Значення ім'я Діора для дівчинки

Ім'я Діора бере початок від французького слова d'or – що у перекладі означає «золота». У американському походженні слово має значення – «хорошенька». Але за деякими даними, значення імені Діора має ще глибше минуле і походить від найдавніших слов'яно-татарських імен. Особливо високу популярність це ім'я набуло у 2017 році, порівняно з 2014 роком його частота використання збільшилась у 5 разів.

Символ надійності

Значення ім'я Діора для дівчинки

З давніх часів ім'я Діора було символом надійності. Такі люди завжди можуть точно сформулювати, що їм потрібно у певний період життя. Вони спостерігається високий рівень розвитку ціннісних орієнтацій, що має стійку спрямованість. Вже в юному віці такі рідкісні імена для дівчаток мають авторитет у оточуючих. До їхньої думки прислухаються, їхні поради є точними та значущими.

Надалі, з роками лише загартовується характер Діори. На таку людину завжди можна спертися.

Обставини життя формують чітку спрямованість особистості та глибину розуміння бажань та ключових цінностей. І від цього залежить рід діяльності. Їй важливо почуватися значущою та корисною, але в деяких ситуаціях це може відмовляти деструктивний вплив на особистість. Іноді йде занадто багато сил, як і фізичних, і моральних на підтримку власного статусу.

Характеристика імені Діора

Значення ім'я Діора для дівчинки

Ім'я, що описується, складається з 5 букв:

  • Д – означає товариськість, відкритість, примхливість. Є схильність до екстрасенсорних здібностей.
  • І – високий рівень розвитку духовних якостей, вразлива та миролюбна натура.
  • Про – емоційність та емпатія.
  • Р – впевненість у своїх силах, напруженість, догматичність.
  • А – сила, прагнення влади і комфорту.

Далі ми розглянемо значення імені Діора за першою, останньою та стрижневою літерами.

Першу літеру імені пов'язують із ключовим і першорядним завданням, вирішення якої необхідне успішного життя, вона пов'язані з однією з чотирьох стихій. Остання літера в імені вказує людині на її слабке місце, вразливу межу, в якій необхідний особливий контроль.

Ім'я Діора відноситься до водної стихії. Власниці цього рідкісного жіночого імені у житті необхідно вирішити проблеми, які мають зв'язок із водною стихією. Їм важливо пізнавати потаємне, таємне, приховане від зовнішніх очей, зрозуміти внутрішній зміст. Вони розвинені інтуїтивні здібності.

Значення ім'я Діора для дівчинки

Підвищене прагнення прояву власної сили, владолюбство і загострене бажання комфорту – основоположні бажання Діори.

Стержнева буква – точка опори імені. Для набуття власної стійкості та невразливості необхідно набути сенсу життя і вирішити його ключові питання. Ключовим принципом для жінки є рівновага, тому стрижнева літера імені має ключове значення. У ситуації, коли в імені буква-стрижень – голосна, переважаючою рисою особистості є самодостатність, здатність активно і відкрито виявляти свою позицію та втілювати свої плани у життя. За наявності згодної літери у стрижні слова, у людей відзначається гнучкість характеру, стриманість. Вони звикли замаскувати власні прагнення, щоб під ударом не опинилася їхня внутрішня система цінностей.

Це незвичайне ім'я має одразу дві літери, які визнані стрижневими:

  • “і”, що означає підвищену вразливість, тонку душевну організацію;
  • “о” – підвищена емоційність, хвилююча таємничість.

Для носительки імені Діора характерна залежність від зовнішніх обставин, за яких її кидає з боку в бік у пошуку рішення. Вимоги обставин вказують на те, якою має бути людина, їм властива мінливість та двоїстість стандартів.

Такі люди можуть легко адаптуватися до зовнішніх умов і використовувати обставини життя в вигідну для себе сторону.

Значення імені Діора та кар'єрне зростання

За наявності сильного бажання досягти високих результатів та кар'єрного зростання необхідно проявити посидючість, сконцентрувати свою увагу та зосередитися на досягненні мети. У власниць імені Діора високий рівень розвитку творчого потенціалу, досягти внутрішньої гармонії дозволить поєднання її творчого початку з діловою хваткою.

Характер дівчини

У значенні імені Діора переважають такі якості, як здатність вирішення спірних ситуацій, прагнення знайти оптимальне рішення всім сторін конфліктної ситуації. Досягнення згоди сторін вона використовує м'який підхід. У розпалі суперечки, може уникнути конфлікту убік, перекласти тему.

У носительки імені Діора доля наповнена багатьма яскравими моментами. Дівчина швидко входить у контакт з оточуючими і стає їм вірним другом. Ці жінки не схильні до самотності та відчуження.

Дитинство Діори

З самого дитинства малятко відрізняється прагненням до безперервного руху, таких дітей називають «єгозою» та «непосидою».

Значення ім'я Діора для дівчинки

З віком ця риса характеру розвивається і залишається з нею протягом усього життя. Дівчата з цим ім'ям не звикли засиджуватися на одному місці, люблять зміну місця проживання та роботи. З одного боку, це все більше розвиває притаманні їй творчі якості. З іншого – відсутність стабільності життя може вести до нестійкості. І в цих випадках можлива поява почуття самотності.

Відносини з партнером

Хоча самотність рідко обтяжує володарку імені Діора.

Значення ім'я Діора для дівчинки

Вона сприймає це як можливість вільної самореалізації. При виборі партнера їй особливо важливі особисті межі. Вона хоче сама розпоряджатися власним життям і не готова повністю покластися на свою половину, їй важлива самостійність думок та рішень.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua