Як вибрати надійного чоловіка: найкращі сім'янини за знаком зодіаку

Критерії доброго сім'янина у кожного свої, але ми спиралися на базові «налаштування», становлячи рейтинг найдбайливіших чоловіків — від умовно найгіршого на краще.

Як вибрати надійного чоловіка: найкращі сім'янини за знаком зодіаку

12 місце – Овен

У ведичній астрології Овен представлений двома баранами, що відбиває образ сміливого, швидкого, напористого, гарячого воїна. Саме тому шлюб – одна із слабких сторін Овна. Йому б у битві, йому б до перемог. Такий чоловік вміє боротися і, на жаль, при нереалізованості в житті він може почати боротися з домочадцями. Це вперта людина, схильна до гнівливості, грубості та прямолінійності. Часто буває тяжіння протилежностей – до сильного партнера тягнеться слабка дівчина у пошуку захисника. Але з рятувальника Овен легко перетвориться на агресора, тому одружуватися з таким партнером може лише жінка, яка вміє гармонізувати, домовлятися та схиляти до дипломатії.

11 місце – Водолій

Як вибрати надійного чоловіка: найкращі сім'янини за знаком зодіаку Джерело: freepik.com

Волелюбний та незвичайний характер часто дає пізні серйозні стосунки Водолію. Чоловік цього знака занадто спантеличений ідеями блага для світу, але символ знака — дівчина, що ллє воду, тому, як правило, усі доброти, придумані Водолієм, залишаються нереалізованими словами і йдуть, як вода в землю. Навколо Водолія часто багато друзів-нахлібників, які схиляють його до розгульного життя. Він може порушувати правила, бути непрактичним та непередбачуваним, пропадати надовго. Перебуваючи під керуванням холодної планети Сатурна, може виявляти байдужість, усунення, холодність. Єдина, хто його може витримати, — це жінка, яка сильно націлена на сім'ю, яка крок за кроком, з великим терпінням відігріє заморожене серце Водолія.

10 місце – Близнюки

Як вибрати надійного чоловіка: найкращі сім'янини за знаком зодіаку Джерело: freepik.com

Яскрава, захоплююча та непередбачувана натура. Для Близнюків важливими є друзі, комунікації та зв'язки, тому сім'я не на першому місці. Близнюкам властива зміна настрою, двоїстість характеру. У стосунках вони часто поглядають на всі боки: а раптом там цікавіше? Партнерам складно їх зрозуміти та передбачати їхні дії. Сьогодні він хоче жити у Таїланді і готовий заради цього працювати екскурсоводом, а завтра йому треба переїхати до Москви будувати бізнес. Це явно не про стабільність і дотримання спільних цілей з партнеркою.

Жінка, яка може витримати невгамовного Близнюка, повинна бути мудрою, схильною вчити своїм прикладом представника знака, що вічно молодиться. Бонусом до такого союзу буде спільна любов до подорожей. Також жінка повинна мати гумор і оптимістичний склад характеру. Тільки в цьому випадку на них чекає життя, повне пригод!

Як вибрати надійного чоловіка: найкращі сім'янини за знаком зодіаку Джерело: freepik.com

Стабільний, цілеспрямований, обов'язковий та практичний. Здавалося б, ідеальний партнер! Але немає! Козерогу важливіше від відносин досягнення в соціумі. Так, він може кинути їх до ніг коханої жінки. Однак у гонитві за ними може бачитися з сім'єю по кілька годин на день. Він затятий трудоголік, і це не всім підходить. Часто він стриманий і неможливо зрозуміти, що відчуває насправді. Достукатися до Козерога можна, тільки часу втраченого буде шкода. Спробуй усвідомити правила гри і прийняти його таким, яким він є, тоді Козеріг осипле тебе всіма здобутими благами та досягненнями, але все одно охолодить своєю сухістю, стриманістю та закритістю. На цю людину ти можеш розраховувати, смиренність і обов'язок йому не порожні слова.

7 місце – Діва

Акуратний, прискіпливий і докладний партнер. Він цінує борг, репутацію і тому дбає про шлюб. Тобі не доведеться забиратися за ним удома. Для Дів важлива охайність, тому він її дотримуватиметься. Якщо це не властиво тобі, тоді: Хьюстон, у нас проблема!. Змиритися з подібним Діві складно. Настільки, що неохайність коханої людини навіть може призвести до розриву. Діви працьовиті, готові працювати заради блага сім'ї. При цьому чоловіки знаку чудово виявляють турботу, щирість і уважність. Але їх зайва критичність може зашкодити шлюбу.

Як вибрати надійного чоловіка: найкращі сім'янини за знаком зодіаку Джерело: freepik.com

Рівень відповідальності Лева може зашкалювати, але якщо він вирішить, що це важливо. Леви приголомшливо щедрі, великодушні, щирі та чесні. Цьому царському знаку не властиво розмінюватися на дрібниці, тому він може засліплювати свою супутницю життя подарунками і благами. Левам потрібна увага, і вони готові його надавати натомість.
Вибравши свою левицю, Лев берегтиме її від усіх труднощів, зберігатиме їй вірність і будуватиме свій прайд. Чоловік цього знака може правильно вибирати цілі та вести за собою, бути дбайливим покровителем та підтримувати тепло у домівці увагою. Леви люблять дітей і готові з ними возитися, але в побуті можуть бути ліниві, адже цар не повинен займатися дрібницями. Натомість прохання про допомогу Лев ніколи не проігнорує.

Як вибрати надійного чоловіка: найкращі сім'янини за знаком зодіаку Джерело: freepik.com

Найкращі дипломати, що є важливим для вибудовування відносин. Терези вміють домовлятися, знаходити компроміси та зберігати стосунки. Терезами керує планета Венера, тому їм важлива любов, розкіш і гарне життя. Чоловіки знака рухливі, мають здібності до бізнесу і до них йдуть гроші. Голодати із цим знаком зодіаку ти точно не будеш! До того ж Терези цілеспрямовані, тому сімейні цілі будуть легко досягнуті. Вони чемні, ввічливі, тактовні. Такий партнер не різатиме правду-матку, а зважатиме на твої почуття. Це ніжний, контактний, ініціативний партнер, але іноді коливання заважають ухваленню рішення. Однак це дрібниці порівняно з комфортом стосунків із цією людиною.

1 місце – Телець

Ще один знак під керуванням Венери. До нього також йдуть гроші. Він уміє вести бізнес, домовлятися та виявляти ініціативу. Це найурівноваженіша, сімейна і спокійна людина. Сім'я для нього на першому місці, він любить дітей і готовий вибудовувати своє життя з урахуванням найкращих благ для них. Він пам'ятає дні народження, ходить на дитячі свята, вправно керує бізнесом, надає увагу партнерці та не ниє. На відміну від Терезів, Телець більш практичний. Має завидну господарчість, вміє нести відповідальність, постійний і має почуття прекрасного. Тому подарунки від Тельця будуть не лише своєчасними, а й зі смаком.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua