Заслухаєшся: 5 геніальних оповідачів за знаком зодіаку

З людьми цих знаків точно не нудьгуєш — завжди розвеселять цікавими замальовками із життя. Ну і нехай, що трохи прикрашеними.

Заслухаєшся: 5 геніальних оповідачів за знаком зодіаку

У цій статті ви дізнаєтеся:

1 Близнюки

Близнюків хлібом не годуй, дай обговорити з іншими всі останні новини. Щоб підтримати авторитет людської людини та налагодити нові знайомства, Близнюки використовують все своє красномовство, у тому числі розповідають захоплюючі історії. Природна проникливість представників знака відіграє їм руку. Близнюки здатні поглянути на будь-яку ситуацію під абсолютно несподіваним кутом, подати розповідь під несподіваним соусом і приправити це все неабиякою часткою гумору. Щойно закінчуються новини чи відповідні історії — у хід ідуть анекдоти, яких у Близнюків теж чимало.

2 Лев

Заслухаєшся: 5 геніальних оповідачів за знаком зодіаку Джерело: freepik.com

Левам долею призначено бути у центрі уваги. Тому захоплююча, емоційна і цікава розповідь для них — це лише один спосіб домогтися уваги і втримати її. На імідж чудового оповідача тут працюють природна харизма, здатність побачити кумедну дрібницю та ретельно натреновану артистичність. Леви ніколи не працюють на глядача. Вони чіпко утримують увагу співрозмовників насамперед заради своєї марнославства. Враження для представників знака — просто приємний бонус.

3 Діва

Якщо існує природжений творець оповідань — це Діва. Гостро заточений інтелект у поєднанні з незбагненною для інших здатністю розкласти всі по поличках перетворюють їхню розповідь на струнку історію, наповнену смислами та відтінками, гумором і мораллю, смаком та гостротою. Якщо в цьому епосі будуть персонажі – вони будуть характерними та опрацьованими, якщо потрібно створити обстановку – вона буде промальована у всіх деталях. Здається, що Діви вигадують усе на ходу, але це не так. Люди цього знаку заздалегідь обмірковують структуру оповідання та ведуть слухача по ній крок за кроком — отож відірватися неможливо.

Заслухаєшся: 5 геніальних оповідачів за знаком зодіаку Джерело: freepik.com

Якщо потрібен масштабний казкар, здатний розгорнути перед слухачем цілий новий всесвіт, і подарувати їм приголомшливо цікаву і до дрібниць незвичайну розповідь — шукай того, хто народився під знаком Риб. Це найвигадливіші автори у всьому зодіаку. Вони можуть склеїти свій сюжет із усього, що потрапить під руку. І роблять це так вдало, що слухач ковтає усі вишукування без запитань. Риби тонко відчувають настрій своїх співрозмовників, тому швидко підлаштовують під них історію.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua