Ім'я Арам: походження, переклад, характер та доля

Ім'я Арам – звучне і запам'ятовується. А ще досить поширене у вірменського народу. Напевно, багатьом хочеться дізнатися про його значення, а також про те, якими особливостями та рисами характеру воно наділяє свого власника. Тема ця справді цікава, тож зараз саме вона і буде розглянута.

Походження

Спочатку потрібно вивчити його коріння. Національність імені Арам вірменська, в оригіналі воно пишеться як Արամ. Ось деякі цікаві факти про нього:

 • Найпоширеніша версія походження свідчить, що це арамейське ім'я біблійного походження. У Священній Книзі так звати онука Ноя.
 • Згідно з вірменською версією, Арам перекладається як «милосердний» та «шляхетний». Саме це ім'я належало одному із урартських царів.
 • У вірменській міфології Арамом звуть героя, який є предком всього народу. Землю вірменів інші народи називали на його ім'я. Існували різні версії – Арменік, Армені, Армен.
 • З перської мови це ім'я перекладається як «втіха» та «спокій». Його давали дитині, яка не завдавала батькам особливого клопоту.

Не можна не відзначити, що це ім'я носило багато відомих людей. Наприклад, 7-й цар давньовірменської династії Айкідов, відомий радянський композитор, католикос Кілікійського католикосату. Також Арамом звали першого правителя Урарту, історію якого було зафіксовано у письмовому джерелі.

Дитинство

Ім'я Арам: походження, переклад, характер та доля

Отже, якщо про походження імені Арам розказано, то можна перейти до обговорення того, як воно відбивається на долі свого власника.

Хлопчик, якого батьки назвали так, росте тихим та спокійним. Він віддає перевагу суспільству дорослих, ніколи не конфліктує – загалом, загальний улюбленець. Зовні, до речі, схожий на маму, а ось переймає характер від тата.

У маленького Арама є безліч талантів, серед них – танцювальний та вокальний. Батьки зобов'язані сприяти розвитку його творчої натури та віддати хлопчика у художню, хореографічну чи музичну школу. До того ж, заняття мистецтвом допоможе йому подолати якусь замкнутість. А ще Арам дуже любить, а тому прагне загального поклоніння. Як же його досягти, якщо не через мистецтво?

Але взагалі йому виходить все. У шкільні роки він не завдає жодних проблем. Хлопчик добре вчиться, легко знаходить спільну мову з однокласниками, а друзі з'являються в нього самі собою.

Юність

У підлітковому періоді молода людина, що носить вірменське ім'я Арам, вже визначається з майбутньою професією і починає ретельно освоювати її ази та готуватися до вступу до університету на відповідну спеціальність. Він вважає, що важливо здобути вищу освіту.

Також вже в юності він починає отримувати першу жіночу увагу. Він галантний та інтелігентний від природи, а дівчатам це подобається.

А ось вільний час він вважає за краще проводити в спокійній обстановці. Арам спішно залишає будь-які збіговиськи та галасливі компанії.

Що йому потрібне в період юності? Навчитися швидкості. Він не вміє швидко приймати рішення, тому його життя дещо ускладнюється.

Ім'я Арам: походження, переклад, характер та доля

Зрілість

Те, яким стане чоловік з ім'ям Арам у старшому віці, залежить від пори року, коли він народився. Воно у разі має значення:

 • Зима. У характері Арама переважатимуть впертість, цілеспрямованість та себелюбство. Поряд з цим йому буде властивий і тверезий розум, який якимось чудовим чином поєднується із запальністю. Він різкий, але не злопам'ятний.
 • Осінь. Вміє заводити вигідні знайомства, майже завжди опиняється у вищому суспільстві. Стає успішним кар'єристом, якому легко дається керівництво великим колективом.
 • Весна. Дещо егоїстичний, примхливий і запальний. Але, знов-таки, не злопам'ятний. Образи забуває легко та швидко, ніколи потім до них не повертається. Має вражаючу силу волі та небачену сміливість. На ситуації та проблеми реагує миттєво.
 • Літо. Та людина, яка любить будувати плани. Він може їх реалізувати, але лише за допомогою однодумців. А їх у нього багато. Також треба відзначити інтелігентність, галантність та організаторські здібності цієї людини.

Ім'я Арам: походження, переклад, характер та доля

Особистісні якості

Є у чоловіка, що носить ім'я Арам, певні риси, які слід виділити в окремий список. На увагу заслуговують такі особливості:

 • Милосердя та благородство.
 • Врівноваженість і поступливість.
 • Поважне та любляче ставлення до близьких та друзів. Безкорисливість, готовність завжди прийти на допомогу.
 • Невимірна любов до сім'ї.
 • Серйозність та спокій.
 • Цілеспрямованість, хоробрість, вражаюча сила волі.
 • Вміння швидко зібратися в екстремальній ситуації, ухвалити правильне рішення.
 • Іноді виразна запальність, різкість, самозакоханість і впертість.
 • Себелюбство.
 • Бурхливий темперамент. Він буває настільки ж запальним, наскільки життєрадісним.

Ім'я Арам: походження, переклад, характер та доля

Цікаво, що сила його характеру поєднується зі скромністю, яка іноді навіть перетворюється на сором'язливість. Саме тому не всі люди знають про численні таланти Арама. Йому не завадить стати більш рішучим, тому що багато його здібностей можуть допомогти у побудові ще успішнішої кар'єри.

Трудова діяльність

Продовжуючи вивчати значення імені Арам, слід зазначити, що ця людина буквально запрограмована на успіх. Творчі таланти, посидючість, спокій – він має всі якості для його досягнення. Причому у будь-якій сфері. Питання, до чого в нього ляже душа. Тому що займатися він буде лише тим, що принесе йому насолоду.

Багато людей, які мають ім'я Арам, пов'язують своє життя з футболом, політикою, педагогікою, музикою, економікою, ювелірною справою, кулінарією. Заробляти, до речі, ці парубки починають рано. Вони змалку усвідомлюють важливість фінансової незалежності. Не дивно, що в майбутньому з них виходять тямущі підприємці.

Ім'я Арам: походження, переклад, характер та доля

Відносини

Людина, яка носить чоловіче ім'я Арам, шанобливо ставиться до дівчат. Він вміє виявляти стосовно них уважність та ніжність. Особливо йому подобаються м'які, поступливі дівчата, які мають гострий розум, розвинений інтелект і справжню красу.

Цей чоловік – ревнивий власник. Зрад і брехні не зазнає, та й сам ніколи не зрадить свою кохану. Палкий темперамент проявляється і в ліжку – Арам здатний на пристрасть, яскраві ласки та еротичні ігри.

Він зацікавлений у стабільних та гармонійних відносинах. І, до речі, одружується зарано. Дружині зберігає відданість, піклується про неї, бере участь у благоустрої будинку, допомагає виховувати дітей та господарювати. Він ідеальний чоловік.

Щоправда, найчастіше Арам дуже прив'язаний до своєї сім'ї. А тому може звести великий будинок і перевезти її туди. Жінці, яка розраховує на шлюб із ним, варто про це знати.

Ім'я Арам: походження, переклад, характер та доля

Сумісність

Що ж, про це варто сказати насамкінець. Ось які пропонуються прогнози на сумісність Арама з жінками відповідно до енергетики їхніх імен:

 • Перспективні відносини: Дара, Аза, Аміра та Діна.
 • Середня сумісність: Даліда, Даяна, Рузанна, Асель, Діля, Алія, Тара, Міра, Енже, Ляля, Рада, Саті, Айнур, Айсель, Айсун, Гюзель, Айлін, Галія.
 • Погана сумісність: Наргіза, Дільназ, Гульназ, Гульшат, Жасмін, Зухра, Аміна, Лейла, Азіза, Айару, Ілюха, Ірада, Аділя, Асія, Даміра, Динара, Сажида, Зарема, Фазіля, Ельміра, Нурія, Азалія та Маліка.

А ось з ким у Арама немає жодних шансів на побудову міцного шлюбу, то це з такими дамами, як Златослава, Олександра, Поліна, Євангеліна, Валентина, Вікторія, Владислава та Катерина. Ці дівчата взагалі йому не пасують.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua