Жовтий, мигдальний, феруловий, ретиновий пілінг Mediderma з описом

Жовтий, мигдальний, феруловий, ретиновий пілінг Mediderma з описом

Жодного секрету в тому, що пілінг – це процедура відлущування рогових лусочок епідермісу і видалення їх з поверхні шкіри – немає. Разом з роговими нашаруваннями дерма очищається від вугрових пробок, жирових та пігментних плям, оновлюється.

Пілінги бувають різні, але найпопулярніші сьогодні – хімічні. А серед них – лінійка від іспанської фірми Mediderma, яка може похвалитися будь-якою глибиною відлущування із чудовими результатами. Чому? Ти дізнаєшся зі статті.

Що таке хімічний пілінг

Жовтий, мигдальний, феруловий, ретиновий пілінг Mediderma з описом

Фото Jimmy Fermin on Unsplash

Хімічний пілінг проводить очищення шкіри за допомогою спеціальних складів. Вони обпалюють епідерміс, що дозволяє клітинам згодом оновитись за рахунок природної регенерації. Суть процедури у безпосередньому контакті пілінгових засобів зі шкірою.

До активних інгредієнтів входять альфа-гідроксильні кислоти, природні мінерали та глини. Кислоти розчиняють омертвілі рогові лусочки, мінерали насичують живі клітини необхідними елементами, забезпечуючи детоксикацію і видалення клітин, що відлущилися. Це ефективний та доступний метод омолодження для будь-якої вікової категорії.

Не більше 10 процедур протягом двох тижнів в осінньо-зимовий період дають чудові результати з довгостроковою перспективою.

Шкіра відроджується: зникають ознаки в'янення, пігментація, покращується рельєф. Хімічний пілінг може бути локальним, наприклад, для розгладження зморшок навколо рота або загальним, який омолоджує шкіру на обличчі, руках, шиї, декольте.

Крім того, пілінг ділять на поверхневий, серединний та глибокий. Останній використовується дуже рідко, у разі серйозних косметичних проблем. Поверхневі пілінги затребувані молодою та зрілою шкірою, а серединний – зрілою та в'янучою.

Асортимент пілінгів Medidermа

Це, перш за все, найширший асортимент: молочні, мигдальні, азелаїнові, ферулові, саліцилові і таке інше. Різні за глибиною дії. Компанія виробляє і допоміжні засоби для хімічних пілінгів: препарати для перед- та постпіліногового догляду.

Клінічний ефект від пілінгу прямо пропорційний глибині пошкодження шкіри. Процедура активує поділ базальних кератиноцитів, що стимулює оновлення епідермісу і формує новий, компактніший роговий шар з максимумом ліпідів.

Укріплений «зсередини» бар'єр надійно захищає від агресії довкілля, коригує водний баланс епідермісу. Пілінги Medidermа відрізняються тим, що їх можна відносити і до поверхневих, і до поверхнево-серединних, і до серединних відповідно до кількості складу та способу нанесення.

Жовтий, мигдальний, феруловий, ретиновий пілінг Mediderma з описом

Пілінг Mediderma для обличчя

 • Поверхневий – діє на роговий шар епідермісу, м'яко видаляючи його, купуючи запалення, впливаючи на медіатори та розширюючи капіляри, що опосередковано покращує харчування фібробластів та активує їх поділ.
 • Поверхнево-серединний – активно регенерує шкіру, оновлюючи епідерміс. Потовщується базальна мембрана, що утримує вологу в шкірі, активується синтез ендоколагену, еластину, гіалуронової кислоти. Позитивний ефект кумулюється, покращуючи якість шкіри.
 • Серединний пілінг активує металопротеази, які руйнують відпрацьовану міжклітинну речовину, змінюючи її на нові колагенові волокна, проводячи ремоделювання матриксу дерми.

Чим м'якше пілінг, тим більше до нього показань і менше протипоказань. Але у будь-кого є плюси та мінуси. Поверхневий, наприклад, вимагає достатньої кількості повторів, серединний – глибоко травмує шкіру, і вона потребує тривалої реабілітації.

Поверхневий хімічний пілінг

Його ще називають гліколевим – це чищення шкіри фруктовими кислотами. Вони делікатні та щадять поверхню епідермісу. Молодим він рекомендований з метою профілактики, а зрілому віці – підтримки тонусу шкіри.

Прямим свідченням вважають:

 • постакне;
 • жирний тип шкіри;
 • комедони у порах.

Кількість та частоту процедур визначає лікар. Найчастіше використовують гліколеву кислоту, ти вже зрозуміла це з назви пілінгу. Початкова концентрація – 25%, остання процедура – 70%. Дія кислоти м'яка, безболісна, може бути рожевий відтінок дерми, але лише на пару годин.

Звичайно, гліколевий пілінг призначений для зрілої та втомленої шкіри. Особа після нього стає свіжою, а при регулярному проведенні виходить чудовий ефект, що омолоджує.

У Mediderm є кілька варіантів:

 • мигдальні: до них належать препарати, які викликають мікро- або дрібнопластинчасте відлущування. На курс треба щонайменше 5 процедур. у складі комплекс кислот: від мигдальної (її найбільше) до лимонної, фітинової та тіогліколевої. Застосовують при легких пігментних недосконалостях та при підготовці до лазерного шліфування, пластики;
 • молочні: аналоги по дії мигдальним, але за складом – це молочна кислота та аргінін, тому вони ще й зволожують дерму, трохи ущільнюють, підтягують;
 • азелаїнові: вони теж для мікро-відлущування, але за рахунок включення до складу, крім азелаїнової кислоти, мигдальної та саліцилової, силімарину – застосовні при розацеа, демодекозі, акне (не яскраво вираженому варіанті), себореї будь-якої локалізації, врослому волосі, пігмент;
 • піровиноградні: мають здатність до дрібнопластинчастого відлущування, працюють на основі тандему молочної та піровиноградної кислоти. Їх використовують при фотостарінні, для усунення дрібних зморшок, пігментації, в'ялої шкіри. Прибирають і акне, якщо ступінь важкості легка;
 • гліколеві викликають виражене дрібнопластинчасте лущення, тому курс коротший – максимум десять сеансів. У складі, крім гліколевої кислоти, варіації інших фруктових кислот відповідно до показань. Рекомендують такі пілінги при ознаках старіння шкіри від засмаги, дрібних зморшках, міні-птозах, гіперпігментації.

Серединно-глибокі хімічні пілінги

Це більш серйозний варіант чищення шкіри. Як ти бачиш з назви, пілінговий склад досягає середнього шару дерми, де розташовуються фібробласти, що синтезують колаген, тут же кумулюється гіалуронова кислота. Це все джерело молодості шкіри. Розрізняють:

Жовтий, мигдальний, феруловий, ретиновий пілінг Mediderma з описом

Giphy

 • СПА пілінг Medidermа з вираженим ефектом дрібнопластинчастого лущення та коротким курсом із трьох процедур (максимум – 6). У складі саліцилова кислота, виноградна та вітамін А, що захищає шкіру від сильних травм та регенерує її. Мета використання – блокування фотостаріння, лікування вугрової висипки, гіперпігментації; підготовка до ретинолових пілінгів;
 • ферулові пілінги: аналогічні по дії попереднім, у складі – ферулова кислота та флоретин (складова частина кислоти). Використовуються при біостарінні та старінні шкіри від інтенсивної інсоляції, мелазмі, лентиго, гіперпігментації;
 • саліцилові: нічого не мають у складі, крім саліцилової кислоти, викликають виражене дрібнопластиніате відлущування, призначаються для лікування акне та постакне, звуження пір, терапії фолікулітів та очищення пір.

Глибокі хімічні пілінги Mediderma

Проводяться під наглядом лікаря від та до. Домагаються великопластинчастого лущення, на курс необхідно від трьох до шести сеансів. Мають себорегулюючі властивості, мінімізують сальність, гіперкератоз шкіри, балансують мікрофлору, зміцнюють природну мантію шкіри. У Mediderma є:

 • резорцинові пілінги або комбіновані пілінги Джесснера з великопластинчастим лущенням у період реабілітації та резорцинолом з різними кислотами у складі. Їх використовують при: акне та постакне, широких порах, стриях, гіперпігментації;
 • ретинолові: для них характерно не просто крупнопластинчвте, а багатоетапне лущення з ризиком реїноїдного дерматиту. У складі – ретинол та ретинол пропіанат. Показані для боротьби з віковим в'яненням та фотостарінням, для терапії мелазми та гіперпігментації;
 • кавові та фенолові: аналоги попередніх, відрізняються присутністю фенолу або кавової кислоти. Застосовні для боротьби з віковими змінами шкіри та фотостаріння, гравітаційному птозі, постакне, стріях, пігментних плямах різного генезу;
 • ТСА пілінги провокують максі-великопластинчасте лущення, на курс – не більше двох процедур. У складі трихлороцтова кислота різної концентрації. Застосовують при хроноувяданні, гіперінсоляції, стріях, постакне.
Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua