Ім'я для дівчинки Вікторія: значення, характер та доля, сумісність

Значення імені Вікторія для дівчинки визначає змалку її спокійний характер. Вона небагатослівна, але успішна, має авторитет у оточуючих. Активність, незалежність та любов до всього нового – її відмінні риси. Розглянемо коротко значення імені Вікторія у різні періоди життя, вплив на особистісні та професійні якості.

Ім'я для дівчинки Вікторія: значення, характер та доля, сумісність

Походження імені

Почнемо із того, що означає ім'я Вікторія. Значення імені у перекладі з латинської – “переможниця”. Ім'я пов'язане з римською богинею Вікою Потою. Друге її ім'я – Ніка. Зображення богині поміщали на монети. Легенда імені оповідає про Карфаген – столицю королівства вандалів. Там було прийнято аріанство – християнське вчення, яке відкинула церкву. Вандали вбивали всіх, хто хотів приймати аріанство, зокрема – православних християн.

Вандали схопили Вікторію, зазнали жорстоких тортур. Чоловік молодої жінки благав її зректися християнства, але вона не послухалася. Мучителі думали, що вбили святу, але вона залишилася жити, а рани зцілилися.

Особливості характеру

Значення імені для дівчинки Вікторії багато в чому залежить від сезону народження:

 • Вікторія, народжена в зимовий час, часто страждає через нещасливе особисте життя. Так відбувається, тому що вона у всьому намагається контролювати свого обранця. Вона самозакохана, амбітна, незалежна. Зарозумілість і впертий характер відштовхують від неї людей.
 • Ім'я Вікторія для народженої навесні дівчинки несе в собі хитрість, непередбачуваність та загадковість. Така жінка піде на все задля досягнення поставленої мети. Її поведінку неможливо передбачити, така загадковість приваблює чоловіків.
 • “Літня” Віка легка на підйом і дуже закохана. Як правило, у неї кілька шанувальників, адже вона терпіти не може рутину та сірість. Вона добра і чуйна, не здатна на зраду, у момент закоханості щиро вважає коханим чоловіком кожного з обранців.
 • Значення імені Вікторія для дівчинки, народженої восени, наділяє господарку практичністю, організованістю, зібраністю. Вона завжди має чіткий план дій, навіть у любовній та сімейній сферах. Вікторія – хороша господиня і легко справляється з домашніми справами. Сувора і холодна на перший погляд, вона хоче бути слабкою та беззахисною. Ім'я для дівчинки Вікторія: значення, характер та доля, сумісність

Колір імені

Щасливий колір Вікторії – фіолетовий. Він дарує філософський погляд на речі, чуйність, влюбливість. Такі люди живуть почуттями, емоціями, а чи не логікою. Чутливість та романтичність призводять до складнощів у сімейному житті, оскільки таким відносинам не вистачає практичності.

Рослини-талісмани

Рослини-талісмани імені Віка:

 • греча – символ загадковості, боязкості, вірності, теплих і довірчих відносин;
 • мімоза – виражає чутливість, боязкість, сором'язливість, також є символом безсмертя;
 • кедр – символ гідності, величі, краси.

Тотемна тварина імені

Тварина-покровитель Вікі – жаба. Вона символізує початок нового життя, довголіття, безсмертя та багатство. Дуже популярними є грошові талісмани у вигляді жаби, які часто можна побачити в офісах.

Другим талісманом тваринного світу для володарки імені є джміль. Ця комаха символізує непорушну систему цінностей, принциповість, постійне подолання труднощів та радість перемоги. Також джміль – символ працьовитості та удачі.

Ім'я для дівчинки Вікторія: значення, характер та доля, сумісність

Нумерологія

У нумерології значення імені Вікторія для дівчинки позначено цифрою “5”. Люди-“п'ятірки” – незалежні, волелюбні та активні особистості, їх приваблює все невідоме та нове. Жива уява та фантазія змушують їх обирати творчу професію. Як і всі представники творчого складу характеру, вони часто схильні до зміни настрою та сумнівів. Щоб не впадати в депресію, їм потрібно навчитися стримувати емоції, розуміти та чути думки інших.

Планета-покровитель

Планетами, що заступають Вікторії, називають:

 1. Уран – символізує все нелогічне, містичне, бунтарство та порушення колишніх підвалин.
 2. Марс – дає людям силу характеру, активність, що переростає в агресію. Вони також сильні фізично, не вміють поступатися і дуже пристрасні. Однак пристрасть частіше сприяє руйнуванню, ніж творенню.

Камені-талісмани

Ними є лазурит та бурштин.

Лазуріт символізує удачу, успіх, справжню дружбу, владу, щирість. Камінь позбавляє депресії та поганого настрою, негативних спогадів, приносить власнику удачу та щастя.

Бурштин – символ щастя, удачі та щасливого кохання, вдалих подорожей. Вважається оберегом сімейного щастя.

Ім'я для дівчинки Вікторія: значення, характер та доля, сумісність

Гороскоп Вікторії

Значення імені та характер дівчинки визначають також за знаком зодіаку:

Знак зодіаку Опис характеру
Овен Ексцентрична, активна, завжди в курсі того, що відбувається, і в центрі уваги. Пряма та амбітна, вона не тільки відстоить свою позицію, а й зможе нав'язати свою думку іншим без особливих зусиль. Не відрізняється постійністю в любовних стосунках, але щоразу вірить, що її чоловік – єдине кохання на все життя.
Телець Впевненість у собі, спокій, тактовність, прагнення жити за наперед визначеним планом – значення жіночого імені Вікторія для Тельця. Схильність дівчини до планування заважає їй виявляти гнучкість, пристосовуватись до зміни обставин. Як і більшість представників свого зодіакального знака, прагне стабільності. Вікторія-Телець рано виходить заміж, прагне створити хорошу родину. Вона – відкрита та чесна, але дівчині часто не вистачає жіночності та ніжності у спілкуванні з чоловіками.
Близнюки Добродушна, чуйна, чуйна, завжди намагається допомогти і приймати оточуючих з усіма недоліками. Проте критику на свою адресу, навіть якщо вона конструктивна, сприймає болісно. Активна, темпераментна, обожнює вечірки та веселі компанії. Чоловіки почуваються комфортно і легко, поряд з Вікторією-Близнюком, тому нестачі в шанувальниках у неї немає.
Рак Мрійлива, романтична, боязка, приваблива – значення жіночого імені Вікторія для Рака. У дівчині багато внутрішнього потенціалу, який залишається нереалізованим через боязкість і невпевненість у власних силах. Спокійний характер, уміння вести домашнє господарство, доброта забезпечують дівчині щасливе сімейне життя. Сім'я стає для неї найбільшою радістю.
Лев Елегантність, самовпевненість, розважливість, прагматичність – головні якості Вікторії-Левиці. Вони допомагають їй гідно долати труднощі. Прагне чесно досягти поставленої мети, але за потреби заплющить очі на інтереси інших. Їй подобається чоловіча увага, але з обранцем вона часто буває примхлива.
Діва Значення імені Вікторія для дівчинки знака Діви з віком перетворить її на практичну жінку, яка реально дивиться на речі, ставить лише ті цілі, які вигідні, не вплутується в авантюру. Здатність все розраховувати заважає їй полюбити та вибудувати довірчі стосунки.
Терези У Вікторії-Терезів спокійний, доброзичливий і веселий характер. Почуття гумору допомагає дівчині виходити із скрутних ситуацій та згладжувати гострі кути при спілкуванні з оточуючими. Її дар переконання допомагає примиряти ворогуючих. Легкий характер подобається чоловікам і часто Вікторія, народжена під знаком Терезів, погоджується на романи, які ні до чого не зобов'язують, але в таємниці мріє зустріти справжнє кохання.
Скорпіон Вразлива, імпульсивна та емоційна. Її життя нагадує американські гірки, то різко вгору, то вниз. Ця дівчина часто впадає у крайнощі, але допомоги не просить. Відносини з протилежною статтю повинні спалювати її зсередини, інакше вона швидко втратить інтерес до них. Вибере у супутники темпераментного, пристрасного, сильного чоловіка.
Стрілець У цієї дівчини суперечливий характер. З одного боку, вона хоче бути лідером, з іншого – слабкою та безпорадною. Вона дуже владна, що відштовхує оточуючих людей та потенційних партнерів. Перш ніж вступити у стосунки, влаштує своєму обранцю безліч перевірок.
Козеріг Непорушна, стримана, емоції тримає при собі. Об'єктивність суджень дозволяє їй приймати оточуючих такими, як є, і давати їм право жити власним життям. Вона не лізе в чужі долі, але друзі часто довіряють їй таємниці, вважаючи за хорошу подругу. Дуже боїться бути розчарованою, тому у відносини набирає обережності.
Водолій Енергійність та дотепність дозволяють Вікторії, народженій під знаком Водолія, знайти багато друзів та знайомих, яких вона тримає подалі від власного закритого світу. Образи та зради змушують її сильно переживати та замикатися у собі на довгий час. Вона приваблює чоловіків своєю внутрішньою чарівністю та красою, романи для неї явище не рідкісне. Обранець Вікторії-Водолія має постійно її дивувати.
Риби Значення імені для дівчинки Вікторії знака Риб перетворює її з віком на чуйну, оригінальну, ніжну дівчину. Вона любить творити. Буває уразливою та самокритичною, що нерідко стає причиною емоційних зривів.

Залежно від знаку зодіаку та значення імені Вікторія для дівчинки доля її складається по-різному. Тут також важливий вік. Розглянемо окремо кожен із періодів.

Ім'я для дівчинки Вікторія: значення, характер та доля, сумісність

Дитинство

Дитині значення ім'я Вікторія з дитинства дає вольовий, сильний характер, тому батькам непросто змусити її робити те, що їй не подобається. Маленьку Віку потрібно привчати до посидючості та вчити її бути уважнішими. Якщо їй щось буде цікаво, вона не заспокоїться, поки не отримає бажане. Викуша дуже повільна, але може легко стати заводилою в компанії однолітків, дружити воліє з хлопчиками. У школі їй подобається вивчати навколишній світ та будь-які нові предмети. Значення імені Вікторія для дівчинки та характер може змусити її замкнутися у собі. Вона дуже мінлива у настроях.

Юність

Поговоримо про те, що означає ім'я Вікторія для дівчинки-підлітка. Подорослішавши, вона зберігає свою активність та допитливість, стежить за зовнішністю, харчуванням та станом здоров'я. У її розкладі завжди присутні заняття фітнесом. Крім того, Віці подобається відвідувати перукарні чи салони краси. Від природи дівчина дуже сором'язлива, а спроби перебороти невпевненість у собі часто виявляються провальними. Має максималістське ставлення до життя, немає півтонів і авантюрний характер. Для неї неважливо, як буде отримано увагу: яскравою зовнішністю, поведінкою, що викликає, або зміною образу. Її вабить все яскраве та незвичайне. Вона свавільна, наполеглива та незалежна.

Доросла Вікторія

Якщо для дівчинки значення імені Віка одне, то для дорослої жінки воно трохи змінюється. Подорослішавши, Вікторія стає уважною до кожної дрібниці. Вона потайлива і таємнича в очах оточуючих. Ця таємничість магнітом приваблює до неї чоловіків. Красу Вікторія нерідко використовує як засіб для досягнення своїх цілей та маніпуляцій. Вона не будує повітряних замків, ставлячи реальні, досяжні цілі. Її не можна назвати комунікабельною, але друзям та супутникові життя вона дуже віддана. Вона також продовжує залишатися невпевненою у собі, але тепер самостверджується за рахунок чудово виконаної роботи та успішного сімейного життя. Твердість характеру та наполегливість допомагає їй досягти чималих професійних успіхів.

Ім'я для дівчинки Вікторія: значення, характер та доля, сумісність

Кохання та шлюб

Вікторія – дуже влюблива дівчина. Це не просто почуття, а стан, стиль її життя. Вона може вдати, що їй потрібна підтримка сильного чоловіка, і вдавання буде цілком переконливим. Але насправді вона сама здатна захистити будь-кого. Це просто маніпуляція, щоб її чоловік відчував себе сильним та мужнім поруч із нею. Вона приховує свої почуття, не переносить, коли в них починають копатися без дозволу. Сім'ю створює, як правило, пізно, оскільки Вікторія все ще продовжує бути нерішучою.

У шлюбі проявляє себе ідеальною дружиною, їй подобається балувати чоловіка та виховувати дітей. Весь вантаж домашніх обов'язків не заважає їй займатися собою та стежити за зовнішнім виглядом. Іноді вона сумнівається, чи чоловіка вона вийшла заміж. Якщо чоловік виявить увагу і турботу, то цей стан незабаром піде, і Вікторія стане цілком щасливою жінкою. Дружина вона дуже цінує, але їй справді потрібно зберігати незалежність.

Сумісність

Сумісність імені Вікторія з чоловічими іменами:

 1. З Олександром Вікторія може досягти матеріального благополуччя, але пара конфліктує, оскільки протистояння тут відбувається між двома лідерами.
 2. З Дмитром у дівчини спільні інтереси та характер, але вони обоє дуже незалежні, горді та вперті. Ці якості не допомагають вибудовувати стосунки, тому пара розпадається.
 3. З Олексієм Віку чекає міцна, щаслива родина. Разом вони із задоволенням облаштовують будинок, створюють затишну, теплу атмосферу. Їм не потрібні матеріальні блага, щоб почуватися щасливими, у сім'ї рідко бувають фінансові кризи.
 4. З Сергієм Віком моментально вдається порозумітися, в результаті чого виходить прекрасна пара. Вони не ділять обов'язки на чоловічі та жіночі, оберігаючи стосунки від побутових сварок.
 5. Євген стане для Вікторії справжнім лицарем, а вона для нього – вірною дружиною, що любить. Крім того, у парі чудова сексуальна сумісність.
 6. Вікторія та Михайло постійно перебувають у пошуку пригод, вражень, це позбавляє союзу від рутинності. Але відсутність стабільності негативно позначається на стосунках. Ім'я для дівчинки Вікторія: значення, характер та доля, сумісність

Вікторія – ділова жінка, але часто переграє та дратує колег та начальство. Для неї підійдуть ті професії, які пов'язані із спілкуванням: психолог, педагог, журналіст, соціальний працівник, який веде радіо. Вікторія може відкрити власний бізнес, але їй слід бути рішучішою.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua