Вілен: значення імені, характер та доля, сумісність

Вілени зустрічаються дедалі рідше. Трапляються ще чоловіки, віком 40–60 років, названі так. Або зовсім літнє покоління, що народилося після революції.

Яке значення має чоловіче ім'я Вілен? Що заховано у ньому? І яка доля людини, названої так? Про все по порядку.

Походження та значення

Не зомлійте від радості або від інших почуттів, але ім'я це радянське. На честь Володимира Ілліча Леніна вигадане. Судіть самі: перші дві літери від імені та по батькові вождя світового пролетаріату. І, відповідно, шматок його прізвища.

Ось так послідовники Леніна вирішили увічнити його у пам'яті нащадків. Таке значення та походження імені Вілен.

Вілен: значення імені, характер та доля, сумісність

Скорочені форми

Як звертатися до маленького Вілена, якщо, звичайно, хтось захоче дати це ім'я своєму синові? Віля, Вілюша, Вілечка, Льон, Лєнік, Віленчик, Вілюня. Чи не найкрасивіші скорочення. Вілен звучить набагато краще.

Дитинство хлопчика з ім'ям Вілен

Значення імені та доля його власника, яка вона? Відповідь на першу частину питання дана вище. Що чекає на дитину, названу Віленом?

Цей хлопчик дуже кволий і болісний. Коли однолітки катаються на ковзанах, ганяють шайбу по льоду, або грають у сніжки, маленький Віля заздрісно дивиться на них із вікна. У холодну пору року дитина дуже рідко буває на вулиці.

Здається, що при своїй хворобливості та постійній самоті, він не зможе вибудувати стосунки з однолітками. Ще як зуміє. Вілен – приваблива дитина. Чим і підкуповує ровесників, старших та молодших за віком.

За чарівністю ховається тямущий розум. Вілен з тих дітей, що не дружитимуть, якщо це їм невигідно. Хлопець добре вчиться, прагне бути найкращим у класі. Він самолюбний, і чия перевага боляче ранить дитину. Звідси і прагнення відмінних оцінок.

Вілен: значення імені, характер та доля, сумісність

Вчителі люблять хлопця за його старанність. Часто ставлять як приклад однокласникам. Тому в маленькому Вілі розвивається почуття гордості та себелюбства. Батьки вирощують ці почуття не гірше, ніж вчителі. Віленчики балують, шкодують, часто потурають у забаганках. В результаті виходить зарозумілий, продуманий підліток.

В юності

Значення імені Вілен ми з'ясували. Тепер розуміємося на поведінці хлопця в юні роки.

Як було сказано вище, Вілен – самозакоханий юнак. Він здається відкритим і товариським, але насправді з'ясовується, що хлопець спілкується тільки з тими, з ким вигідно.

Юність – це час пошуку себе. Перше кохання, визначення майбутньої професії, конфлікти з батьками. Вілена не оминають радості підліткового періоду. Він бажає пускати у душу батьків. Для того, щоб зробити це грамотно, не вистачає досвіду. Ось і доводиться йти на конфлікт із ними.

Водночас юнак закохується. Точніше, починає кружляти голову дівчатам. А ті пищать від захоплення, дивлячись на симпатичного та дуже привабливого юнака. У значенні імені Вілен приховується влюбливість. Скільки дівчат він перепсує, не порахувати.

Ближче до старших класів, юнак трохи розсудливим з вибором «нареченої». Тепер він починає обирати професію. Слід зазначити, що Вілен – творчий хлопець. Він має слух і голос, юнак тягнеться до музики. Може чудово малювати, співати. Акторської майстерності Вілену не позичати, у будь-яку роль може увійти. Тому перевагу віддає професіям, так чи інакше, пов'язаним із творчістю. І батькам марно відмовляти його. Вілен все зробить так, як сам вважає за потрібне.

Розум, талант і чарівність допоможуть хлопцеві вступити до обраного навчального закладу. на бюджетну основу.

Дорослий Вілен

Що ховається у значенні імені Вілен? Незвичайна сила волі. З самозакоханого юнака виростає чоловік, який любить себе ще більше, ніж у перехідному віці. Тільки раніше він не завжди міг уникнути конфлікту. Досвіду не вистачало. Дорослий Вілен уміло вивертається із неприємних ситуацій. Все це з посмішками, жартами та примовками. Бере своєю чарівністю.

Друзі собі він не нажив. Обзавівся «потрібними» і «важливими» людьми, з яких можна щось мати. Тримає їх досить близько, щоб вони думали: ми друзі Вілена. І водночас відстань між ним та уявними «друзями» пристойна.

На роботі цей чоловік досягає завидного успіху. Він дуже цілеспрямований. А разом із чарівністю, ця якість дає певний ефект. Рідко коли Вілен стає підлеглим. Та й обрана діяльність не передбачає такої ролі.

Цей чоловік трохи жадібний. Не любить витрачати гроші даремно. Батькам допомагає, але в міру. Більшість заробітку вкладає у саморозвиток.

Не любить тварин. Хоча може завести собаку. Але робиться це не через любов до друзів меншим, а через престиж тієї чи іншої породи.

Вілен: значення імені, характер та доля, сумісність

Здоров'я

Якщо у значенні імені Вілен у дитячому віці ховалася болючість, то як справи зі здоров'ям у дорослого чоловіка?

Він легко застуджується. Вілену треба берегтися від протягів, холоду. Без шапки взимку бажано не ходити. Якщо чоловік промочив ноги, то після приходу додому, потрібно попарити їх як слід.

Спорт сприятливо вплинув би на здоров'я чоловіка. Але наш герой не любить його.

Вілен: значення імені, характер та доля, сумісність

Кар'єра

У значенні імені Вілен ховається успіх у фінансових питаннях. Цей хлопець любить свою роботу і вміє робити гроші. Вибираючи творчий шлях, може стати актором, музикантом, політиком. Вкрай рідко, але Вілени захоплюються футболом. І стають футболістами.

Взагалі чоловік прагне вибрати професію, в якій він був би незалежний від начальників. Де можна виявити свій творчий потенціал.

Вілен: значення імені, характер та доля, сумісність

Особисте життя

Гарний та успішний Вілен змінює жінок як рукавички. Довгий час біля нього не затримуються обраниці. Чоловік із цим ім'ям вкрай ревнивий. А як вип'є, стає справжнім Отелло. Може у пориві шляхетного гніву підняти руку на свою подружку.

Жінки не можуть терпіти його вибуховий характер. Тому й покидають Вілена. На зміну одній приходить інша, потім третя, і так до безкінечності.

Невже Вілен ніколи не одружується? Одружується, лише у досить зрілому віці. Дружина його буде сірою мишкою. Непримітна, досить негарна. Такі не привертають увагу чоловіків. Натомість і нападів ревнощів у Вілена дружина не викличе. До того ж, вибирає він досить примітивну дружину. Вона мало чим цікавиться. Навіщо така жінка потрібна успішній людині? На її тлі він почувається орлом. Це по-перше. По-друге, обраниця Вілена – особа господарська. Вона розуміє, що некрасива і не дуже розумна. І взяти може лише вмінням готувати, чистим будинком та ощадливістю.

Дружина багато чого терпить від Вілена. Він може зірватися у ньому, накричати, принизити. У шлюбі народжується дочка. Іноді – дві. Батьками синів Вілени стають рідко.

Вілен: значення імені, характер та доля, сумісність

Позитивні риси характеру

Які плюси у характері Вілена можна знайти:

 • Цілеспрямованість. Ця якість зустрічається не так часто. Більшість людей воліє «плисти за течією». Вілен, як жаба з притчі, б'є лапами по молоку. І отримує шматок олії.
 • Вміння заробляти гроші. Тут і коментарі не потрібні.
 • Амбітність. Вілену мало бути підлеглим. Він прагне більшого. Людині, названій так, потрібна незалежність. Підкорятися Вілен не хоче.
 • Кмітливість. Ще одна позитивна риса – це розум чоловіка. Він дуже розумний, хоч вміє приховувати це. Зайвого кроку не зробить, не прорахувавши наслідків.
 • Прихильність до дитини. Дочка чи син – єдині створіння, до яких Вілен щиро прив'язаний. Свою дитину дуже любить, робить для неї все, що тільки може.

Вілен: значення імені, характер та доля, сумісність

Негативні сторони

З чого розпочати цей підрозділ? Напевно, з того, що у значенні імені Вілен значно більше мінусів, ніж плюсів:

 • Вміння маніпулювати людьми. Комусь ця риса може здатися привабливою. Але що доброго, коли людина вважає Вілена другом, а той маніпулює ним, використовуючи у своїх цілях?
 • Ревнивість. Про це ми говорили вище. Якість, що отруює життя близьким Вілена.
 • Зайва самозакоханість.
 • Надмірна гордість.
 • Легко зрадить заради зиску.
 • Пошук вигоди у всьому.
 • Здатний вдарити жінку. Самоствердження за рахунок приниження дружини – норма для Вілена.

Висновок

Ось такий суперечливий характер нашого героя. З одного боку, Вілен розумний і амбітний, з іншого — чудовий маніпулятор, здатний принизити людину.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua