Пліткар, зануда або підлиза: 5 найгірших колег по роботі за знаком зодіаку

Якщо ти працювала чи зараз працюєш у колективі, а не на «віддаленні», то точно знаєш, що деякі колеги бувають нестерпними.

Пліткар, зануда або підлиза: 5 найгірших колег по роботі за знаком зодіаку

Овни люблять погоню та стрімке життя. Їхні мрії та амбіції мають для них першорядне значення, і вони підуть на все, щоб досягти свого. Їх не хвилюватиме, завдадуть вони при цьому комусь болю чи ні. Через свою амбітну натуру Овнам важко вжитися з колегами.

Підписуйся на наші групи у соціальних мережах — там ще більше корисних порад, ідей, а ще надихаючі картинки та цікаві відеоролики.
– Яндекс Дзен
– Телеграм
– ВКонтакті

У цій статті ви дізнаєтеся:

2 Близнюки

Близнюки балакучі і схильні до пліток. На перший погляд вони здаються дуже милими, проте можуть спеціально або несвідомо проговоритися та підставити. Представники знака часто стають тими людьми, через які в офісі нічого не залишається таємницею, а плітки поширюються швидко.

3 Лев

Пліткар, зануда або підлиза: 5 найгірших колег по роботі за знаком зодіаку Джерело: кадр із серіалу «Офіс»

Хоча колеги люблять перебувати поруч із Левом, іноді вони почуваються пригніченими у суспільстві людей цього знака. Все тому, що Лев — домінуюча особистість і намагається довести це своїм колегам. Тому Левам буває важко порозумітися з ким-небудь в офісі.

4 Діви

Пліткар, зануда або підлиза: 5 найгірших колег по роботі за знаком зодіаку Джерело: кадр із серіалу «Офіс»

Діви — перфекціоністи, які не заспокояться, поки все не відповідатиме їхньому задуму. Тому Діви вперті та критично ставляться до роботи своїх колег. Замість того, щоб порадіти за іншого або підказати, якщо людина помилилася, вони швидше засудять і розкритикують. Така поведінка робить перебування поруч із ними нестерпним.

5 Козеріг

Козероги – трудяги. Найчастіше причина, через яку колеги не сходяться з ними у поглядах — це їхній надмірний натиск у роботі. Представники знаку не дають спуску ні собі, ні іншим. Якщо Козеріг є керівником проекту або відповідальним за якесь завдання, то без переробок напевно не обійдеться. До колеги, який не відповідатиме його поглядам, Козеріг ставиться поблажливо або зневажливо.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua