Крадник: що це, як його визначити та уникнути крадіжки удачі

Розповідаємо, як зрозуміти, що тобі магічне прокляття і як убезпечити себе від нього.

Крадник: що це, як його визначити та уникнути крадіжки удачі

Езотерики виділяють різні види псування. У тому числі існують рунічні псування, або стави. Це древні магічні ритуали, створені задля завдання конкретної шкоди людині. Наприклад, бувають стави на псування майна, руйнування та невдачі.

Подібна енергетика має і слов'янське обмову — крадник. З нашої статті ти дізнаєшся, що це за обряд, на що він спрямований і який негатив у собі несе. Також розповімо, чи можна самому прибрати крадник і як уберегти себе від петлі невдач.

Що таке крадник

Крадник – це псування, яке людина накладає на іншого, щоб забрати в нього щось конкретне. Ще того, хто насилає таке прокляття, називають оператором. Найчастіше недоброзичливці адресують крадник, якщо позаздрили і захотіли мати той самий успіх і успіх, що й об'єкт їхньої заздрості. Тільки досягти мети оператори воліють не роботою над собою, а нечесним шляхом – за допомогою чорної магії.

Крадник – небезпечний культ, що привласнює чужі гроші, красу, щастя. Тому це псування і отримало таку назву — корінь «крад» говорить про звичайну крадіжку, яка, щоправда, відбувається магічним шляхом.

Таку чорну магію може зробити людина, яка добре знає того, кого заздрить. Накласти крадник на малознайомого не вийде, тому що для обряду можуть знадобитися особисті речі. Завдяки цьому, жертва псування швидко здогадується, хто її прокляв.

Однак буває і таке, що крадник накладають без ритуалів. Так відбувається, коли заздрісна людина має сильну енергетику, а отже, потужне погане око. У цьому випадку його заздрість перетворюється на злобу і завдає шкоди тому, кому він позаздрив. Також крадник активується, якщо постійно спілкуватися з енергетичним вампіром – людиною, яка буквально тягне з інших життєві сили. Наприклад, через співчуття, коли постійно скаржиться на свої проблеми, або через плітки, залучаючи до непотрібних обговорень.

Щоб здійснити подібну енергетичну крадіжку, необов'язково звертатися до магів і чаклунів. Оператором може стати непідготовлена людина, поглинута своєю заздрістю. Це настільки сильне негативне почуття, що той, хто накладає чорне закляття, не усвідомлює повною мірою, яке зло творить. Єдина різниця між негативом, наведеним «чайником», і тим, що зробив маг, що практикує, — боротьба з ним. Прокляття оператора-аматора зняти простіше, ніж професійне.

Якщо псування навів сильний маг, зняти його зможе чаклун, який має таку ж силу або більше. Іноді для чищення та посилення ефекту окультисти поєднують зусилля з іншими колегами.

Крадник: як визначити і чи можна зняти самостійно

Крадник: що це, як його визначити та уникнути крадіжки удачі Джерело: freepik.com

Як зрозуміти, що на тобі псування

Коли на людину накладають крадник, досить швидко одна зі сфер її життя починає руйнуватися. При цьому він не може проконтролювати та зупинити цей крах. Є 10 ознак, які допоможуть визначити, чи є на тобі крадіжка.

 1. Ти втрачаєш, і хтось одразу купує. Перша ознака негативного впливу – це несподівана і тривала втрата чогось, чого завжди було в достатку. Це можуть бути гроші, здоров'я, друзі. Зверни увагу на своє оточення. Якщо серед колег чи знайомих буде хтось, хто у цей період раптово «розквітне», швидше за все, це неспроста. При крадіжці оператор завжди отримує те благо, що пішло від його жертви.
 2. Часто думаєш про потенційного ворога. Жертва псування досить швидко усвідомлює, хто її прокляв. Однак довести це практично неможливо. Тому почнуть долати думки про ворога — про його нечесний вчинок. Такі думки виникають неспроста. Це додаткова руйнівна сила. Коли ловиш себе на тому, що думаєш про неприємну тобі людину регулярно – ні з того ні з сього, по кілька разів на день – значить, вона справді «працює» над тобою.
 3. Починають залучати захисні талісмани та обереги. Навіть якщо жертва – скептик, то чуття різко загострюється, і з'являється бажання захиститися. Адже підсвідомо люди завжди відчувають небезпеку. Тому, якщо тебе ніколи не приваблювали прикраси від пристріту, хрести, захисні кристали, талісмани, молитви та мантри, а потім раптово почало тягти до всього цього, можливо, підсвідомість вимагає магічного захисту. Адже інтуїтивно розумієш, що загроза не має фізичної форми.
 4. Бачиш підтвердження у знаках. При крадіжці людина бачить всюди зловісні знаки. Наприклад, нещасливі числа чи тварин, які уособлюють смерть чи обман. Це змії, щури та лисиці. Також знаки виявляються у випадково почутих чи прочитаних історіях про прокльони, пристріт. Якщо дивишся ворожіння на Таро або цікавишся енергетичними ворожіннями онлайн, можеш отримати фактичне підтвердження від екстрасенсу або того, хто ворожить на картах, що хтось наклав на краду.
 5. Відверте зізнання. Буває й таке, що оператор жартома чи прямо зізнається у своїх злих намірах. Він може сказати, що заздрить чи не вважає, що прагнення іншої людини до певної мети має сенс. Визнання відбувається, коли той, хто наклав прокляття, не справляється з покладеним на себе злом. Крадник не лише допомагає, а й мучить оператора — впоратися з ношею чорної магії може не кожен міщан.
 6. Перевірка з боку. Людина, яка наклала крадника, прагнутиме перевірити, наскільки ефективними є його заклинання. Він почне виявляти ініціативу зустрітися, питати, як справи, чи все добре в житті та інше. Оператор зв'язується з жертвою, з метою дізнатися, як вона почувається, що в неї не все гаразд. Коли такий «друг» чує, що в тебе все гаразд, на обличчі проявляється швидкоплинне розчарування.
 7. Різкий набір ваги та нудота. При псуванні людина різко дурніша. Наприклад, набирає ваги, втрачає волосся або покривається прищами, а іноді все одночасно. Все це може бути ознаками краду на здоров'я та красу.
 8. Втрата роботи та невдача у справах. Жодна справа не йде, з роботою виникають складності або взагалі не вдається її зберегти. Спроби знайти нову провалюються.
 9. Провал у стосунках. У сім'ї раптово починаються проблеми – сварки, хвороби, скандали. Розуміння з партнером сходить нанівець, з'являється почуття, що розмовляєте різними мовами, хоча зовсім недавно взаєморозуміння було ідеальним.
 10. Болото. Жодних зусиль не вистачає, щоб покращити умови життя. Здається, що тонеш у болоті і не розумієш, як із нього вибратися. З'являються занепадницькі думки та депресивні стани.

Також псування може виявлятися в неочевидній низці проблем. І йдеться саме про серію невдач, а не про одиничний випадок. Не варто списувати на чорну магію все поспіль, іноді це може бути просто збіг обставин. Без навмисного негативу.

Як захиститися від псування

Крадник: що це, як його визначити та уникнути крадіжки удачі Джерело: freepik.com

Зіткнувшись із крадником, краще відразу йти до фахівця. По-перше, він розвіє чи підтвердить припущення; по-друге, точно знаєш, як прибрати крадник. Зняти крадіжку самостійно майже неможливо — у непідготовленої людини не вистачить ресурсів для цього. Але є дії, які підтримають внутрішню силу і не дадуть чорної магії «прорости» в життя, доки знайдеш фахівця, який проведе чищення від крадів.

 1. Тимчасовий захист від краду. Носи талісмани, читай молитви та мантри.
 2. активність. Займайся спортом і намагайся більше сміятися.
 3. Зачищення соцмереж. Видалити всі свої фото та відео, де видно твоє обличчя.
 4. Уникай підлабузників і запобігливих людей. Їхня доброта награна і, швидше за все, серед них може виявитися оператор. Щоразу, коли хтось робити тобі компліменти або раптово розсипається в лестощі, відповідай: «І вам того ж бажаю!».
 5. Уважне прибирання. Усі сторонні предмети, які незрозуміло, як виявилися вдома, треба викинути. Це підклади – речі, заряджені на невдачі та хвороби.
 6. Звертай увагу на поведінку людей, з якими спілкуєшся. Не розповідай про важливе, не поділися планами та мріями. Також відстежуй, що твої співрозмовники говорять про інших, як поводяться з тими, хто слабший за них або обіймає нижче посаду. Якщо помітиш щось підозріле, виведи їх зі свого кола спілкування або зведи до мінімуму спілкування, якщо уникнути не вийде.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua