3 знаки зодіаку, у яких найбільше розвинене магічне мислення

Представники знаків із нашого списку вміють бачити чудеса та символи там, де інші нічого не помітять.

3 знаки зодіаку, у яких найбільше розвинене магічне мислення

Першим про магічне мислення заговорив психолог Зигмунд Фрейд. У своїй книзі «Тотем і табу» він зазначив, що саме магічне мислення є основою анімізму — віри в існування душі та духів. І саме це явище нерозривно пов'язане з релігіями, молитвами та різними ритуалами. Інший вчений, британський антрополог Броніслав Малиновський, стверджував, що магічне мислення є характерним для людей з низьким освітнім рівнем — вони просто не хочуть розбиратися в природі речей і розширювати свій кругозір. Він вважав, що освічені люди не вірять у магію.

Однак захоплення окультними науками людей з вищого світу, які мали добру освіту, говорило про протилежне. Дослідники 21 століття, своєю чергою, заявили, що магічне мислення — це особливість психіки. Воно не характеризує розумові здібності людини. Просто хтось бачить у чомусь ірраціональному щось чудове та містичне, а комусь цікаво розбирати це ж явище з погляду науки та логіки.

З нашої статті ти дізнаєшся, представники яких знаків схильніші до магічного мислення і в чому це проявляється.

У цій статті ви дізнаєтеся:

1 Діва

3 знаки зодіаку, у яких найбільше розвинене магічне мислення Джерело: freepik.com

Діви мають унікальну здатність поєднувати земне і божественне вимірювання, у них дуже сильний зв'язок із надприродним. Представники знака відчувають таємницю у кожній непримітній деталі, просівають приховану матерію на поверхню та розкривають магію у повсякденному житті. За зв'язок з містичним світом Діви можуть подякувати своєму планетарному управителю Меркурію. Ця планета в будь-якій натальній карті допомагає людині налаштуватися на чаклунство. У Дів це найчастіше проявляється в побутових забобонах, але багато хто з них потай розкладає карти Таро і завжди прислухається до своїх снів.

2 Скорпіон

Водні знаки мають неймовірну інтуїцію і вміють виходити за межі реальності, а вплив Плутона допомагає Скорпіонам формувати близькість до таких сфер, як магія та астрологія. Ця планета керує всім темним, магічним і таємничим, тому цілком логічно, чому Скорпіони так прив'язані до свого духовного боку і тягнуться до всього загадкового. Більше того, Скорпіон керує восьмим будинком, який пов'язаний з незрозумілими таємницями життя, тому представники знака найчастіше мають надприродні здібності.

3 Стрілець

3 знаки зодіаку, у яких найбільше розвинене магічне мислення Джерело: freepik.com

Невгамовні представники вогненної стихії дивляться життя через духовну призму. Стрільці мріють і фантазують на повну котушку, не переймаючись обмеженнями раціонального світу. Представники знаку прагнуть розширити свої розум і душу, на це значною мірою впливає дев'ятий дім духовності та віри. Стрільцями керує Юпітер – планета, яка відповідає за все, що пов'язане із пізнанням та розширенням. Тому люди цього знаку одержимі пошуком чогось більшого у житті. Вони відкриті навколишньому світу, і ця відкритість робить їх сприйнятливішими до того, що інші вважають ненауковим.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua