Як вплітати канекалон у волосся косою самостійно – покроковий гайд

Як вплітати канекалон у волосся косою самостійно – покроковий гайд

Канекалон давно вже перейшов із розряду дивини у простий спосіб пожвавити свою зачіску в домашніх умовах. Якщо ти давно мріяла заплести коси, але не знала, як вплести канекалон у волосся самостійно, скоріше читай наш матеріал.

Що таке канекалон і яким він буває

Як вплітати канекалон у волосся косою самостійно – покроковий гайд

Фото Clarissa Carbungco on Unsplash

Канекалон – це штучне волокно, що імітує людське волосся. За своїми властивостями він не відрізняється від волосся, хіба що має незначний синтетичний блиск.

Канекалон полюбився стилістам, перукарям і простим смертним, тому що він легкий, невибагливий у догляді та дає величезний простір фантазії.

Що роблять із канекалоном:

 • африканські косички;
 • дреди;
 • пишні коси;
 • хвости;
 • локони і т.д.

Штучне волосся можна використовувати різними способами, але традиційно канекалон вплітає у власні волосся, для надання об'єму, незвичайного відтінку та різноманітності в цілому.

Купити канекалон не складе труднощів. Шукай його в магазинах перукарського приладдя, на маркет-плейсах і навіть на всьому улюбленому китайському сайті.

Продається він у різних формах: готові дрібні кіски, товсті коси, окремі прямі пасма. Вибір кольорів також величезний – від натуральних відтінків, до яскравих, неонових і світлих у темряві.

Які зачіски можна зробити з канекалоном будинку

Працювати із канекалоном досить просто. Він вплітається в кіски з твого власного волосся. Єдина навичка, якою потрібно мати – це плетіння звичайних класичних кіс із трьох пасм.

У домашніх умовах ти зможеш зробити 2 великі коси будь-якого плетіння, на яке вистачить фантазії та вміння. Дрібні кіски зробити теж можна, але самій все ж таки не зручно. Інша річ, якщо тобі готова допомогти подруга.

Крім того, з канекалону ти зможеш зробити хвіст або пару хвостів. Виглядає ефектно, але все ж таки в косах він виглядає більш натуральним.

Єдина умова для роботи з канекалоном – твоє волосся має бути не менше 10 см у довжину. В іншому випадку вплести його не вдасться.

Перевага цього матеріалу в тому, що підсумкову довжину зачіски ти регулюєш сама. Можна підрізати канекалон строго під довжину свого волосся, або залишити довгі пасма штучного волокна. Вийде такий собі ефект нарощування.

Як вплітати канекалон у волосся косою самостійно – покроковий гайд

Як вплести канекалон у кіски будинку?

Тепер давай розберемо які зачіски з канекалоном ти можеш зробити самостійно в домашніх умовах.

Як заплести хвіст із канекалону

Для того щоб зробити хвіст як у Аріани Гранде, тобі знадобиться:

 • одна пачка канекалону;
 • звичайна гумка для волосся;
 • шпилька або невидимка;
 • прасок для волосся.

Спочатку канекалон необхідно розділити на рівні пасма. Знадобиться 8 рівних елементів. Кожну прядку прогладь пальцями і склади навпіл.

Потім дій за інструкцією:

 • Крок перший: на гумці розташуй одну частину канекалона, гумка повинна бути рівно посередині, щоб пасма була однією довжиною. Пальцями розглад їх і відділи від кожного кінчика зовсім небагато. В результаті у тебе на гумці чотири частини канекалона: дві рівні пасма і дві менші прядки. З'єднай тонкі прядки між собою. В результаті повинно вийде три рівні пасма.
 • Крок другий: заплети невелику кіску. Тобі достатньо зробити 2-3 кола плетіння. Більше не потрібно. Плети кіску дуже щільною, максимально стискаючи гумку пасмами.
 • Крок третій: відділи найтонше пасмо від канекалона на гумці і тричі зав'яжи її навколо кіски, щоб зафіксувати її.
 • Крок четвертий: нагрій праску і добре пройдися по всьому плетиву, ніби скріпляючи його. Це потрібно для того, щоб твоя кіска не розплелася, а пасмо, яким ти її зав'язувало, не стирчало і не стирчало.

В результаті у тебе на гумці вийшло одне довге пасмо, яке кріпиться до гумки за рахунок плетіння. Повтори цю ж маніпуляцію для інших частин канекалону. Повинно вийде 8 прядок на гумці – це наш хвіст.

Заготівля вийшла, тепер потрібно зробити хвіст. Це просто: розташуй канекалон над своїм волоссям, збери його в хвіст. Фіксуй хвіст саме тією гумкою, на яку ти накрутила пасма канекалона.

У тебе вийде хвіст із канекалоном, але плетіння пасмів на резинці буде надто помітно. Щоб його приховати, візьми одне штучне пасмо з тих, що накрутило на гумку, і просто обмотаєте навколо хвоста. Зроби стільки обертів, скільки потрібно, щоб приховати частину з плетінням. Кінчик пасма сховай під хвіст і зафіксуй невидимкою або шпилькою.

Наприкінці розчеши хвіст і оціни результат. Найважче – вплести пасма на гумку. Зате коли ти це зробиш, отримуєш багаторазовий пишний хвіст. Використовувати його можна хоч щодня, а зробити сам хвіст, зібравши своє волосся разом із канекалоном – це справа п'яти хвилин.

Як самостійно вплітати канекалон у волосся косою

Звичайна коса – проста, але завжди актуальна зачіска. Особливо, якщо до неї додати канекалон. Вплітати його в косу навіть простіше, аніж робити хвіст.

Тобі знадобиться одна пачка канеколону, гребінця, невидимки та гумки. Обов'язково запасися невидимими силіконовими резиночками.

Як зробити зачіску:

 • Збери волосся у високий хвіст, зафіксуй невидимою силіконовою гумкою.
 • Канекалон склади навпіл і перехопи в центрі резинкою.
 • Продень свій хвіст у гумку від канеколона і максимально щільно затягни.
 • Дістань з канеколону одне невелике пасмо і обмотайте навколо основи хвоста, щоб сховати гумку. Кінчик цієї пасма зафіксуй невидимкою.
 • Розділи всю масу волосся на три рівні пасма. Причому зроби це так, щоб твої рідні волосся опинилися в кожному з прядок.
 • Потім просто заплити звичайну косу або косу навиворіт. Кінчик закріпи резинкою.

Така проста зачіска виглядає ще ефектніше, якщо використовуєш кольоровий або градієнтний канекалон.

За такою ж схемою можна зробити будь-яке плетіння, на яке вистачить фантазії. Дуже популярною зачіскою є брейди з канекалоном. Це тонкі коси, що йдуть уздовж усієї голови. Заплести самостійно ідеально рівні брейди складно, тому краще звернутися до фахівця.

До речі, брейди з канекалоном гасають довго. Якщо їх заплітає майстер, зачіска залишиться в ідеальному вигляді протягом 2-3 тижнів. При цьому ти можеш мити волосся, як завжди.

Самостійно з канекалоном можна зробити дві високі коси або два хвости. Якщо використовуєш яскраві штучні пасма, вийде небанальна зачіска, що запам'ятовується.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua