Ім'я Влас: тлумачення, походження та значення

Чоловік на ім'я Влас завжди наполегливо стоїть на своєму. Цей хлопець тихий, не любить зайвої уваги, чемний. Прекрасній підлозі він подобається, так як справляє враження «кам'яної стіни». Своїй справі Влас відданий, але без фанатизму. І це ще далеко не все, що про нього відомо.

Походження та значення

Походження та значення імені Влас достеменно не відоме. Воно могло утворитися від давньогрецького слова, яке перекладається як «товстун». Також існує ймовірність походження імені від римського родового прізвиська Блазій, яке означає «шепелявий».

Ім'я Влас: тлумачення, походження та значення

Залежно від походження імені Влас, його значення – “шепелявий” або “товстун”. Обидві версії однаково популярні.

Іноді це ім'я ототожнюється зі слов'янським богом Велесом (Волосом). Наші далекі пращури вважали його покровителем худоби.

Святі покровителі

У імені Влас два святі покровителі. Перший – багатий каппадокійський пастух Власій, який жив у третьому столітті. Він вірив у Христа, за що й був мученицько вбитий. За свої страждання ця людина була канонізована.

Також покровителем імені вважається єпископ Власій Севастійський. Цей чоловік жив у третьому столітті нашої ери. Він закликав християн до терпіння і всепрощення, коли вони зазнавали гонінь. Якийсь час Власій змушений був жити у пустелі в компанії диких звірів. Неодноразово він творив чудеса. Наприклад, Власій змусив вовка, який вкрав у бідної вдови порося, повернути його живим і неушкодженим. Ця людина прийняла мученицьку смерть.

Достоїнства і недоліки

Чоловіче ім'я Влас свого власника наділяє достоїнствами та недоліками. Позитивні його риси – спокій, стабільність, надійність, твердість, самостійність. Влас відрізняється чистотою помислів, глибоко релігійний за своєю суттю, хоч і не надає особливого значення обрядам.

Цей хлопець легко поступиться, якщо питання не має особливого значення. Але у своїх принципах він твердий. На конфлікт його викликати вдається небагатьом, Влас уникає суперечок. Удари долі ця людина переносить мужньо. Важливу роль його житті грає дисципліна.

Ім'я Влас: тлумачення, походження та значення

Перелічити варто й негативні риси Власа. Іноді цей хлопець поводиться грубо. Власу властивий консерватизм. Він не любить братися за незнайомі справи, потребує впевненості у завтрашньому дні, гарантіях. Ця людина не любить, коли щось втручається у її звичний життєвий ритм. Також він важкий на підйом, повільний.

Характер

Влас – ім'я людини доброї, порядної. Ніхто не може дорікнути йому надмірною м'якістю. За потреби цей хлопець наполягає на своєму, здатний виявити жорсткість. Влас – непересічна людина, він завжди сповнений ідей. Зазвичай, своє призначення володар імені розуміє ще дитинстві.

Влас кмітливий, спритний. Він завжди намагається прораховувати ситуацію вперед на багато ходів. Це допомагає йому у досягненні успіху. Справі та сім'ї ця людина однаково віддана. Влас може буквально розриватися між дружиною та дітьми та роботою. Він може зіткнутися з депресіями на цьому ґрунті, йому протипоказано таке роздвоєння. На щастя, добрий характер здатний врівноважити негативні емоції.

Кар'єра, бізнес

Влас за вдачею своєї трудоголік. Він з повагою ставиться до керівництва, яке, у свою чергу, вважає його незамінним працівником. Для цього чоловіка важливий порядок у справах та документах. За бажання Влас може реалізувати себе в юриспруденції, поліції, банківській справі на митній службі. Внутрішня енергія, працьовитість, прагматизм, рішучість – якості, які призведуть до успіху.

Ім'я Влас: тлумачення, походження та значення

Влас може замислитись і про початок своєї справи. Цей хлопець вміє раціонально розпоряджатися фінансовими коштами, накопичувати їх, пускати у зростання. Його нелегко вмовити на участь у авантюрі. Бізнес Власу краще займатися у зрілому віці. В юності він легковажніший, може зіткнутися з фінансовими труднощами.

Які якості можуть завадити Власові досягти успіху? Цей хлопець не любить швидко перемикатися з однієї справи на іншу. Його нелегко переконати спробувати новий підхід, йому потрібна впевненість у досягненні позитивного результату. Чужі поради Влас часто ігнорує, у тому числі й ті, в яких є здорові думки. Усе це може стати перешкодою щодо його розвитку.

Таємниця

Що відомо про таємниці хлопця на ім'я Влас? Ця людина – перфекціоніст до мозку кісток. Він схильний до самоаналізу, постійно працює з себе, займається самовдосконаленням. Власи засмучують допущені помилки, про що здогадуються небагато завдяки його неймовірному вмінню тримати себе в руках.

Ім'я Влас: тлумачення, походження та значення

Влас – багатогранна особистість. Цей чоловік може бути стовідсотковим скептиком і водночас вірити в Бога, цікавитись паранормальними явищами.

Дружба, спілкування

Навколишнім Влас скоріше подобається, ніж ні. Із цим хлопцем легко спілкуватися. Він має стійку психіку, не піддається на провокації, не схильний до конфліктів. Для нього не важливо за будь-яку ціну довести свою правоту. Його переконання залишаються непохитними, але він легко поступається у суперечках, завжди залишається спокійним. Влас – людина, яка не тримає каменю за пазухою. Своїх кривдників він легко прощає, не бажає витрачати час та енергію на злість, помсту.

Спільну мову з Власом найлегше знайти флегматикам та меланхолікам. Саме ці люди зрозуміють його страх перед будь-якими змінами, небажання займатися чимось новим та незвичайним.

Любов

Чоловік на ім'я Влас – сентиментальна людина. Краса та гармонія важливі для нього. Фізична краса потенційної партнерки також важлива для нього, як духовна. Влас – людина чутлива. Нерідко він намагається приховати цей аспект своєї особистості з допомогою іронії. Він прихований, коли справа стосується романтичних стосунків.

Ім'я Влас: тлумачення, походження та значення

Влас любить зачаровувати, і йому це вдається. Жінки знаходять цього чоловіка привабливим, захоплюються його рішучістю та надійністю. Вони бачать у ньому потенційного супутника життя. Схильності до розпусти у Власа немає.

Шлюб, сім'я

При виборі супутниці життя Влас звертає увагу як зовнішні дані, нехай вони й важливі йому. Йому також хочеться, щоб його дружина була чудовою господаркою. Обранка цього чоловіка має чудово готувати, вміти створювати затишок у будинку.

Ім'я Влас: тлумачення, походження та значення

Влас – зразковий сім'янин, відданий дружині та дітям. Нерідко цей хлопець розривається між сім'єю та роботою.

Цікаві факти, талісмани

Влас – повне ім'я. У нього багато синонімів, наприклад, Власіос, Власій, Блажей, Власос, Улас, Блез. Короткі форми імені – Влася, Влаха.

  • Планета-покровитель – Місяць.
  • Знак Зодіаку – Телець.
  • Сприятливий колір – жовтий.
  • Дерево-талісман – горіх.
  • Рослина-талісман – конвалія.
  • Камінь-талісман – аквамарин.
  • Тотемна тварина – корова.

Власом звали одного з персонажів Вулиці Сезам, але лише в російському перекладі. В оригіналі ім'я героя звучить як Берт. Також ім'я зустрічається у вірші «Влас» Н. А. Некрасова. На цей твір кілька разів посилається Ф. М. Достоєвський у своєму «Щоденнику письменника».

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua