Азіза: значення імені, походження, вплив на характер та долю людини

З раннього дитинства ця дівчинка відрізняється відвагою та впевненістю у власних силах. Що означає ім'я Азіза? Лідер по життю, вона миттєво намагається досягти всіх головних позицій серед ровесників. Безперечно, і своєму чоловікові узвозу кохана ніколи не дасть. Непостійність і крайня неорганізованість – ось ключові мінуси її сильної вдачі. Вона легко відмовляється закінчувати розпочату справу, якщо виконання виявилося для неї дуже складним.

Відомо три варіанти походження та значення імені Азіза. Національність відіграє тут не останню роль.

Азіза: значення імені, походження, вплив на характер та долю людини

Арабське походження

Перший і найвідоміший варіант говорить нам про те, що ім'я має арабське коріння. Це жіноча модель імені Азіз, що у своє чергу означає ” дорогий ” чи ” цінний ” . Виходить, що значення імені Азіза у мусульман означає “дорога” чи “цінна”. Цей варіант найбільш популярний у тих, хто саме сповідує мусульманство. Потрібно розуміти, що така модель імені як Аль-Азіз застосовується тільки по відношенню до Аллаха.

Азіза: значення імені, походження, вплив на характер та долю людини

Юдейське минуле

Другий варіант – це іудейське виникнення імені, відповідно до якого ім'я Азіза вважається також формою чоловічого імені Азіза. Тут у перекладі Азіз означає “сильний”. Виходить, що значення імені Азіза – “сильна”. Неозброєним оком видно, що перший і другий варіант дуже схожі, що не так уже й дивно. Араби та юдеї виявляли в минулому і виявляють у цьому колосальний вплив один на одного, оскільки є сусідами.

Азіза: значення імені, походження, вплив на характер та долю людини

Турецьке коріння

Згідно з третьою версією, це ім'я турецького походження. Воно також вважається жіночою формою імені Азіз, що перекладається як “святий”. Виходить, що ім'я Азіза означає “свята”.

Таємниця імені

Оскільки ім'я мусульманське, дня ангела немає. Традиційне відношення ім'я має до двох знаків зодіаку: Козеріг та Водолій.

Основною загадкою Азизи є те, що вона є досить ризикованою людиною. Постійно виходить таким чином, що взявшись за будь-яку справу, Азіза абсолютно не розуміє, у що вплуталася. Певний період вона діє підсвідомо, але веде відносини з властивою їй енергією. Труднощі в тому, що багато хто купується на її рішучість і ризикує з нею одночасно.

Азіза: значення імені, походження, вплив на характер та долю людини

Характер

Доросла Азіза – це впевнена у собі цілеспрямована дівчина. Вона може досягати свого, навіть якщо всі навколишні не вірять у її задуми. Багатьох вона нервує, проте Азізі абсолютно не цікава їхня думка. Вона й сама гарячкує, якщо бачить людей не настільки енергійних.

Необхідно відзначити вірність Азізи своїм друзям. У неї їх небагато, проте цю дружбу можна назвати справжньою. Безумовно, у відповідь вона вимагатиме того ж. З деякими з них вона пройде ціле життя пліч-о-пліч.

Працювати Азіза обожнює, хоч і не обдарована особливою працьовитістю. Вона дуже важко приймає рутинну роботу, а ось її різноманітність завжди надихає. Якщо направити весь її океан енергії в позитивне русло, можна отримувати вельми пристойні результати. На жаль, мало хто здатний керувати настільки пихатою працівницею. Вона абсолютно не сприймає командного тону стосовно себе. Якщо ж дівчина спостерігає повагу з боку керівництва, то буде покірливішою. Як би там не було, почуття власної гідності не порожній звук для неї.

У взаєминах з протилежною статтю їй нелегко, дуже вже у Азизи великі претензії до чоловіків. Вона хоче самостійного і вольового чоловіка, але в той же час хоче їм керувати. Їй важко зрозуміти, що керувати подібним чоловіком неможливо. Важливо й те, що владні чоловіки вкрай рідко мають терплячу вдачу, а у випадку з Азізою це просто необхідно. Зрештою Азіза все ж таки знаходить того, хто принесе їй задоволення, проте пошуки займуть достатньо часу.

Азіза: значення імені, походження, вплив на характер та долю людини

Зимова принцеса

Цікаво, що долю і значення імені Азіза для дівчинки можна визначити, враховуючи період року, коли народилася його власниця. Загальновідомо, що з Азизи, що народилася взимку, характер дуже складний. Вона регулярно сперечається, замислюється про свою перспективу і для здійснення певних цілей буде готова на все. Професію підбирає досить довгий час, ґрунтовно зважуючи. Шукає роботу, яка дасть їй матеріальну незалежність і, як мінімум, можливість самореалізуватися. Іноді такій молодій жінці дуже важко знайти злагодженість навіть зсередини себе, не кажучи вже про навколишнє суспільство в цілому. Добре, якщо батько з матір'ю зможуть направити її, розкрити здібності та можливості своєї дочки. Азіза, народжена в зимовий період, не дуже добре справляється зі складною роботою, оскільки схильна до того, щоб зупинятися на середині шляху та перемикатися на іншу роботу. Вона не здатна дотримуватись дисципліни і не може планувати час і сили, необхідні для виконання будь-якого завдання. У зв'язку з цим Азіза не може стати управлінцем, а от у статусі підвладної почувається добре. У деяких випадках вона дає згоду зайняти керівну посаду, оскільки прагне матеріального тріумфу. Успіх стає неможливим без зльоту кар'єрними сходами і вкрай проблематичний. У деяких випадках, поставивши перед собою по-справжньому значуще завдання, Азіза може пройти до неї до кінця. Життя вона сприймає через рожеві окуляри. З цієї причини часто розчаровується. Не любить повільних людей, а сама все намагається схопити нальоту та засвоїти з першого разу.

Азіза: значення імені, походження, вплив на характер та долю людини

Народжена восени

Азіза, що з'явилася на світ восени, дуже обачна. Вона звикла заздалегідь прораховувати кожен свій крок. Представниця прекрасної статі залежить від думки суспільства, хоча постійно діє так, як вигідно саме їй. Непотрібних справ не виконує і шукає у всьому пряму вигоду собі.

Літня та вітряна

Значення імені Азіза для дівчини, народженої влітку, визначається кількома словами. Вона нетерпляча і здатна переривати співрозмовника, щоб опонувати його ж думками та ідеями. Тому їй досить важко контактувати з оточуючими людьми.

Весняна красуня

Представниця весняного типу відрізняється відмінним смаком, у зв'язку з цим може освоїти професію дизайнера. Володіючи почуттям прекрасного, Азіза здатна справлятися з робочими завданнями та сімейними справами. Вона дуже талановита, може співати, танцювати, складати прозу та поезію. З батьками дівчина підтримує не найкращі взаємини. Тому, на подив, рано виходить заміж з метою вильоту з родового гнізда.

Так чи інакше, незалежно від дати народження, Азіза відрізняється холоднокровністю, тонким розрахунком, що часто призводить її до життєвого тріумфу у досить поважному віці.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua