Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 4 по 10 квітня

Перша фаза Місяця, що росте, — час обіцянок і надій. Енергії ще трохи, зате амбіцій та бажань – через край. Постарайся не переоцінити свої можливості, краще терпляче збирай сили.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 4 по 10 квітня

Понеділок, 4.04

Тримайся подалі від великих водойм. Велика ймовірність проблем на воді. Набагато кориснішими будуть спокійні піші прогулянки у найближчому парку. Енергія Місяця допоможе впоратися із будь-якою рутинною роботою. Тому варто зайнятися розбиранням завалів, наприклад, у столі на роботі або вдома в кухонних шафках.

Підписуйся на наші групи у соціальних мережах — там ще більше корисних порад, ідей, а ще надихаючі картинки та цікаві відеоролики.
– Яндекс Дзен
– Телеграм
– ВКонтакті

Вівторок, 5.04

Стеж за тим, що їж. Є велика ймовірність харчового отруєння. Відмінний час для будь-яких домашніх справ, особливо для прибирання чи миття вікон. Важливо не поспішати, робити все без метушні та поспіху, насолоду. Великі фізичні навантаження не рекомендуються, як інтимна близькість. Тонус буде знижено.

Середа, 6.04

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 4 по 10 квітня

Вияви самостійність, не слухай чужих порад. У їжі будь виборчою та стриманою, зараз краще віддавати перевагу свіжим фруктам. Можна розпочинати нові проекти, а також займатися собою. Сходи в spa-салон, щоб привести шкіру до літа. Доглядові косметичні процедури вдома також вітаються.

Четвер, 7.04

Вдалий день для стрижки та будь-яких інших експериментів із зовнішністю. Також можеш зайнятися придбанням нового одягу. Успішними будуть і великі покупки, наприклад меблі або автомобіль. На роботі є сенс поговорити з начальством про підвищення чи збільшення оплати — твої слова почують.

П'ятниця, 8.04

Відвідай лікаря. Це лише профілактичний візит, але ти почуватимешся спокійніше, знаючи, що зі здоров'ям у тебе все гаразд. Енергії багато — спрямуй її в корисне русло. Призначай на цей день переговори, спілкування пройде легко, приємно та конструктивно. Можна займатись активними видами спорту.

Субота, 9.04

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 4 по 10 квітня

Не вживай алкоголю, особливо у незнайомих компаніях. Не всі оточуючі бажають тобі тільки добра. У безконтрольному стані ти можеш побалакати зайвого, що потім обернеться проти тебе чи твоїх близьких. Гарний час для того, щоб зайнятися саморозвитком – читай, дивись нові фільми, бери участь у вебінарах.

Неділя, 10.04

Відпочинь від гаджетів, вимкнути телефон, ноутбук, планшет і вирушай на природу. Тримайся подалі від людей, будь-яке спілкування може бути непередбачуваним. У багатьох сьогодні буде особливо високою внутрішня агресивність та схильність до конфліктів. Займися медитацією або аутотренінгом.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua