Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 14 по 20 листопада

Місяць зменшується і перебуває у третій фазі — чудовий період для завершення справ, а також для планових операцій. Все пройде чудово, і ти дуже швидко відновишся.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 14 по 20 листопада

Понеділок, 14.11

Цього дня дуже цінним виявиться вміння зберігати власну думку у будь-якій ситуації, навіть якщо зазвичай ти звикла слухати старших родичів. Сьогодні їхні поради можуть виявитися для тебе шкідливими. Не вступай у пряму суперечку, краще ухилися під будь-яким приводом. Намагайся перенести сезонні заготівлі на другий день.

Вівторок, 15.11

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 14 по 20 листопада

Настрій не потішить. І навіть якщо на роботі буде не до рефлексій, увечері на тебе може зневіритися. Заняття коханим хобі допоможе подолати і особисту кризу, і непорозуміння у спілкуванні з оточуючими. Добре пройде свято, яке ти зважишся організувати для найулюбленіших людей.

Середа, 16.11

Можливо, цього дня доведеться скоригувати плани на відпустку – перенести дату чи змінити місце. Відмовся від екстремальних видів спорту, зараз головне у спортивних заняттях — не прагнення комусь щось довести, а просто участь. А травм нікому не потрібні. Будь особливо обережною за кермом та у громадському транспорті.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 14 по 20 листопада

Косметичні процедури сьогодні особливо ефективні, незалежно від того, проводяться вони у спеціалізованому салоні чи вдома. Вони дійсно покращать стан шкіри та волосся, а також матимуть тривалу дію. Окрім того, у цей день можна скуштувати нову дієту чи корисну екзотичну страву.

Субота, 19.11

У першій половині дня особливо вдало пройде планування будь-яких робіт – будівельних, прибиральних тощо, а також бюджету. Легко будуть складатися всілякі кошториси та меню. У другій половині дня мирись з тими, з ким ти сваришся, вирішуй спірні питання, домовляйся — твої дипломатичні здібності будуть на висоті.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua