Ванесса: значення імені, характер та доля, походження, сумісність

Гарне та витончене ім'я Ванесса поступово завойовує нові рубежі, виходячи за межі своєї батьківщини. Його можна зустріти і в Україні. Звідки воно походить? Які доля Ванесси та значення імені?

Походження

Ванесса: значення імені, характер та доля, походження, сумісність

Це ім'я прийшло до нас із Англії. А ось звідки з'явилося воно, достеменно не відомо. За однією з версій, його вигадав Джонатан Свіфт, всесвітньо відомий письменник, утворивши з імені та прізвища своєї коханої Естер Ваномрі (Esther Vanhomrigh). Вона фігурувала в одній з його поем під ім'ям Ванесса: «ван» – перший склад прізвища, «еса» (точніше «ессі») – зменшувально-пестливу вимову імені Естер. Поема побачила світ 1726 року, через 13 років після її написання.

За іншою версією, жіноче ім'я з'явилося завдяки метеликам. У 1807 році ентомолог Йоган Християн Фабрицій із Данії відкрив новий вид метеликів, який назвав ім'ям Ванесса, на честь стародавнього божества-деміурга Фанет. Грецькою мовою воно вимовляється як Фанес (Phanes), що означає «являтися». Не виключений і такий варіант, що вчений просто використовував вже вигадане Свіфтом ім'я.

Характер та значення

Ім'я Ванесса в будь-якому випадку трактується як «стрімкий», «метелик», «існуючий».

Дівчата-метелики – незвичайні та загадкові. Вони можуть вперто мовчати, ховаючись за стіною крижаної байдужості, і тримати з оточуючими людьми певну дистанцію. А можуть бути надзвичайно емоційними та чутливими. Незважаючи на ці якості, Ванесса здатна миттєво ухвалювати важливі рішення. Це допомагає їй як в екстремальних ситуаціях, так і загалом у житті.

Ванесса не любить одноманітності та нудьги, віддаючи перевагу подорожам і частий зміні обстановки. Маючи широкий погляд на життя і багатий внутрішній світ, вона завжди знайде чим зайнятися. Ванесса любить бути успішною, але успіх не обов'язково має бути пов'язаний із матеріальною реалізацією.

У носительки цього імені гарне почуття гумору. Вона приємна у спілкуванні, легко знайомиться з новими людьми. Але між старими друзями та новою компанією, безперечно, вибере перше. Вона любить робити подарунки та приймати їх. Натомість оточуючі віддають їй своєю любов'ю і відчувають до неї повагу.

Дитинство

Ванесса: значення імені, характер та доля, походження, сумісність

Яке ж має ім'я Ванесса для дівчинки? У малюка дуже артистична натура та багата уява, якій вона постійно шукає застосування. Тому батькам необхідно надати їй можливість показати себе у музиці, театральних постановках, образотворчому чи прикладному мистецтві, де Ванесса зможе повною мірою розкрити свої таланти та блиснути артистизмом.

Ванесса дуже чутлива і може помітити свою несхожість інших дітей. До того ж вона завжди намагається бути найкращою. Вона переповнена бажанням догодити, щоб стати найкращою. В результаті в неї можуть розвинутись комплекси, що призведе до відчуття неповноцінності. Батькам доведеться неабияк попрацювати, щоб не допустити цього, а виховати в дівчині почуття власної гідності.

Кар'єра

Ванесса: значення імені, характер та доля, походження, сумісність

Творчий початок, закладений від народження, не дає гарантії, що Ванесса швидко зробить свій професійний вибір. Покликання вона шукатиме довго та активно. А, ухваливши остаточне рішення щодо своєї професії, не пошкодує. Її кар'єра розвиватиметься стрімко та інтенсивно.

Ванесса з легкістю може знайти себе як у творчій сфері, ставши актрисою, співачкою, танцівницею чи художницею, так і в галузі, пов'язаної з керуванням чи залученням людей. Наприклад, їй цілком підійде медицина, соціальна галузь, юриспруденція. Також їй не чужа діяльність, пов'язана з туризмом чи журналістикою.

Кохання та шлюб

Ванесса, маючи тонку і романтичну натуру, як ніхто здатна на найглибші та найвідданіші почуття. Однак її прагнення зробити стосунки з партнером досконалими нерідко виливається в проблеми, що призводить не лише до сварок, а й до розставання. До того ж Ванесса вважає, що її коханий просто зобов'язаний вміти читати її думки та передбачати кожен її крок. Це також часто є причиною розбіжностей.

Тому й виходить, що у партнери Ванесса вибиратиме тих чоловіків, які найбільше відповідають її уявленням та очікуванням. Найбільша сумісність у Ванесси із володарями імен Михайло, Єгор, Костянтин, Віктор, Юрій.

Ставши дружиною та матір'ю, Ванесса повністю присвячує свій час сім'ї та дітям. І хоча вона часом здається надто м'якою, дітей своїх виховує у суворості. Ванесса у всьому любить порядок.

Талісмани

Ванесса: значення імені, характер та доля, походження, сумісність

Найвдалішим днем для Ванесси вважається неділя. Планета, яка захищає її, – Сонце. Відповідно, палітра кольорів, які підходять для жінок із цим ім'ям, – від яскраво-жовтого до червоного. Метал, який має значення для Ванесси – золото, а каміння – авантюрин, сердолік, топаз, циркон, бурштин.

Планетарне число

Ім'я Ванесса під впливом числа 1, яким керує Сонце. Головне завдання імен, що знаходяться під цим числом, – розкрити свої здібності та реалізувати таланти. Тоді ім'я генеруватиме позитивну енергію і віддаватиме її своїй власниці, захищаючи її. В іншому випадку ім'я виявить ті негативні якості, якими наділило дівчину.

Відомі володарки імені

Ванесса: значення імені, характер та доля, походження, сумісність

Не дарма значення імені Ванесса пов'язане з метеликами. Ці прекрасні істоти створені дарувати радість, красу та насолоду. Так і володарки цього незвичайного імені з легкістю пурхають по життю, даруючи оточуючим можливість насолодитися прекрасним.

Серед них такі відомі особи:

  • Ванесса Мей (Ванесса-Мей Ванакорн Ніколсон, 1978 року народження) – скрипалька та композитор з Англії. З трьох років вона почала грати на музичних інструментах, а вже у 10 виступала з філармонічним оркестром.
  • Ванесса Параді (Ванесса Шанталь Параді, 1972 року народження) – знаменита актриса, співачка, модель та колишня кохана не менш відомого Джонні Деппа. Примітно, що зростання її всього 160 см. Однак це не завадило Ванесі зробити карколомну кар'єру в модельному бізнесі.
  • Ванесса Феррарі (1990 року народження) – італійська гімнастка, триразова чемпіонка Європи, має титул абсолютної чемпіонки світу.
  • Ванесса Андреа Гонсалес Гомес (народилася 1986 року) – переможниця конкурсу «Міс Венесуела-2010».
  • Ванесса Ейнджел (народилася в 1966 році) – американська актриса та модель, найвідоміша роль зіграна нею у фільмі «Рятувальники Малібу».
  • Ванесса Рей (народилася 1981 року) – відома американська актриса.
  • Ванесса Вагнер (1973 року народження) – французька піаністка.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua