Місячний календар стрижок на січень 2023 року: сприятливі та невдалі дні

Розповідаємо, коли в перший місяць 23-го року краще планувати похід у салон краси та робити догляд удома.

Місячний календар стрижок на січень 2023 року: сприятливі та невдалі дні

Шумери вважали, що волосся володіє силою і відганяють злих духів, тому носили значну довжину. Слов'янські дівчата перед сном ретельно розчісували локони 40 разів і лише потім заплітали коси. Особливе ставлення до волосся простежується і у Старозавітні часи — наприклад, в історії про Самсона, який бореться з филистимлянами.

Зараз також багато хто вірить, що місячні фази впливають на зростання та стан волосся. Припустимо, якщо зістригти їх на Місяць, що росте, волосся відросте швидше звичайного і стане густішим. Стрижка на спадаючий Місяць принесе протилежний ефект — довго відновлюватимеш виснажену зачіску.

Ми склали Місячний календар стрижки на січень 2023 року, щоб «підсвітити» добрі та неблагополучні дні для походу до перукарні. У тому числі, відзначимо дні, коли робити фарбування або процедури для догляду за волоссям.

Місячний календар фарбування на січень 2023 року

З 1 січня по 5 січня буде період зростаючого місяця. Це означає, що перший тиждень місяця підходить для стрижок та фарбування волосся. Розкажемо про потенціал сприятливої доби докладніше.

 • 1 січня. У 9-й день супутник Землі перейде на знак Тельця. Стрижка подарує позитивну енергію. Волосся, зрізане цієї доби, швидко відросте, стане міцніше, ніж було і здивує блиском. Можна поекспериментувати з довжиною та зробити нову зачіску. Результат не засмутить.
 • 2,3 січня. У 10 і 11-му місячну добу краще робити акцент на фарбування, а не на стрижку. Причому волосся можна фарбувати у незвичайні кольори. Вони від цього не постраждають. Якщо робитимеш це в салоні, лиск збережеться надовго, а пігмент повільно вимиватиметься. Але навіть за такого благополучного прогнозу, радимо враховувати позитивні відгуки при виборі салону. Якщо все ж таки вирішиш оновити зачіску, можна позбутися тільки від кінчиків, що січуться.
 • 4 січня. О 12-й місячний день нічне світило перейде до Близнюків. Енергій цього знака сприяє прискореному зростанню волосся, також стане краще їх структура та об'єм. З фарбуванням у цей період варто почекати – тон ляже не так, як хотілося б, але змиватися буде довго. Тому доведеться ходити із отриманим результатом.
 • 5 січня. Стрижка в 13-ту місячну добу особливо не вплине на стан волосся, зате незначні зміни довжини прискорять зростання і після помітиш, що локони стали слухнянішими і добре набувають форми в різних зачісках.

28 січня. Стрижка приверне успіх, покращить настрій, посилить і утримає увагу оточуючих. Також у цей день можна фарбувати волосся у яскраві кольори. Таке перетворення привабить увагу протилежної статі, не лише через зовнішні зміни, а й зблизить за інтересами з кимось, хто давно викликав симпатію. Ще зміни добре позначаться на роботі, після забарвлення може покращити матеріальне становище.

29 січня. Стригтися в цей день потрібно тим, чиє волосся потребує лікування та зміцнення. Однак не варто при цьому зловживати хімічними засобами, лише стрижка та натуральні препарати. Природні барвники покращать стан волосся, зроблять колір яскравим та стійким, а дія штучних барвників може розчарувати.

30 січня. Стрижка у цей день прискорить ріст волосся. Головне — не проводити різких змін, наприклад, не перефарбовувати волосся. Завданий тон ляже погано і не змиється одразу. Крім того, фарбування може зіпсувати структуру волосся.

Несприятливі дні для стрижки

Місячний календар стрижок на січень 2023 року: сприятливі та невдалі дні Джерело: freepik.com

 • 6 січня. Останній день зростаючого місяця. Він має слабку енергію зростання, тому не підходить для будь-яких маніпуляцій з волоссям. Навіть добрий майстер може засмутити. Також ця доба не увійдуть у місячний календар фарбування на січень 2023 року і не підходять для догляду за волоссям у домашніх умовах, у тому числі укладання феном та випрямлячем.
 • 7 січня. Повний місяць. Повний Місяць у Раку негативно впливатиме на волосся, позбавляючи його при стрижці позитивної енергії. Також локони не піддаватимуться укладання — сформувати бажану зачіску не вийде. Якщо надумаєш змінити довжину волосся цього дня, розгубиш усі сили, а експерименти з іміджем засмутять. Можливі різкі стрибки тиску, головний біль і така паніка.
 • 14 січня. Не найкращий час для реалізації ідей щодо зміни зачіски. На енергетичному рівні стрижка цього дня розірве космічний зв'язок та спровокує невдачі. Також можливі такі проблеми, як сильне випадання волосся.
 • 16 січня. Укорочування довжини на 24-й місячний день призведе до складнощів у відносинах. Також підвищується ризик захворіти та отримати травми різного ступеня важкості. Волосся, острижене цієї доби, відростатиме довго. Фарбування, своєю чергою, протримається недовго.
 • 21 січня. Молодий місяць. Цієї доби не можна стригти волосся і починати лікування локонів. Максимум,
  що можна зробити, нанести поживну маску.
 • 22 січня. Енергія доби призведе до облисіння, нерозуміння у спілкуванні чи випаданні волосся.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua