Дмитро та Вікторія: сумісність імен та перспективи відносин

Сумісність Вікторії та Дмитра не можна назвати ідеальною, але й безперспективною вона теж не є. Багатьом хочеться знати, що чекає на цю пару з погляду фахівців, які вивчають антропоніміку, а тому варто зараз заглибитися у вивчення цієї теми.

Але спочатку варто вивчити короткі характеристики Вікі та Діми. Знаючи особливості їх характерів, вдасться передбачити приблизний сценарій розвитку відносин.

Вікторія

Дівчині, яку так вирішили назвати батьки, властиві такі особливості:

 • Справедливість.
 • Відданість та чесність.
 • Відкритість.
 • Працьовитість.
 • Цілеспрямованість.
 • Рухливість.
 • Твердість.
 • Звичка все планувати.
 • Самостійність.
 • Романтичність та вміння любити, приховані під нордичним характером.

З Вікі виходить вірна, любляча, дбайлива дружина. Але на жаль, не всі чоловіки здатні це гідно оцінити, що її ображає. Тому часто вона видається агресивною.

Дмитро та Вікторія: сумісність імен та перспективи відносин

Дмитро

Названий так чоловік має такі особливості характеру:

 • Перфекціонізм.
 • Прагнення до лідерства, завзятість та воля.
 • Вміння справляти враження.
 • Комунікабельність.
 • Підприємливість.
 • Витривалість та працездатність.
 • Добросердечність.
 • Настирливість, упертість та самовпевненість.

Його характер своєрідний, тож не кожна дівчина здатна витримати Діму. До того ж він примхливий, а тому довго вибирає собі дружину. Діма може завести коханку, але при цьому вимагати від дружини вірності.

Які перспективи?

Тепер можна обговорити сумісність Вікторії та Дмитра. Вона становить приблизно 35%. Вважають, що вони не підходять один одному для створення міцного довгострокового союзу. Роман їх починається швидко, але ще швидше закінчується.

Вони починають зустрічатися, тому що їх охоплює пристрасть. Тут сумісність Вікторії та Дмитра обумовлюється енергетикою їхніх імен. Вони обидва дуже претензійні. Гордою та свавільною Віці подобається незалежний та імпульсивний Діма.

Це тяжіння позитивно відбивається на їхньому сексуальному житті. Вони – прекрасні коханці, які мають спільні уподобання, і не соромляться обговорювати питання інтимної сфери. Якщо вони вдасться знайти точки зіткнення у більш високодуховному плані, про згасання потягу можна хвилюватися. Воно з роками стане лише сильнішим. І, зрозуміло, допомагатиме зберігати стосунки.

Дмитро та Вікторія: сумісність імен та перспективи відносин

Особливості подружнього життя

Якщо Діма стане менш вимогливим до дівчини, а також спокійнішим і вірнішим, то вони вживуться. Їй, у свою чергу, треба буде відучитися командувати та підкоряти.

Але все одно сумісність Вікторії та Дмитра у шлюбі не становитиме понад 50%. Вона, вийшовши за нього заміж, може сумніватися ще кілька років – а чи правильний вибір? Дімі необхідно надати їй впевненості у собі – довести, що їхні стосунки не є помилкою.

Коли Віка перестане сумніватися, вона стане довірливою. Це відкриє в ній такі якості, як турбота, віра та відвертість. Цілком можливо, що Діма дізнається про неї з нової, несподівано кращої сторони.

Але їй доведеться йому догоджати. Тому що він не звик себе обмежувати у потрібних речах. І якщо кожен партнер гратиме в цій парі свою роль, то це найкраще позначиться на сумісності Вікторії та Дмитра.

Але якщо порозумітися не вдасться, не треба продовжувати намагатися будувати відносини, тримаючись за соломинку пристрасті. Минуть роки, і від їхніх почуттів нічого не залишиться. Буде лише невдоволення, злість і агресія.

Дмитро та Вікторія: сумісність імен та перспективи відносин

Дружба

Вище було сказано про сумісність Вікторії та Дмитра у коханні. Які ж із них виходять друзі? Насправді товариші з них ще менш вдалі, ніж подружжя.

Навіть якщо вони починають дружити, спілкування не триває довго. Якось так виходить, що Віка будить у Дімі його негативні риси. Він стає більш нервозним та нестриманим. Можливо, через те, що Віка є вродженим лідером, який прагне командування.

Зрозуміло, будь-кому захочеться стати натхненником для такої жінки. Але Діма це виходить рідко. І реакція Вікі, відповідно, не влаштовує.

Присутній у парі негатив не допомагає їм порозумітися. У результаті обидва просто втрачають інтерес до спілкування та бажання впізнати одне одного.

Дмитро та Вікторія: сумісність імен та перспективи відносин

Робота

Сумісність імен Дмитро та Вікторія у трудовій діяльності теж далека від ідеальної. Тому що ніхто не хоче поступатися. Хоча цілі у них однакові – влада, слава та багатство.

Якщо в ім'я розвитку бізнесу вони навчаться знаходити компроміси, то союз може бути плідним. Їхня пара заряджена творчим потенціалом за повною програмою. Вони можуть досягти успіху практично в будь-якій діяльності, що вимагає незвичайного погляду на речі та нетривіального підходу до справи.

Також Вікторія та Дмитро здатні досягти успіху в області, що вимагає взаємодіяти з іншими людьми. Головне, щоб вони не пробували себе у політиці. Це нічого хорошого не приведе. Вони не здатні захищати інтереси інших, а також бувають надто легковажними.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua