Час можливостей: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 28 листопада по 4 грудня

Овна чекають на серйозні зміни, Діві потрібно позбутися якоїсь зі своїх шкідливих звичок, а Стрілець може сміливо купувати новий мобільний телефон або автомобіль.

Час можливостей: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 28 листопада по 4 грудня

Нововведення . Готуйся до серйозних змін. Зміни почнуть відбуватися у твоєму житті прямо з понеділка. Зараз важливо не розпорошуватися на дрібниці та незначні цілі. Сконцентруйся на справді суттєвих планах — інакше не вистачить сил якраз на найголовніше у твоєму житті. Розраховуй на допомогу подруг, не зневажай порад колег. Особливо дослухайся рекомендацій людей старшого віку з великим досвідом.

Вдалі дні: 28.11, 30.11

У цій статті ви дізнаєтеся:

Телець

Кар'єра . У житті є місце подвигу. Навіть якщо основний час ти проводиш на звичному та мирному робочому місці. Цього тижня ти неодноразово опинишся в центрі уваги завдяки своїм трудовим успіхам. Можливо, тебе будуть ставити за приклад іншим співробітникам. А може, в тебе з'являться підлеглі. У будь-якому випадку розглядай те, що відбувається у професійній сфері як початок, нові можливості. При цьому намагайся дозувати навантаження.

Вдалі дні: 1.12, 2.12

Близнюки

Час можливостей: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 28 листопада по 4 грудня

Навчання . Якщо ти хочеш здобути вищу освіту — першу чи другу, повчитися в аспірантурі чи записатися на якісь серйозні курси, вибір навчального закладу чи освітньої платформи необхідно робити саме цього тижня. Так само, як і подавати документи в заклад, що тобі сподобався. Крім того, зараз тобі вдасться відновити втрачені зв'язки із далекими родичами чи знайомими, які мешкають в іншому місті.

Вдалі дні: 29.11, 3.12

Рак

Песимізм . Час собі зізнатися: поганий настрій, зневіра, слабкість, небажання щось робити — не випадковість, а швидше за все депресія. Ніщо тебе не тішить, ти не віриш у те, що колись життя повернеться до тебе своєю кращою стороною. Необхідно негайно виходити із цього стану. І необов'язково за допомогою лікарів. Озирнися навколо, ти напевно помітиш тих, хто має реальні, а не надумані проблеми. Допоможи комусь із них.

Вдалі дні: 30.11, 1.12

Час можливостей: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 28 листопада по 4 грудня

Здоров'я . Варто серйозно задуматися про свої звички. Можливо, настав час позбутися найшкідливіших із них. Нині потрібний період, щоб закласти основи свого оздоровлення, розпочати цикл процедур чи заходів, спрямованих на нормалізацію режиму харчування, збільшення фізичних навантажень. Не зайве роздати хоча б частину боргів — одразу відчуєш полегшення. Стабільність роботи сприймай не як рутину, бо як надійність.

Вдалі дні: 30.11, 2.12

Терези

Пауза . Саме час використовувати дні, що залишилися від відпустки або відгули, що накопичилися. Постарайся провести позапланові вихідні не за вирішенням побутових чи сімейних проблем, а в розслабленому та спокійному стані. При цьому вибирай не далеку поїздку до екзотичних країв із спекотним кліматом, а тихий пансіонат неподалік місця свого проживання — хай навіть трохи старомодний, але з розміреним режимом дня. Тобі зараз протипоказані гучні компанії, різкі перепади температур та довгі авіаперельоти.

Вдалі дні: 29.11, 1.12

Час можливостей: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 28 листопада по 4 грудня

Гроші . Не упускай можливості заробити або поповнити свій бюджет будь-яким іншим способом. Тобі вдасться створити матеріальну базу, яку зможеш спиратися якийсь час. Також цей тиждень підходить для того, щоб посидіти на дієті та скинути кілька кілограмів. Тільки не вибирай радикальні методи на кшталт повного голодування чи сироїдіння. Зараз особливо дієвими будуть м'які способи без насильства над собою.

Вдалі дні: 30.11, 1.12

Водолій

Нестійкість . Необхідно попрацювати над своїми емоціями та спонтанною реакцією. Впевненість у собі підводитиме тебе в ці дні неодноразово. Ти реагуєш на все занадто емоційно, близько до серця приймаєш навіть те, що тебе взагалі не стосується. Убережи себе, вибудовуючи психологічний захист. Почуття рівноваги відмовлятиме не лише ментально, а й фізично. Одягни стійке взуття, інакше можеш впасти на рівному місці.

Вдалі дні: 2.12, 3.12

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua