Зірки-Овни: найяскравіші риси на прикладі знаменитостей

У когось може від смутку до радості «річки та гори», а от у Овнів розгін від поганого настрою до гарного настрою і назад – 5 секунд. Плюси та мінуси самого вогняного з вогненних знаків.

Зірки-Овни: найяскравіші риси на прикладі знаменитостей

Підписуйся на наші групи у соціальних мережах — там ще більше корисних порад, ідей, а ще надихаючі картинки та цікаві відеоролики.
– Яндекс Дзен
– Телеграм
– ВКонтакті

Загальна характеристика Овна

Овна від інших знаків відрізняє стиль стартувати ще до оголошення старту. Ці люди спочатку роблять, а потім гадають. Але Фортуна зазвичай любить їх за таку сміливість. Тож Овнам часто щастить. Представники знаку вміють досягати поставленої мети, особливо якщо її можна схопити одразу та миттєво отримати результат. Там, де Телець ретельно обмірковуватиме план і стратегію дій, Овен атакує і перемагає. Якщо ж відразу досягти мети не виходить, Овен швидко втратить інтерес до неї. Це головна слабкість вогненної стихії: нічого довготривалого та стабільного.

Найкращі риси характеру:

  • рішучість;
  • чесність;
  • впевненість;
  • оптимізм;
  • відмінне почуття гумору;
  • пристрасть;
  • артистичність.

Саме рішучість та впевненість у своїх силах допомагають Овну добиватися свого, навіть за невигідних стартових позицій.

Відомі представники знаку Овен

Зірки-Овни: найяскравіші риси на прикладі знаменитостей Джерело: YouTube/ОМ Олега Меньшикова

Алла Пугачова – 15 квітня 1949 року

Примадонна – яскравий представник знака. Про це говорять її зовнішність та поведінка — пишна вогненна шевелюра, самобутня подача репертуару та промовистість. Овни часто виступають новаторами, вносять у світ щось незвичайне — Алла Борисівна у сенсі еталон. Вона серед перших на радянській естраді використовувала самопіар у розвиток кар'єри і боялася експериментувати ні з образом, ні з музичними жанрами.

Ще Пугачова часто допомагає молодим та талановитим артистам у розкручуванні — не як продюсер, а через особисту симпатію. Це теж типовий прояв Овна – люди цього знаку чуйні та відкриті свіжим рішенням. Якщо їм хтось чи щось сподобається, Овни захочуть поділитися своєю знахідкою з усіма та докладуть максимум зусиль для популяризації своїх інтересів. Також вони можуть змінити милість на гнів і, якщо розчаруються у своєму виборі, назавжди викреслять людину або захоплення зі свого життя. Тому краще не підривати довіру Овнів.

Дмитро Нагієв – 4 квітня 1967 року

Зірки-Овни: найяскравіші риси на прикладі знаменитостей Джерело: кадр із серіалу «Фізрук»

Нагієв — харизматичний шоумен, актор, режисер, радіо та телеведучий, чоловік із відмінним почуттям гумору, улюбленець жінок. Своєю працелюбністю і непохитністю він досяг того, що має зараз. Ставши популярним та знаменитим артистом, Нагієв не заспокоївся. Це характерно для Овнів – не задовольнятися тим, що є. Представники знака завжди мають у запасі ще кілька цілей, заради яких продовжують працювати над собою.

Овни, незважаючи на зовнішню впевненість, дуже самокритичні. Вони вміло приховують недоліки за чарівністю, тому їм багато сходить з рук. Наприклад, Нагієв своєю участю приніс успіх таким вітчизняним проектам, як «Кухня», «Фізрук», «Найкращий день».

Іван Ургант – 16 квітня 1978 року

Зірки-Овни: найяскравіші риси на прикладі знаменитостей Джерело: кадр з фільму «Ялинки 2»

Гумор, енергетика, сатира, артистичність та вміння справляти враження — за це багато хто полюбив телеведучого та актора Івана Урганта. При всій своїй легкості Ургант продовжує залишатися одним із найбільш закритих вітчизняних селебріті — він не пускає в своє особисте життя, не йде на поводу у думки більшості і на все має свою точку зору, не боячись її озвучувати. Це також дуже характерні для Овна якості.

Люди цього знаку іронічні, за жартами часто ховають справжні переживання, тому можуть несерйозно говорити про важливі проблеми. Якщо ж розуміють, що не відчувають у собі сил на таку поведінку, намагаються бути небагатослівними чи взагалі ніяк не виявлятися. Овни зникають з усіх радарів, коли переживають сильний біль чи розчарування. У решті випадків вони завжди готові ділитися своїми емоціями з іншими.

Сергій Шнуров – 13 квітня 1973 року

Зірки-Овни: найяскравіші риси на прикладі знаменитостей Джерело: кадр із кліпу «Кабріолет»

Заснувати групу “Ленінград” міг лише представник знака Овен. Їх в астрології називають “людьми з понад ідеєю”. Це означає, що вони закладають більш глибинний сенс у свої дії, який спочатку оточуючі можуть не рахувати. Так, наприклад, ніхто й подумати не міг, що відв'язний Шнуров через якийсь час у своїх текстах торкатиметься складних суспільних тем і просуватиме в багатомільйонну аудиторію свої життєві установки.

Така інтелектуальність, що межує з бунтарством, типова лише Овнів. Навіть у боротьбі з ворогами вони намагаються обставити свої відповіді якось по-особливому — так, щоб про це говорили все, щоб усі зрозуміли, що з ними жарти погані. Овни ніколи не спустять на гальмах будь-яке зауваження в їхній бік — миттєво спалахують ідеєю помсти. Саме заради того, щоб бути завжди на кілька кроків уперед інших, Овни наполягають на навчанні.

Шнуров, як і інші представники знака, любить ставити ворогів на місце словами, тому що знає, наскільки сильною та резонансною може стати правильно підібрана шпилька. Войовнича поведінка Овнів – результат заступництва Марса. Народжені під цим сузір'ям завжди готові до контратак.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua