4 зодіакальні пари, у яких може бути найгарячіший секс

Нудне інтимне життя – це точно не про представників знаків з нашої добірки.

4 зодіакальні пари, у яких може бути найгарячіший секс

1 Рак і Телець

Раки — милі та ніжні романтики зодіаку, але їм не просто догодити у ліжку. Представникам знака потрібен терплячий партнер, який здатний розіграти пристрасну сцену. Такою майстерністю має Телець. Для Раків у цьому контексті немає більш підходящої пари. Обом знакам не потрібно багато часу, щоб розігрітися. При цьому дбайливий Телець готовий чекати Раків, скільки буде потрібно, і не квапитиме події. Навпаки, він також отримає задоволення від покрокового впізнавання одне одного. Насправді, ці два знаки добре ладнають не тільки в спальні, а й поза нею. Тому навіть випадкові інтрижки між представниками можуть перерости в щось серйозне.

2 Лев та Овен

4 зодіакальні пари, у яких може бути найгарячіший секс

Львів часто звинувачують у егоїстичності, але така поведінка проявляється лише тому, що люди цього знаку точно знають, чого хочуть, і не бояться досягати мети. Але є у Львова ще одна якість, про яку говорять набагато рідше — це їхня щедра віддача. Представники знаку від щирого серця нагороджують тих, хто їм по серцю. У тому числі у сексуальному плані. Ще в ліжку Львів заводять партнери, які виявляють себе також рясно. Ось чому найкращою парою для них став Овен – інший представник вогняного тригону. Цей знак любить балувати своїх коханців і робить все можливе, щоб справити враження. Про них чекатиме багато пристрасті, авантюрності та романтики — те, що шукає кожен Лев.

4 зодіакальні пари, у яких може бути найгарячіший секс

Терези – знак закоханих і рівноваги. Представники знаку завжди дбають про свого партнера та виявляють чуйність у любовних справах. Терези впевнені, що ключ до задоволення сексуального життя — не в кількості сексу, а в його чуттєвості. Тому вони пишаються своїм умінням дарувати таке задоволення. Оцінити внесок Терезів здатна людина, яка буде відповідати їхній енергії та підтримувати сильний сексуальний потяг.

У цьому сенсі немає авантюрнішого партнера, ніж Лев. Представники вогняного знаку люблять розжарювати обстановку і показувати партнеру, що вони справді відчувають до нього. Як правило, Терези та Леви швидко спалахують один до одного і проводять незабутні ночі разом.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua