Жіноче ім'я Володимира: значення, походження, характер та доля

Володимира – слов'янське ім'я. На відміну від парного чоловічого Володимира, жіночий варіант зустрічається в нашій країні рідко. Як жіноче ім'я Володимира може впливати на долю людини, її характер, стосунки з оточуючими? Якщо так назвати дівчинку, то які є скорочені варіанти? Володимира (жіноче ім'я) та Володимир – походження мають однакове. Від яких слів вони з'явились?

Жіноче ім'я Володимира: значення, походження, характер та доля

Витоки появи імені

Володимира – жіноче ім'я, значення його походить від двох коренів «влад» і «мир», тому трактується як «володар світом». Ці слова є у всіх слов'янських мовах. Спочатку ім'я вважалося язичницьким і мало інше звучання. Так, у чоловічому варіанті це був Володімер. Після хрещення Русі ім'я було канонізовано завдяки князю Володимиру. У нашій країні воно стало популярним лише в XIX столітті.

Доля імені Володимира склалася трохи інакше. Якщо чоловіче ім'я має велику популярність, то жіноче рідко використовується. Відбулося жіноче ім'я Володимира. Вони вважаються парними. Володимира – ім'я, яким найчастіше називають дівчаток у Польщі, Чехії, Болгарії, Сербії та Україні.

Вплив імені на характер

Жіноче ім'я Володимира: значення, походження, характер та доля

Як жіноче ім'я Володимира впливає характер? Його володарки обдаровані талантами у різних сферах життя. Вони оптимістичні, життя їм завжди на радість. При цьому майже завжди для них власні інтереси важливіші. У жінки з ім'ям Володимира на першому місці стоять її бажання, думки і почуття, при цьому вона може знехтувати інтересами людей, які її оточують.

Ентузіазм та любов до життя – одні з основних якостей характеру. Володимири здатні захопити людей новими ідеями, справами.

Жіноче ім'я Володимира: значення, походження, характер та доля

Володимира не відчуває браку чоловічої уваги. Навколо неї завжди багато шанувальників. При цьому їй подобається перебувати в центрі уваги, їй приносить задоволення, що багато хто захоплюється її красою, чарівністю. Для неї важливе визнання її чарівності.

Нудно їй не буває, романтичні пригоди, розпал пристрастей наповнюють її життя. Володимирам подобається жити, задовольняючи власні амбіції, купаючись у розкоші. У цьому полягає головна небезпека, вони можуть перетворитися на егоїстичних жінок. При цьому творчі таланти так і не матимуть свого розвитку.

Власниці імені Володимира наділені даром красномовства та переконання, які при правильному використанні допомагають швидше досягати мети. Поєднання цих якостей з творчими здібностями може знайти своє застосування у професії актора. Це ж якість, може зробити жінку балакучою. Її нестримність, невміння зберігати секрети інших можуть зіпсувати дружні стосунки, призвести до конфліктів із оточуючими. Тому красномовство необхідно правильно використовувати, уникаючи пліток і порожньої балаканини.

У шкільні роки дівчинка Володимира чудово справляється з вивченням іноземних мов, їй подобаються історія, література. Батькам слід звертати увагу на те, що дитина може захопитися одним предметом, забуваючи про інших.

Володимира у коханні та шлюбі

Жіноче ім'я Володимира: значення, походження, характер та доля

Жінки з ім'ям Володимира відрізняються у любовних стосунках чесністю, надійністю, серйозністю. Їх неможливі тривалі відносини, у яких партнерам незрозумілі кінцеві мети. Володимири не довго терпітимуть невизначеність, хиткість становища у взаєминах. Якщо вашу кохану звуть Володимира, її буде дратувати недомовленість, неясність у романтичних відносинах. Вони вважають, що логічним завершенням таких відносин має бути шлюб. Володимири не цінують сентиментальності. Показний блиск та інше пускання пилу у вічі можуть лише зіпсувати любовні стосунки. Така мішура Володимира просто не потрібна. Про це треба пам'ятати чоловікові, який захоче завоювати серце цієї дівчини.

Власниці цього імені здатні піклуватися про кохану людину. Дружину такої жінки можна бути абсолютно спокійною, вона не кине свого коханого у важкій життєвій ситуації. Володимири охоче надають посильну допомогу навколишнім людям, при цьому не чекають подяки. Надання допомоги іншим – одна з їхніх сильних сторін.

Володимира – нумерологія імені

Жіноче ім'я Володимира: значення, походження, характер та доля

У нумерології Володимира відповідає число імені 3. Якщо дитину назвали жіночим ім'ям Володимира, доля як складеться? Вважається, що цифра 3 відповідає творчим натурам, які можуть досягти висот успіху у мистецтві та спорті. Це люди, що захоплюються, їхня нерозсудливість здатна відвести в інший бік від справжніх цілей, тому необхідно, щоб поряд з Володимирою була людина, яка здатна стати наставником. Щоб досягти успіху, знадобиться коригування поведінки жінок з ім'ям Володимира. Зовні ці представниці прекрасної статі здаються невразливими, але насправді це не так. Вони болісно ставляться до критики, дуже вразливі та чутливі. Нумерологія стверджує, що цифра 3, яка відповідає імені, каже, що в особистому житті з такими жінками досить складно.

Люди з числом імені 3 мають багатий внутрішній світ. Вони мають відмінне почуття гумору. Можна наголосити на наявності тонкого смаку. Загалом вони вражають оточуючих своїм оптимізмом, життєлюбством.

Варіанти скорочення імені

Як можна жіноче ім'я Володимира скорочено вживати? На відміну від популярного чоловічого імені, варіантів скорочення не так багато. Представниць прекрасної статі найчастіше називають Владами чи Світами.

Значення букв у імені Володимира

Жіноче ім'я Володимира: значення, походження, характер та доля

Важливі для розшифровки долі та характеру в жіночому імені Володимира літери, кожна має значення.

«В» наділяє творчими здібностями, людина спрямована в майбутнє, тісно пов'язана з природою, живе в гармонії з навколишнім світом, має дар оповідача, легко знаходить спільну мову в будь-якій компанії.

“Л” допомагає більш тонко розуміти красу, наділяє артистичними, художніми здібностями. Людині, яка має «Л» у імені, потрібно частіше згадувати про її цілі, прагнення, інакше життя можна витратити даремно і нічого не досягти. Ці люди легко захоплюються та забувають про своє призначення.

“А” – це завжди символ початку. Крім цього, є бажання отримати від життя більше комфорту, задоволення.

Літера «Д» в імені може посилити можливості екстрасенсу. Люди з цією літерою у імені перед початком будь-якої справи ретельно все обмірковують, зважують, планують. До них можна звернутися за будь-якою допомогою. «Д» націлює створення сім'ї. Негативна якість – примхливість.

Літера «І» наділяє миролюбністю, добротою, чутливістю. Люди з цією літерою в імені тонка духовна організація. Своєю практичністю у житті вони легко захищаються. При цьому вони м'які, романтичні натури, які легко образити навіть невеликою критикою.

«М» посилює сором'язливість, наділяє готовністю допомогти оточуючим, піклуватися про них. Рекомендується не втрачати гармонію з природою, пам'ятати про те, що людина – не господар природи, і ставитись до неї хижацьки не можна.

Літера «Р» на ім'я Володимира посилює такі якості як самовпевненість, хоробрість, прагнення діяти. Слід уважно вникати в справжню сутність людей і діл, а не обманюватися видимістю. Не треба безглуздо ризикувати, необхідно ретельніше розбиратися в будь-яких питаннях.

Заступні знаки імені Володимира

Жіноче ім'я Володимира: значення, походження, характер та доля

Покровительственная планета жінок із ім'ям Володимира – Сатурн. Найщасливіший день тижня – субота. Отримуючи прикраси, слід звернути увагу на такі мінерали: халцедон, онікс, магнетит, обсидіан. Покровительствующий метал – свинець. Рослини, які можуть виконувати функцію оберегу: кмин, сосна, плющ, тернина, рута, кипарис, мандрагора, беладонна, живокоп, борець. Рекомендовані кольори для Володимира: чорний, свинцевий, оливково-сірий. Тварини-покровителі: черепаха, мураха, верблюд, удод, кріт.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua