Значення імені Артем для хлопчика: походження, характер та доля

Артем – це одне із найпопулярніших чоловічих імен. Незважаючи на те, що зустрічається воно досить часто, популярність його не згасає. Багато батьків вирішують так назвати свого сина. Але перед тим як утвердитись у своєму виборі, вони вирішують вивчати значення імені Артем для хлопчика.

І це правильно! Адже кожне ім'я має свою енергетику. А ще вважається, що воно зумовлює долю свого власника. Так що цю тему слід вивчити більш детально.

Походження

Це ім'я спочатку звучало як Артемій. З часом кінцівка відпала. Тепер «Артем» сприймається не як розмовна форма початкового варіанта, бо як повне самостійне ім'я.

Воно має грецьке походження. В оригіналі Ἀρτεμής перекладається як «здоровий, неушкоджений». До речі, повна початкова версія (Артемій) означала «посвячений Артеміді». Вона, як відомо, була богинею полювання, родючості та цнотливості.

У цьому імені відчувається міцна основа. Вона не пропадає навіть при зменшувальному звучанні. Чоловікам з такою потужною енергетикою імені характерна впевненість у собі, розважливість та сила духу. Втім, про це треба розповісти окремо.

Значення імені Артем для хлопчика: походження, характер та доля

Дитинство і юність

Вивчаючи значення імені Артем для хлопчика, треба зазначити, що цей юнак з раннього віку виявляє впевненість у собі та незалежність. Однак при цьому він має надзвичайно спокійну вдачу.

Дуже легко сходиться із ровесниками. Конфліктів не любить, а тому стосовно кожного виявляє дружелюбність.

Батькам хлопчик не завдає неприємностей, у школі вчиться добре. Педагоги із задоволенням відзначають його чудову пам'ять.

Юнак справляє відмінне враження, але тільки захоплюватися їм не потрібно, як це люблять робити дорослі, що розчулюються. Надмірна опіка та зайві ніжності його дратують. Так само, як і спроби ним керувати.

До речі, з віком Артем починає цікавитись спортом. Завдяки характеру і властивій йому завзятості він досягає вражаючих висот на цій ниві.

Вплив пір року

Розповідаючи про те, що означає ім'я Артем для хлопчика і як воно впливає на його характер і долю, варто обмовитися багато залежить від того, в який місяць він народився. Це важливий аспект. “Весняний” Артем може бути зовсім не схожий на “осіннього”. І ось що можна сказати про хлопчиків, що народилися в різні пори року:

 • Літо. Артем виростає дисциплінованим, вихованим, щедрим та чуйним. Він трохи повільний, але це лише тому, що йому треба все добре проаналізувати та обміркувати перед тим, як робити конкретні дії. “Літній” Артем завжди відстоюватиме свою думку. Проте він легко знаходить спільну мову з оточуючими людьми.
 • Осінь. Значення імені Артем для дитини, народженої в цю пору року, дещо інше. Цей хлопець дуже рішучий і серйозний, завжди тверезо мислить і реально оцінює будь-які ситуації. Його погляди непохитні, а з роботою він завжди справляється ідеально. Його пристрасть – це точні науки та аналітична діяльність.
 • Зима. Артем, що з'явився в цю пору року, — дуже чуйна і романтична особистість. Він вихований, культурний, а увагу до дівчат виявляє з ранніх років. Самостійним теж стає у молодому віці. Любить читати та приймати виважені, обдумані рішення.
 • Весна. Артем, що народився в березні, квітні або травні – натура дуже ранима і тонка. Йому гостро потрібна похвала. Втім, він її заслуговує. Адже Артем дуже відповідальний, розумний і цікавий, а ще має вражаючі ораторські здібності.

Значення імені Артем для хлопчика: походження, характер та доля

Здоров'я

У рамках вивчення значення церковного імені Артем варто торкнутися уваги та теми здоров'я.

Маленький Тема дуже часто хворіє. Тому батьки повинні стежити за його здоров'ям, зміцнювати імунітет, гартувати хлопчика. У міру дорослішання юнак міцніє і довгий час не хворіє взагалі. Лише у зрілі роки у нього можуть виникнути проблеми, пов'язані з опорно-руховим апаратом, щитовидною залозою та зором.

Уникнути неприємностей можна. Для цього Артем повинен вести здоровий спосіб життя, а ще займатися якимось видом спорту, хоч у басейн кілька разів на тиждень ходити, якщо часу зовсім немає. Це дозволить йому зберегти міцне здоров'я до глибокої старості.

Дружба

Зацікавившись значенням імені Артем для хлопчика, майбутні батьки мають знати – його юність пройде серед близьких приятелів.

Цей хлопець дуже гарний товариш і вірний, відданий друг. Однак до себе він підпускає далеко не кожного. Щоб заслужити його довіру, потрібно постаратися і проявити себе з найкращих сторін.

Це не просто. Артем з ранніх років не чекає нічого надприродного від інших людей, розраховуючи лише на себе. Стороння допомога йому незвична.

Характер цього хлопця дуже добрий і м'який. Але образ він ніколи не прощає. Артем не просто уразливий – він злопам'ятний. Особливо у юності. У підлітковий період він усе драматизує та перебільшує.

Перехідний вік юнак долає з великими труднощами, нерідко впадаючи в справжнісінькі депресії. Єдиний вихід із засмучення – це активні заняття та спорт.

Значення імені Артем для хлопчика: походження, характер та доля

Характер

Артему властива безліч особистісних якостей. Ось лише деякі з них:

 • Відкритість до нової інформації.
 • Вміння робити роботу якісно, не поспіхом.
 • Здатність йти своєю дорогою життям, не орієнтуючись і не оглядаючись інших.
 • Наполегливість у досягненні цілей.
 • Візуальний спокій. Насправді це соціальний камуфляж, під яким приховано прагнення лідерства та амбіції.
 • Відданість друзям, рідним та близьким. Шанобливе ставлення до них.
 • Вміння зберігати чужі секрети.

Також варто зазначити, що Артем за своєю природою філософ. Він обожнює вчитися, подорожувати, випробовувати нові враження.

Значення імені Артем для хлопчика: походження, характер та доля

Трудова діяльність

Якщо йдеться про значення імені Артем для хлопчика, треба розглянути вроджені ділові та лідерські якості, властиві його власнику.

Цей хлопець може стати дуже вдалим. Головне, щоб він вибрав ту професію, яка задовольнить його амбіції. А досягти успіху Артем може хоч у творчості, хоч у тій роботі, яка потребує прояву кропіткості чи небаченої фізичної сили.

Та й за життя цей юнак змінює не одну та не дві професії. Він витратить чимало часу на пошуки себе, перш ніж «осяде».

Але як би там не було, де Артем не працював – віддаватися робочому процесу він буде самовіддано. Ця людина просто не вміє халтурити. Якщо він щось робить, то доведе це остаточно, а результат буде ідеальним. Тому начальство його й поважає.

Бізнес

Продовжуючи розповідати про те, що означає ім'я Артем для хлопчика, необхідно зазначити, що в майбутньому цей молодик завдяки своїй підприємницькій хватці може стати перспективним бізнесменом.

Він розуміє, що запорука успіху компанії – злагоджена робота всього колективу. Тож і до підлеглих ставиться з повагою та толерантністю, завжди намагаючись їх зацікавити у праці та мотивувати.

Артему справді більше підійде робота над власною справою. Тому що, як говорилося раніше, тиск над собою він не переносить. А тому й найму не для нього.

Значення імені Артем для хлопчика: походження, характер та доля

Відносини

Вище було багато сказано про те, що означає ім'я Артем для хлопчика. Тепер варто звернути увагу на те, як він проявлятиме себе у відносинах, ставши дорослим.

Для Артема найкращим способом зняти стрес і розслабитись є секс. Він має успіх у жінок, партнерок змінює легко і невимушено, з кожною з них встановлює духовний зв'язок. Без цього інтимна близькість йому нецікава. Втім, у глибині душі він мріє знайти одну-єдину, з якою не буде ніяких інтимних та духовних кордонів, бо Артем ототожнює секс не лише з насолодою, а ще з любов'ю та ніжністю.

Він чуттєвий та романтичний, йому важливо, щоб дівчина відчувала себе задоволеною та щасливою. Тому в його спальні буде не тільки пристрасть, але ще еротичні ігри та розмови до душі.

Значення імені Артем для хлопчика: походження, характер та доля

Шлюб та сім'я

І цій темі варто приділити трохи уваги, вивчаючи те, що означає «Артем» (ім'я). Чоловік, названий цим ім'ям, рано одружуватися не буде. Якщо він зробить своїй обраниці пропозицію, це буде ретельно продуманий крок.

Яка жінка йому потрібна? М'яка, ніжна та романтична – та, яка беззастережно визнає його лідерство. Артем нізащо не зв'яже своє життя з особливою, що дозволяє командирський тон.

Також слід зазначити, що він навіть після одруження залишиться жіночим угодником. Однак стосовно обраниці він буде ревнивцем та власником, націленим на сім'ю.

Артем зацікавлений зберегти шлюб за всяку ціну. Тому він з радістю розділить із дружиною свій клопіт і вирішуватиме побутові питання. До речі, з нього виходить дуже гостинний господар, який із задоволенням влаштовує близьким та рідним сюрпризи та організовує вдома приятельські вечори.

Значення імені Артем для хлопчика: походження, характер та доля

Сумісність

Цю тему слід завершити обговорення імені Артем для хлопчика. У майбутньому його власник може побудувати міцні стосунки з однією з наступних жінок:

 • Ганна. З цією надзвичайно чуттєвою, щирою та енергійною дівчиною у Артема складеться союз, сповнений довіри та взаєморозуміння.
 • Катерина. Це буде ідеальна пара. Артем і Катя стануть один для одного пристрасними коханцями та найкращими друзями, які виявлятимуть взаємну турботу та підтримку.
 • Ірина. Ці двоє будуть задоволені один одним у шлюбі. Ірина – азартна та вимоглива коханка, справжній подарунок для невтомного Артема.
 • Лідія. Комунікабельна, впевнена і практична – вона забезпечить своєму обранцю затишний будинок і надійний тил. А ще вона так само любить плотські задоволення (чи то секс, сон чи їжа), як і він.
 • Вікторія. З нею Артем здобуде щастя. Тому що Вікторія, як і він, педантична у виборі партнера. Якщо вони дійдуть до РАГСу, це буде взаємно правильне, зважене рішення.

А ось з Алісою, Антоніною, Анастасією, Світланою, Ренатою, Марією, Людмилою, Ларисою, Ліною, Ксенією, Оленою, Варварою, Валерією та Галиною йому зв'язуватися не потрібно. Жінки із цими іменами Артему не підходять на енергетичному рівні.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua