Настав час змінити обстановку: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 23 до 29 січня

Овну доведеться залізти в скарбничку, Близнюкам краще відкласти подорож, Діві треба всерйоз зайнятися здоров'ям, а на Козерога може пролитися золотий дощ.

Настав час змінити обстановку: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 23 до 29 січня

Зміни . Морально настройся на те, що у звичному перебігу твого життя відбудуться значні зміни. На жаль, вони супроводжуватимуться незапланованими фінансовими витратами. Можливо, навіть доведеться розкрити свій недоторканний запас. Зате ти вирішиш багато проблем завдяки грошам, і це дуже швидко окупиться. Так що не скупий і не засмучуйся. Наразі непридатний час для того, щоб спокійно робити накопичення.

Вдалі дні: 23.01, 29.01

Телець

Робота . Не ганяй коней і не вигадуй неприємностей там, де їх немає. Відсутність звичного стресу та великого професійного завантаження – не завжди тривожний сигнал. Стабільність і рівна течія справ ти зараз можеш сприймати як застій. Чимало засмучує тебе і те, що оплата твоєї праці не змінюється вже кілька років. Тому ти можеш легко погодитись на пропозицію змінити сферу діяльності. Не поспішай, це може бути помилкою.

Вдалі дні: 24.01. 25.01

Близнюки

Настав час змінити обстановку: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 23 до 29 січня

Поїздки . Ти можеш зіткнутися із серйозними перешкодами у подорожі, яку давно запланувала і до якої готувалася. Особливо якщо прагнеш виїхати за межі своєї країни і при цьому не маєш великої суми. Краще відкласти поїздку, а не залазити у борги. Можливо, у тебе буде велика потреба змінити атмосферу. Зроби це із мінімальними витратами. Наприклад, у вихідні вирушай у приміський пансіонат чи на дачу.

Вдалі дні: 24.01, 28.01

Рак

Конфлікти . Можуть виникнути проблеми у спілкуванні. Імовірні розбіжності з друзями, якщо ти ведеш із ними спільні проекти, вкладаєш туди гроші. Швидше за все, ти не отримаєш доходів, на які розраховувала: ділове співробітництво у цьому випадку не виправдає твоїх надій. Ти дуже засмучений і з цієї причини запросто можеш розірвати дружні стосунки. Постарайся стримати емоції, думай, перш ніж щось говорити та робити.

Вдалі дні: 25.01, 29.01

Лев

Партнерство . Ти почала рік діяльно та енергійно, сповнена надій та амбітних планів. Але не варто тішитися. Можливо, ти вважаєш, що договори, які уклала цього тижня, є дуже вдалими. Насправді треба простіше ставитись до ділових зв'язків, які зараз зав'язуються. Вони є перспективними, але не настільки, щоб ставити все на карту. Краще задумайся про зміну сфери діяльності — це може виявитися правильним кроком.

Вдалі дні: 27.01, 28.01

Діва

Настав час змінити обстановку: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 23 до 29 січня

Здоров'я . Недуг, який ти зараз сприймаєш як недовге, може за недостатнього догляду перерости в хронічне. Особливо це стосується тих, хто має проблеми з нирками або діагностовано діабет. Не прагну отримати допомогу у найдорожчих клініках — справа у професіоналізмі лікарів. Розпитай знайомих, вибери спеціаліста з рекомендації. Особливо уважно стеж за харчуванням. Виключи з раціону важку їжу.

Вдалі дні: 24.01, 29.01

Терези

Сім'я . Тиждень не порадує гармонією та спокоєм. Прийде застосувати всю свою природну дипломатичність і втрутитися в сімейну сварку. Можливо, між старшим поколінням твоєї родини та наймолодшим напруга досягне межі. Не прагну будь-якими засобами загладити конфлікт. Зараз ніщо не допоможе так, як вибух, домашня революція і наступне оновлення відносин — усе це в рамках однієї родини. Наберися терпіння і вияви мудрість.

Вдалі дні: 23.01, 27.01

Скорпіон

Будинок . Навіть якщо ти не дуже захоплюєшся господарюванням, тепер доведеться багато часу витратити на облаштування власного житла. Розслабся і отримуй від цього задоволення. Прагни зробити свій будинок зручним, позбувайся непотрібного, зламаного, що вийшов з ладу. Не поспішай виносити старі речі на звалище. Багато чого ти зможеш вигідно продати через спеціалізовані веб-сайти в Інтернеті. Вітається покупка прикрас для дому.

Вдалі дні: 25.01, 29.01

Стрілець

Інформація . Вміння легко і швидко знаходити спільну мову з різними людьми — твоя природна суперздатність. Використовуй її на цьому тижні, адже зараз ти спілкуватимешся більше, ніж зазвичай. Саме від людей, які зустрінуться на твоєму шляху наступного тижня, ти отримаєш найважливішу інформацію. Хоча спершу ти можеш недооцінити її. Гарний час для того, щоб отримати необхідні навички та знання на короткострокових курсах.

Вдалі дні: 24.01, 27.01

Козеріг

Настав час змінити обстановку: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 23 до 29 січня

Гроші . Ти звикла дбати про матеріальний добробут сім'ї, тобі це так само природно, як дихати. Використовуй сприятливі можливості для зміцнення свого фінансового стану. Починається період, коли твої доходи будуть більшими, ніж в інший час. Він триватиме близько місяця. Постарайся не дуже багато витрачати — купуй тільки ті речі, якими користуватимешся довго. Краще починай накопичувати і вчися інвестувати.

Вдалі дні: 25.01, 29.01

Водолій

Відповідальність . Ти зараз серйозно ставишся до всього, що робиш. Щоправда, ймовірні мінливість настрою та самопочуття, що може позначитися на прийнятих тобою рішеннях. Будь послідовною і не змінюй своєї позиції кожні півгодини. Відмовся від кардинальних змін зовнішності: не виключено, що вже завтра результат тобі не сподобається, виникнуть нові ідеї. Краще зосередься на купівлі одягу. Про всяк випадок зберігай чеки.

Вдалі дні: 25.01, 27.01

Риби

Самотність . У цей період ти відмовлятимешся від запрошень у гості, на вечірки, культурні заходи. І це правильно. Найкомфортніше тобі зараз наодинці із самою собою. Настав час обміркувати події останніх місяців, зробити висновки та відмовитися від помилкових дій. Зрештою, просто виспатися. Якщо ти маєш можливість — відпочинь у санаторії чи комфортному пансіонаті, де можна перекласти на чужі плечі побутовий клопіт.

Вдалі дні: 27.01, 29.01

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua