Вік твоєї душі та її місія: обчислюємо за датою народження

У душ різного віку свої переваги. Які? Розповідаємо у нашій статті.

Вік твоєї душі та її місія: обчислюємо за датою народження

Нумеролог, засновник школи Лабораторія чисел Дар'я Колегова розповіла, як дізнатися про вік душі за допомогою дати народження і пояснила, що означає твоя цифра.

Як вирахувати вік душі

Щоб дізнатися про вік своєї душі, потрібно скласти всі цифри своєї дати народження. У результаті має вийти однозначний показник від 1 до 9. Тому якщо сума буде двозначною, її складові треба також скласти.

Пояснимо з прикладу дати 22.01.1988.

  1. Складаємо всі числа: 2+2+1+1+9+8+8. Отримуємо – 31.
  2. Далі складаємо 3+1, отримуємо 4. Це і є шукане число душі.

Коли зробиш те саме зі своєю датою народження, переходь до читання розшифровки. Трактування пояснить, які якості має твоя душа, як це проявляється на поведінці та різних сферах життя.

Розшифровка душі

Вік твоєї душі та її місія: обчислюємо за датою народження Джерело: freepik.com

Число 1

Молода душа, яка з'явилася на момент народження людини. Головне завдання душі з числом 1 – набратися досвіду. Причому може бути будь-який. Таким людям все цікаво, у дорослому віці часто поводяться інфантильно. Одиниці люблять все нове, блискуче та не вникають у користь. Вони часто втягуються в авантюри, тому постійно влипають у якісь історії, зокрема не дуже добрі. Такі люди не мають інтуїції, але також відсутні кармічні борги.

Власникам такої душі важливо навчитися розуміти причинно-наслідкові зв'язки, аналізувати свої дії та вчинки, робити висновки та займатися саморозвитком. Великий плюс одиниць — вміння швидко вбирати інформацію ззовні, адже вони — чистий лист. Щоб не набратися нісенітниці, їм треба оточувати себе успішними та незалежними людьми — будь-який приклад стане заразливим.

Вік твоєї душі та її місія: обчислюємо за датою народження Джерело: freepik.com

Це теж ще юна душа, але вже пройшла два перші досвіди «Я» та «Відносини». Вік – 150-200 років. Це втілення пов'язані з творчістю. Виникає потреба реалізовувати свої таланти на широку публіку. Трійки – це творчі душі. Їхня головна мета — реалізація. Наближатися до неї краще через друзів, пошуки своїх талантів та розвитку практичних навичок. Така душа вважає за краще проводити час у колі близьких. При цьому їй складно всидіти вдома — вимушена самота переносить болісно.

Число 4

Зріла душа. Вік від 200 до 300 років. Четвірки вже отримали достатньо досвіду, у них гарна інтуїція та кмітливість. Це рівень, коли можна ділитися знаннями зі світом. Тому з таких людей виходять добрі ментори та наставники. До порад четвірок уважно прислухаються, їхня енергетика до цього сприяє. Також душа четвертого рівня часто усвідомлено йде у служіння людям і прагне зробити щось, що змінить світ. Якщо це твоя цифра, варто зосередитись на розвитку себе як експерта.

Число 5

Вік твоєї душі та її місія: обчислюємо за датою народження Джерело: freepik.com

Зріліша душа. Вік – 500 років. Така душа пройшла досліди «Я», «Відносини», «Соціум» та «Наставник». На цьому рівні виникає запит розширювати горизонти — люди з такою душею більше сфокусовані на чужих бажаннях. Вони почуваються щасливими, коли допомагають комусь або дбають. Також їм важливо відкривати собі нові місця, вивчати щось досконало, а чи не поверхово. Такий підхід допомагає п'ятіркам підвищити свій авторитет та розширити кругозір.

Число 6

Дуже зріла душа. Вік – 600-700 років. На душу шостого рівня чекає масштабніша місія, ніж у минулих втілень. Люди з таким числом не розмінюються не дурниці, емпатичні, з ранніх років поводяться розважливо та спокійно. Це природжені духовні наставники та помічники. Їхня потреба у спілкуванні обумовлюється не цікавістю, а бажанням передати знання. Люди з такими душами вміють розвивати таланти в інших — помічають уміння та знають, як із ними працювати. Вони чудово реалізують себе в педагогіці та вихованні – діти відчувають їхню енергію і тягнуться до них.

Вік твоєї душі та її місія: обчислюємо за датою народження Джерело: freepik.com

Рівень душі – мудрець. Вік – понад 1 тис. років. Вісімки пройшли всі іпостасі та готуються до останнього втілення. Попередній досвід робить такі душі загадкою. Люди з цим числом відповідально підходять до всього, за що беруться – не розкидаються словами та нестандартно мислять. Їм подобається ділитися своїми роздумами, але вони не потребують суспільства. Вісімкам більше до душі усамітнення, життя самітника. Їхня мета — самопізнання, глибоке розуміння світу.

Число 9

Стара душа. Вік важко визначити. Дев'ятий рівень душі завершує цикл втілень. Місія такої душі – віддати себе світові, служінню суспільству. Нерідко дев'ятки вибирають собі такі напрями, як психологія, езотерика, релігійні навчання чи медицину. Ці сфери найбільш близькі їм за духом і відповідають місії душі. У дев'яток потужна інтуїція, вони притягують до себе людей як магніт, добре відчувають чужий біль і допомагають впоратися з нею. Причому ті, хто до них звертаються, після спілкування почуваються одухотвореними, натхненними.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua