбування волосся. Експерименти в цій сфері можуть призвести до зміни відносин з оточуючими в гіршу сторону, можливі збитки.

Місячний календар стрижок на серпень 2021 - сприятливі дні, щоб побалувати волосся

9 серпня 2021 року

Початок зростаючого Місяця – вдалий день для відвідування перукарні. Похід до майстра і зміна зовнішнього вигляду підніме вам настроеніе.Еслі візит не відбувся, можете вдома самі злегка обстригти кінчики, щоб отримати заряд на швидкий ріст волосся, які дарує зростаюча Місяць.

10 серпня 2021 року

Сьогодні Місяць благотворно впливає на харчування і стрижку волосся. Волосся будуть рости швидше, їх коріння зміцніють, якість волосся покращиться.

11 серпня 2021 року

Користь принесуть будь Догляду маніпуляції за тілом. Крім стрижки волосся, займіться доглядом за руками і ногами, при цьому позитивний ефект зберігається надовго. У цей день можна фарбувати волосся, адже їх здоров'ю це абсолютно не зашкодить.

12 серпня 2021 року

Чи не найсприятливіший день для зміни зачіски, так як це може нашкодити імунітету. Але сьогодні волосся добре піддаються різним видам лікування.

Місячний календар стрижок на серпень 2021 - сприятливі дні, щоб побалувати волосся

13 серпня 2021 року

Дуже сприятливий день. Стрижка волосся може принести грошову винагороду і успіх в роботі. Виключно сприятливий момент для кардинальної зміни стилю.

14 серпня 2021 року

Фарбування волосся сьогодні дуже бажано. Колір вийде очікуваним і буде довго триматися, а процедура не зашкодить структуру волосся. Краще віддати перевагу фарбам на натуральній основі.

15 серпня 2021 року

Для збору позитивної енергії в серпні виберіть сьогоднішній день. Нова стрижка допоможе збільшити прибуток і поліпшить здоров'я.

Місячний календар стрижок на серпень 2021 - сприятливі дні, щоб побалувати волосся

16 серпня 2021 року

Стрижка в цей день знаменує кардинальні зміни на краще. Вона обіцяє позитив і вирішить фінансові проблеми. Заплануйте сьогодні відвідування вашого майстра для освіження образу.

17 серпня 2021 року

Сьогоднішні маніпуляції з волоссям можуть привести до підвищеної сухості шкіри голови і утворення лупи. Енергетичне поле сильно вплине на зміни в особистому житті. Візит до перукаря може привести до погіршення відносин з близькими.

18 серпня 2021 року

Стрижки в цей період – просто щасливий квиток до реалізації задуманого і просуванню по службі. А свіжий колір волосся допоможе встановити авторитет в колективі.

19 серпня 2021 року

Стрижка дуже небажана – це сильно вплине на імунітет і викличе його ослаблення. Незважаючи на те, що стан волосся залишиться без змін, ризикувати захисними силами свого тіла безглуздо.

Місячний календар стрижок на серпень 2021 - сприятливі дні, щоб побалувати волосся

20 серпня 2021 року

Сьогоднішня стрижка викличе смуток і глибоку меланхолію, тому похід в салон краси краще відкласти.

21 серпня 2021 року

Зміна довжини та об'єму волосся принесе користь. Після стрижки волосся оздоровляться, швидко відросте і форма буде довго триматися. Їм не зашкодить навіть зміна кольору і хімічна завивка.

22 серпня 2021 року

В Повний місяць стрижку краще відкласти, щоб не бути розчарованою в результаті. Волосся будуть довго рости, а зовнішній вигляд вас не влаштує.

23 серпня 2021 року

Місяць сприяє зміцненню коренів волосся і уповільнення їх зростання – відмінне рішення для тих, хто хоче рідше ходити в перукарню.

24 серпня 2021 року

Зміна зачіски в цей день місяця викличе сварки в родині або на роботі. Ефективною буде процедура епіляції – в цей період волоски будуть рости повільніше, ніж зазвичай.

25 серпня 2021 року

Відвідування салону краси сьогодні загрожує випаданням волосся, навіть обласному. Це дуже небезпечний час для маніпуляцій з волоссям, особливо з нарощуванням волосся.

Місячний календар стрижок на серпень 2021 - сприятливі дні, щоб побалувати волосся

26 серпня 2021 року

Ідеальний день для стрижки кучерявого волосся – з нею випарується вся негативна енергія. Зміна зачіски і кольору волосся дає впевненість і сили, необхідні для прийняття важливих рішень.

27 серпня 2021 року

Сьогоднішній візит в перукарню принесе вам популярність, щастя і з'явиться шанс налагодити похитнулися відносини. Ви отримаєте не тільки нову зачіску, а й новий життєвий тонус.

28 серпня 2021 року

Нова стрижка, зроблена в цей день, подарує вам багато енергії і здоров'я, а день буде наповнений оптимізмом і радісними подіями. Для манікюру і косметичних процедур сьогодні також відповідний момент.

29 серпня 2021 року

У цей день краще дати волоссю відпочити. У неділю краще не відвідувати майстра по волоссю. Сприятливий час для відпочинку, встановлення спокою і затишку в домі.

30 серпня 2021 року

Присвятіть вільний час уходовой процедурам голови. Ваше волосся краще вберуть активні інгредієнти з засобів по догляду і будуть виглядати більш розкішно, ніж зазвичай. Особливу увагу приділіть кінчиків волосся.

31 серпня 2021 року

Нейтральний день для відвідування перукарні. Оновлення форму стрижки, обріжте посічені кінчики або надайте волоссю освіжаючий колір. Сприятливий день для процедур з волоссям у косметолога.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua