Здрастуйте, нове життя! Гороскоп для всіх знаків зодіаку з 2 по 8 січня

Тельцю може неймовірно пощастити, Діві необхідно взяти ініціативу до своїх рук, а Козерогу варто нарешті дозволити собі деякі надмірності.

Здрастуйте, нове життя! Гороскоп для всіх знаків зодіаку з 2 по 8 січняЗдрастуйте, нове життя! Гороскоп для всіх знаків зодіаку з 2 по 8 січня

У цій статті ви дізнаєтеся:

Овен

Розрахунок . Передноворічні дні для тебе були дуже неспокійними. Не дивно, що й зараз ти за інерцією не можеш розслабитись, знизити темп, тебе дратує рутина та хочеться діяти. Постарайся організувати свій час так, щоб виходило вільно лавірувати в метушні справ, легко перемикаючись з одного на інше. Стеж за витратами, намагайся обмірковувати кожну покупку. Шукай способи розумного вкладення грошей, упорядкуй свої фінанси.

Вдалі дні: 5.01, 8.01

Телець

Везіння . Навіть якщо ти ніколи не вважала себе улюбленицею Фортуни, цього тижня можуть статися події, які інакше дивом не назвеш. Те, про що ти давно мріяла і на що перестала сподіватися, раптом здійсниться. Причому без жодних зусиль з твого боку. Зустріч з безкорисливим спонсором, швидке та безпечне схуднення, ідеальний чоловік – це може бути будь-що. Головне, щоб ти хотіла цього найбільше у світі. Є шанс, що тебе почують!

Вдалі дні: 2.01, 4.01

Близнюки

Здрастуйте, нове життя! Гороскоп для всіх знаків зодіаку з 2 по 8 січня

Лідерство . Тебе попросять взяти на себе відповідальність за якісь групові заходи. Ця ноша виявиться тобі під силу, тому сміливо погоджуйся. Найближче майбутнє обіцяє багато привабливих перспектив. Але тільки якщо ти ретельно все продумаєш, перш ніж приступати до чогось нового, в тому числі і в особистому житті. Будь впевнена у собі та приймай запрошення на заходи, де можеш обзавестися новими друзями та почерпнути свіжі цікаві ідеї.

Вдалі дні: 4.01, 5.01

Рак

Спілкування . Хтось із твоїх знайомих у середині тижня може почати відверто хвалитися перед тобою своїми успіхами. Справжньою причиною цього може бути бажання знайти твої слабкі сторони, тому не втрачай самовладання і відмовся грати в подібні ігри. Можуть виникнути розбіжності з людиною, яка завжди хоче йти своїм шляхом. Якщо ти самотня, то швидше за все відчуєш розчарування через відсутність подій в особистому житті.

Вдалі дні: 5.01, 6.01

Лев

Відносини . Цей тиждень буде несприятливим на особистому фронті. Але не переймайся, не все втрачено — тобі зараз варто взяти коротку паузу, щоб усе обміркувати і зрозуміти, чого ти справді шукаєш у партнері. Коли ти ясно усвідомлюєш, чого хочеш насправді, тобі більше пощастить у пошуках справжнього кохання. Складність у тому, що, швидше за все, тобі зараз важко донести до оточуючих свої думки та почуття. Намагайся не дратуватися, будь терплячою.

Вдалі дні: 3.01, 7.01

Здрастуйте, нове життя! Гороскоп для всіх знаків зодіаку з 2 по 8 січня

Друзі . Якщо обставини змінилися, що змусило тебе порвати з деякими давніми знайомими, буде корисно приєднатися до групи людей, які мають спільне хобі чи інтерес. Потрібен деякий час, щоб відчути себе комфортно в іншій обстановці, але тобі будуть раді. Упорядкування будинку принесе багато радості. Однак, перш ніж брати на себе якісь довгострокові зобов'язання, підрахуй, у що це обійдеться.

Вдалі дні: 4.01, 6.01

Скорпіон

Сумніви . Можливо, перед святами ти погодилася виступити публічно — на сімейному святкуванні, зустрічі друзів чи різдвяному корпоративному заході. І раптово передумала, чи захотілося просто піти за лаштунки, сховатися від чужих очей. Не роби радикальних дій, почекай. Настрій може змінитися в інший бік також швидко. Залиш усе як є. В останні дні тижня чекай на незвичайну подію в особистому житті.

Вдалі дні: 3.01, 8.01

Здрастуйте, нове життя! Гороскоп для всіх знаків зодіаку з 2 по 8 січня

Кохання . Якщо ти зараз в активному пошуку, на цьому тижні є шанс зустріти відповідного партнера. Швидше за все, спільний друг познайомить тебе з людиною, яка може стати гідним кандидатом на роль твоєї другої половинки. Ти проводиш багато часу в компанії дуже цікавих людей. Період також сприятливий для сімейних пар. Розбіжності останніх днів, швидше за все, благополучно вирішаться, і в будинку запанує гармонія.

Вдалі дні: 2.01, 4.01

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua