5 знаків зодіаку, які можуть втекти з весілля

Імпульсивність, сумнівність та небажання обтяжувати себе такими умовностями, як штамп у паспорті та кільця – все це може завадити представникам знаку з нашої добірки дійти до вівтаря.

5 знаків зодіаку, які можуть втекти з весілля

Підписуйся на наші групи у соціальних мережах — там ще більше матеріалів, корисних порад, ідей, а також надихаючі картинки та цікаві відеоролики.
– Яндекс Дзен
– Телеграм
– ВКонтакті

У цій статті ви дізнаєтеся:

1 Овен

Овни імпульсивні — вони впевнені, що будь-яка ідея, яка приходить їм у голову, має бути виконана зараз. Представники знака щирі у своїх словах і діях, тому що в цей момент, дійсно, цього хочуть. Проте інша яскрава риса Овнов — швидка втрата інтересу — найчастіше заважає доводити справи до кінця. Весілля – не виняток. Овни можуть спочатку необачно погодитися на пропозицію руки та серця, а потім усвідомити, що насправді не так уже й хочуть себе окольцовувати.

2 Телець

5 знаків зодіаку, які можуть втекти з весілля Джерело: gifer.com

Здавалося б, земний знак Телець має бути вдумливим і не схильний до поверхневих рішень. Загалом він таким і є, але до того ж представники знака багато сумніваються і по 100 разів обмірковують те, що зробили, або те, що планують зробити. Плюс вони часто дослухаються до чужих думок. Все це разом може призвести до того, що в вирішальний момент вони здатні піти на зворотний.

3 Лев

Леви у своїй поведінці схожі на Овни. Тільки до імпульсивності ще додається і висока зарозумілість. Левам важливо, щоб його партнер подобався не тільки йому, а й справляв враження на інших — щоб їхня пара викликала у знайомих захоплення. Тому вони зустрічаються тільки з яскравими особистостями і готові прощати їм побутову неспроможність або інші мінуси в характері, якщо коханий гарний і успішний. Щойно партнер в очах Львова втратить привабливість, ніщо не утримає представників знака поруч. Навіть якщо весілля вже завтра.

4 Терези

5 знаків зодіаку, які можуть втекти з весілля Джерело: gifer.com

Відповідь, чому Терези можуть втекти зі свого весілля, — на поверхні. Представники знаку зважують усі «за» та «проти» до самого дня «Х». Їхня недовірливість не дає бути впевненим у власному виборі. Наприклад, якщо на горизонті намалюється колишній партнер або новий знайомий, Терези цілком можуть порахувати, що доля натякає на скасування чи перенесення весілля.

5 Водолій

Водолії люблять цукерково-букетний період – романтику побачень, легкість у спілкуванні та почуття свободи, навіть якщо стосункам вже кілька років. Коли партнер починає говорити про весілля, Водолії вже на цьому етапі впадають у паніку, але не показують виду. Представники знака не розуміють, навіщо свідомо навантажувати себе якимись умовностями, коли і без них все гаразд. Свої думки вони рідко озвучують, натомість роблять вигляд, що готові до наступного кроку. Але незадовго до весілля справжні емоції все ж таки дають про себе знати, каталізатором може стати найменша сварка.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua