Юлія та Дмитро: сумісність чи повна протилежність?

На самому початку спілкування двоє людей – чоловік і жінка – зустрівшись і сподобавшись один одному, намагаються уявити, що буде далі. Юлія та Дмитро, сумісність яких буде розглянута далі у статті, також мучать подібне питання. А все тому, що люди з такими іменами дуже довго наважуються на знайомство, а потім, коли між ними спалахує іскра, вони вже не хочуть розлучатися.

Пара слів про імена

Сумісність імен Дмитро та Юлія є просто ідеальною. Союз цих двох людей можна віднести до тих, коли у відносинах присутня не лише кохання, але є дружба та повне порозуміння.

Буває, що в першого погляду на їхню пару здається, що вони створені один для одного. Діма є сильною особистістю. Так, серйозною людиною його назвати складно — він не надто перебірливий у тому, що стосується вибору роботи чи партнерки. Він може розважатися з друзями та випивати. І при цьому він хоче бути лідером, що нерідко виходить непогано.

Юлія та Дмитро: сумісність чи повна протилежність?

Юлія – така собі жінка-загадка, що володіє гнучким розумом і зовнішньою привабливістю, цілком може його зацікавити. Вона із задоволенням поступиться йому лідерством, бо не хоче бути головною. А от чи вдасться дівчині зберегти інтерес чоловіка до себе, залежить про те, чи Діма нагулявся і чи хоче він, нарешті, серйозних стосунків. Юлі доведеться залишатися для нього якнайдовше загадковою, сподобатися його мамі. У цьому випадку Діма обов'язково поведе обраницю до РАГСу.

Романтики чи прагматики?

Герої цієї статті – люди з іменами Юлія та Дмитро. Сумісність цієї пари не дарма така висока: у них справді багато спільного. Напевно, вони у дитинстві чи в юності забирали до себе додому бездомну кішечку чи собачку. У Юлі та Діми багато друзів: люди із задоволенням перебувають у суспільстві такої пари, бо від неї віє позитивними, дуже добрими емоціями.

Юлія та Дмитро: сумісність чи повна протилежність?

Можна сміливо сказати, що вони ідеальна сумісність. Щоправда, їхні стосунки складаються зовсім не так, як кожен із них мріяв у юнацькі роки. Вони були впевнені, що любов, що наринула, супроводжуватиметься серенадами, прогулянками, оберемками троянд, безглуздими вчинками для підтвердження почуттів. Але, насправді, виходить, що Юля та Діма більшою мірою аналізують свої відносини. І все ж, вони дуже задоволені ситуацією, що склалася. Пара досить близька одна одній, а в їхніх стосунках панують і дружба, і кохання, і пристрасть, і ніжність.

Про перевагу взаєморозуміння

Отже, зустрічаються Діма та Юля. Сумісність їх, напевно, навіть не потрібно обговорювати, адже все стає зрозумілим буквально з перших хвилин їхнього знайомства. Тому що або починається божевільне кохання, або після кількох місяців спілкування вони зі скандалами і взаємними докорами розлучаються.

Юлія та Дмитро: сумісність чи повна протилежність?

Але якщо справа в них таки доходить до шлюбу, то треба сказати, що це один із найрозумніших союзів. Його можна назвати дружбою, партнерством, співробітництвом. Але й для кохання тут цілком вистачає місця.

Є один цікавий нюанс: замість того, щоб вдаватися до подиху під місяцем, Юлія та Дмитро, сумісність яких у шлюбі становить сімдесят відсотків, вважають за краще, щоб у їхній парі було повне єднання душ і взаєморозуміння. До того ж, вони почуваються досить комфортно ще й тому, що як у психологічному плані, так і в сексуальному вони один одного повністю влаштовують.

Сварки чи ігри?

Але і в такій величезній бочці з медом все ж таки присутня невелика ложечка з дьогтем. У особистому житті подружжя часто хоче завоювати пальму першості, щоб бути на перших місцях. А це, звичайно ж, призводить до з'ясування стосунків, які тривають довго і проходять на підвищених тонах. Але щодо цієї пари таке не надто страшне.

Для них це гра. Тому згаданий мінус по відношенню до людей з такими іменами непомітно йде, пригнічений великою кількістю плюсів. А перевагами Дмитро та Юлія вважають те, що у них однакові основні цінності та яскравість відносин. Саме це і буде для них запорукою тривалого та дуже щасливого життя у шлюбі.

І про шлюб

Юлія та Дмитро, сумісність яких обговорюється у цій статті, у шлюбі можуть мати розбіжності щодо різних побутових питань.

Чоловік заробити вміє, причому непогано. Але… йому не хочеться цього робити через власну лінощі. Жінка ж не звикла заощаджувати, тому постійно дорікатиме чоловіка. Чи зможуть вони зберегти свої відносини, залежатиме виключно від них, як вони зможуть домовитись. Доведеться докласти багато зусиль, але це того варте.

Юлія та Дмитро: сумісність чи повна протилежність?

Вони можуть бути щасливим подружжям, незважаючи ні на що. Якщо не говорити про фінансову сторону, то в іншому все прекрасно. Важливо й те, що як би вони не сперечалися, Юля та Діма залишаються один одному вірними. Така відданість стосункам викликає повагу.

Величезним плюсом у зближенні чоловіка та дружини будуть їхні діти. Дорослі обожнюють їх, не сподіваються на них душі. Саме заради малюків батьки зроблять усе, щоб улагодити всі розбіжності та жити щасливо. І зазвичай так і стається.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua