Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 28 листопада по 4 грудня

Швидше, вище, сильніше, а ще сміливіше, розумніше, рішучіше! Усі ці заклики доречні у період, коли Місяць починає зростати. Використовуй допомогу нічного світила, щоб досягти бажаного!

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 28 листопада по 4 грудня

Понеділок, 28.11

Ти прокинешся у гарному настрої, повній сил і життєвій енергії. І це не дивно: сьогодні чудовий день для колективної роботи, дружніх посиденьок, зустрічей із однодумцями. Це саме той час, коли одна голова добре, а дві краще. Влаштовуй мозкові штурми, прислухайся до порад.

Вівторок, 29.11

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 28 листопада по 4 грудня Фото: freepick.com

Сприятливий період для командної роботи продовжується. Ти навряд чи почуватимешся самотньою. Навпаки: виявиться, що багато людей розуміють тебе, оскільки переживають подібний стан. Якщо працюєш індивідуально і не маєш змоги злитися з колективом, поспілкуйся з близькою подругою, особливо якщо їй потрібна підтримка.

Середа, 30.11

Не сиди вдома, не усамітнюйся увечері після роботи. Цього дня варто запланувати похід у театр чи концерт. Тільки спектакль має бути хорошим, улюбленим автором. Як і музика, яку ти збираєшся слухати. Тобі потрібні позитивні емоції. Вияви турботу про людей, які потрапили у важку життєву ситуацію.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 28 листопада по 4 грудня Фото: freepick.com

День підвищеної емоційності. Контролюй власну імпульсивність, не поспішай приймати рішення — колись хоча б хвилинку подумай. Проте в гарячості та рішучості є й свої плюси — саме це сьогодні обіцяє тобі підкорення нових вершин у спортивних тренуваннях. Вирушай у зал та встановлюй рекорди.

Субота, 3.12

Стеж за тим, що вимовляєш вголос, слова цього дня особливо явно впливають на події. Тобі краще не говорити зайвий раз про свої плани: вони можуть змінюватися дуже швидко та несподівано навіть для себе самої. Сьогодні ти маєш думати про те, яке враження справляєш на оточуючих. Зроби красиву зачіску та макіяж.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua